Diskuse na téma Suchá pleť

Ahoj holky, vy co máte suchou pleť, tak jakou kosmetiku používáte?

Ninka 23.10.2023

Potřebovala bych něco na suchou a citlivou pleť. Jenom tak něco nesnesu tak budu ráda za tipy abych zase nevyhodila peníze za něco co mi nebude vyhovovat…

Alizee Ninka 27.12.2023

Tak to by ti mohla vyhovovat česká kosmetika Iuvenio, je to veganská kosmetika bez parfemace a mně moc vyhovuje, hodně se mi díky ní pleť zlepšila :-)

Maura 29.03.2023

Ahoj, tak já teda jednoznačně doporučuji vyzkoušet přípravky ze stránky www.topvet.cz, Mají krém s hadím jedem a naprostý luxus pro pleť

Elena34 16.01.2023

Ahoj, teď jsem řešila stejný problém, objednala jsem si na doporučení z notino.cz kosmetiku Uriage a jsem s ní nadměrně spokojená. Používám zatím krátce, ale věřím, že do budoucna zase objednám.

Nikola 15.09.2022

Používám jenom přírodní kosmetiku a vyhovuje mi krém od Colvia. Je lehký, příjemný a dobře se vstřebává.

Lada 03.06.2022

Já nemám vyloženě celý obličej suchý, jen na pár místech, a používám krém s medem, který jde i na oči a i jako pleťová maska třeba přes noc.

Simona 02.06.2022

Já používám veškerou péči na pleť od Iuvenia a s tou jsem velmi spokojená. Ošetřuji si ji pravidelně ráno a večer a na pleti je to znát.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat