Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma štetce na makeup

Janis 15. 12. 2014

Ahoj chci se zeptat jaké používáte štětce na makeup? a jestli třeba nemáte tip, kde se dá koupi dobrý štětec kabuki na pokladový makeup? sháním nejlépe nějaké celé sady :-) díky moc

Neregistrovaná/ý - Marika

12. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Lila | 19. 2. 2019
A s jakou značkou máš dobré zkušenosti ? Budu ráda za nějaké konkrétní doporučení :)

Hodně jsem si oblíbila tady tu paletku od makeup Revolution, protože je tam víc těch barevných kombinací, takže je tam to využití rozhodně širší než když máš mono paletku www.notino.cz/makeup-revolution/pro-hd-brighter-than-my-future-paleta-rozjasnovacu

Neregistrovaná/ý - Lila

19. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Marika | 23. 1. 2019
Používám jenom ty pudrové, s těmi tekutými nemám moc dobrou zkušenost protože mi přijde že hrozně lepí a když se člověk trochu zpotí tak se roztíkají.

A s jakou značkou máš dobré zkušenosti ? Budu ráda za nějaké konkrétní doporučení :)

23. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Lila | 22. 1. 2019
Jaké rozjasňovače používáš jestli se můžu zeptat ? :) jsou lepší tekuté nebo ty pudrové ?

Používám jenom ty pudrové, s těmi tekutými nemám moc dobrou zkušenost protože mi přijde že hrozně lepí a když se člověk trochu zpotí tak se roztíkají.

Neregistrovaná/ý - Lila

22. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Marika | 12. 1. 2019
Za mě jsou super štětce od Real Techniques. Mají jemné a měkké chloupky takžem se s nimi výborně nanáší rozjasňovače a pudr. Kdo je nezná, tak tohle jsou ony www.notino.cz/real-techniques/original-collection-finish-multifunkcni-stetec

Jaké rozjasňovače používáš jestli se můžu zeptat ? :) jsou lepší tekuté nebo ty pudrové ?

12. 1. 2019

Za mě jsou super štětce od Real Techniques. Mají jemné a měkké chloupky takžem se s nimi výborně nanáší rozjasňovače a pudr. Kdo je nezná, tak tohle jsou ony www.notino.cz/real-techniques/original-collection-finish-multifunkcni-stetec

Neregistrovaná/ý - Barbora

17. 10. 2016

No v dobrej, rekla bych az profifesionalnim kurzu make-up institute Prague, co se ted da lehko sehnat, se dostanete k i takove banalite jako jsou stestce :) a budes ve vsem uplnej profik

Neregistrovaná/ý - Eva

9. 10. 2016

A na nejakem kosmetickem bych se taky mohla neco o stetcich dozvedet jak a ktery pouzivat ze?

Neregistrovaná/ý - Kamila

15. 9. 2016

pouzívám aplikacni houbicku, stetce se mi neosvedcily.

Neregistrovaná/ý - Pája

4. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Jana | 4. 7. 2016
telefonní číslo na arkétu za Makeup institutu 777 244944

jaké jsou ceny těch kurzů na tom makeup institutu

Neregistrovaná/ý - Jana

4. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Lída | 2. 6. 2016
Dala bys mi na tu Markétu nějaký kontakt?

telefonní číslo na arkétu za Makeup institutu 777 244944

Neregistrovaná/ý - Nela

29. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Lída | 2. 6. 2016

Tady máš email marketa@makeupinstitute.cz

Neregistrovaná/ý - Lída

2. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Nela | 1. 6. 2016
Ahoj na makeup učí pouze profesionálni vizažisti. Koukni třeba tady na dream team www.makeupinstitute.cz/dream-team/ nebo napiš Markétě ta ti všechno poví, je moc hodná.

Neregistrovaná/ý - Nela

1. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Lída | 23. 5. 2016
Ahojky ten makeup institut mě zajímá. Má nějaké reference? Jsou ti vyzážisti opravdu profesionální?

Ahoj na makeup učí pouze profesionálni vizažisti. Koukni třeba tady na dream team www.makeupinstitute.cz/dream-team/ nebo napiš Markétě ta ti všechno poví, je moc hodná.

Neregistrovaná/ý - Lída

23. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Nela | 1. 5. 2016
Ahoj pokud chceš na kurz líčení tak jedině http://www.makeupinstitute.cz/osobni-kurzy-a-seminare/osobni-kurzy-a/

Ahojky ten makeup institut mě zajímá. Má nějaké reference? Jsou ti vyzážisti opravdu profesionální?

Neregistrovaná/ý - Nela

1. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Mia | 14. 4. 2016
Ahoj holky, který kurz líčení by ste mi doporučili?

Ahoj pokud chceš na kurz líčení tak jedině http://www.makeupinstitute.cz/osobni-kurzy-a-seminare/osobni-kurzy-a/

Neregistrovaná/ý - Mia

14. 4. 2016

Ahoj holky, který kurz líčení by ste mi doporučili?

Neregistrovaná/ý - Eva

23. 12. 2015

Neregistrovaná/ý - sněhurka | 21. 12. 2015
tento prostředek jsem si taky onehdá obejdnávala,t ak jsem zvědavá. mám teď nové drahé štětce a chci aby vydržely.

Taky si ho asi objednám, snad bude dobrej.

Neregistrovaná/ý - sněhurka

21. 12. 2015

Neregistrovaná/ý - Stela | 12. 12. 2015
Nakoupila jsem si teď několik štetců a po čase co je umývám jen jemným mýdlem, už nejsou to co na začátku, tak jsem si pořídala ještě tady ten přípravek http://www.parfums.cz/makeup-revolution/pro-hygiene-antibakterialni-cistici-sprej-na-stetce/

tento prostředek jsem si taky onehdá obejdnávala,t ak jsem zvědavá. mám teď nové drahé štětce a chci aby vydržely.

Neregistrovaná/ý - Emča

19. 12. 2015

Neregistrovaná/ý - Stela | 12. 12. 2015
Nakoupila jsem si teď několik štetců a po čase co je umývám jen jemným mýdlem, už nejsou to co na začátku, tak jsem si pořídala ještě tady ten přípravek http://www.parfums.cz/makeup-revolution/pro-hygiene-antibakterialni-cistici-sprej-na-stetce/

Taky jsem se chtěla kouknout po nějakém čisticím prostředku na štětce. mám doma ze syntetických vláken a štětiny jsou už takové zdechlé a nedrží tvar. A jak často umíváte? Já mám pocit, že jsou hned špinavé po 2-3 dnech. :/

Neregistrovaná/ý - Stela

12. 12. 2015

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Špenátová polévka

Špenátová polévka

13 hlasů
35min 320 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Filé ze pstruha s pistáciemi

13 hlasů
1h a 25min 831kJ 320 Kč

Filátka ze pstruha s pistáciovou zálivkou.

Medové kuřecí čtvrtky

12 hlasů
1h a 20min 516kJ 130 Kč

Marinované kuřecí čtvrtky pečené v troubě.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více