Diskuse na téma Prodloužené řasy

Ahoj holky, potřebovala bych poradit, nechala jsem si včera sundat řasy a to v jakém mám stavu ty svoje, tak to je katastrofa. Nevíte, co by mi mohlo pomoct?

valinka 28.11.2022

Já už bych si prodlužovat řasy nedala, jak říkáš akorát jsem si ještě víc domrvila ty svoje. To sérum vypadá skvěle, určitě ho zkusím..

Mnada valinka 29.11.2022

Opravdu ho můžu doporučit, kdybych věděla že něco takovýho je dřív tak bych si nikdy řasy ani prodlužovat nedala.

Mnada 27.11.2022

Já si koupila přírodní sérum na řasy od denatura.cz a neuvěřitelně se mi potom řasy zahustily a prodloužily, ani jsem nečekala takový výsledek takže jsem za to ráda, protože umělé řasy mi akorát ty moje ničily.

Martina 10.07.2022

No určitě dát jim dlouhý čas oddych. Ale vlastní zkušenosti nemám.

Simona 17.06.2022

Kup si minimálně na 3 měsíce Nyaderm. Koupila jsem si ho na podobný problém, protože jsem si nechala sundat prodloužené vlasy a to v jakém stavu jsem měla svoje vlasy bylo hrozné, tak jsem je musela nechat ostříhat :( takže jsem hledala něco, po čem se mi dají dohromady a hlavně mi rychleji dorostou.

Lada 03.06.2022

Zkušenosti nemám, ale řekla bych že budou spíš potřebovat čas na zotavení.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat