Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma štetce na makeup

Janis 15. 12. 2014

Ahoj chci se zeptat jaké používáte štětce na makeup? a jestli třeba nemáte tip, kde se dá koupi dobrý štětec kabuki na pokladový makeup? sháním nejlépe nějaké celé sady :-) díky moc

Neregistrovaná/ý - Marika

12.07.2019

Neregistrovaná/ý - Lila | 19.02.2019
A s jakou značkou máš dobré zkušenosti ? Budu ráda za nějaké konkrétní doporučení :)

Hodně jsem si oblíbila tady tu paletku od makeup Revolution, protože je tam víc těch barevných kombinací, takže je tam to využití rozhodně širší než když máš mono paletku www.notino.cz/makeup-revolution/pro-hd-brighter-than-my-future-paleta-rozjasnovacu

Neregistrovaná/ý - Lila

19.02.2019

Neregistrovaná/ý - Marika | 23.01.2019
Používám jenom ty pudrové, s těmi tekutými nemám moc dobrou zkušenost protože mi přijde že hrozně lepí a když se člověk trochu zpotí tak se roztíkají.

A s jakou značkou máš dobré zkušenosti ? Budu ráda za nějaké konkrétní doporučení :)

23.01.2019

Neregistrovaná/ý - Lila | 22.01.2019
Jaké rozjasňovače používáš jestli se můžu zeptat ? :) jsou lepší tekuté nebo ty pudrové ?

Používám jenom ty pudrové, s těmi tekutými nemám moc dobrou zkušenost protože mi přijde že hrozně lepí a když se člověk trochu zpotí tak se roztíkají.

Neregistrovaná/ý - Lila

22.01.2019

Neregistrovaná/ý - Marika | 12.01.2019
Za mě jsou super štětce od Real Techniques. Mají jemné a měkké chloupky takžem se s nimi výborně nanáší rozjasňovače a pudr. Kdo je nezná, tak tohle jsou ony www.notino.cz/real-techniques/original-collection-finish-multifunkcni-stetec

Jaké rozjasňovače používáš jestli se můžu zeptat ? :) jsou lepší tekuté nebo ty pudrové ?

12.01.2019

Za mě jsou super štětce od Real Techniques. Mají jemné a měkké chloupky takžem se s nimi výborně nanáší rozjasňovače a pudr. Kdo je nezná, tak tohle jsou ony www.notino.cz/real-techniques/original-collection-finish-multifunkcni-stetec

Neregistrovaná/ý - Barbora

17.10.2016

No v dobrej, rekla bych az profifesionalnim kurzu make-up institute Prague, co se ted da lehko sehnat, se dostanete k i takove banalite jako jsou stestce :) a budes ve vsem uplnej profik

Neregistrovaná/ý - Eva

09.10.2016

A na nejakem kosmetickem bych se taky mohla neco o stetcich dozvedet jak a ktery pouzivat ze?

Neregistrovaná/ý - Kamila

15.09.2016

pouzívám aplikacni houbicku, stetce se mi neosvedcily.

Neregistrovaná/ý - Pája

04.07.2016

Neregistrovaná/ý - Jana | 04.07.2016
telefonní číslo na arkétu za Makeup institutu 777 244944

jaké jsou ceny těch kurzů na tom makeup institutu

Neregistrovaná/ý - Jana

04.07.2016

Neregistrovaná/ý - Lída | 02.06.2016
Dala bys mi na tu Markétu nějaký kontakt?

telefonní číslo na arkétu za Makeup institutu 777 244944

Neregistrovaná/ý - Nela

29.06.2016

Neregistrovaná/ý - Lída | 02.06.2016

Tady máš email marketa@makeupinstitute.cz

Neregistrovaná/ý - Lída

02.06.2016

Neregistrovaná/ý - Nela | 01.06.2016
Ahoj na makeup učí pouze profesionálni vizažisti. Koukni třeba tady na dream team www.makeupinstitute.cz/dream-team/ nebo napiš Markétě ta ti všechno poví, je moc hodná.

Neregistrovaná/ý - Nela

01.06.2016

Neregistrovaná/ý - Lída | 23.05.2016
Ahojky ten makeup institut mě zajímá. Má nějaké reference? Jsou ti vyzážisti opravdu profesionální?

Ahoj na makeup učí pouze profesionálni vizažisti. Koukni třeba tady na dream team www.makeupinstitute.cz/dream-team/ nebo napiš Markétě ta ti všechno poví, je moc hodná.

Neregistrovaná/ý - Lída

23.05.2016

Neregistrovaná/ý - Nela | 01.05.2016
Ahoj pokud chceš na kurz líčení tak jedině http://www.makeupinstitute.cz/osobni-kurzy-a-seminare/osobni-kurzy-a/

Ahojky ten makeup institut mě zajímá. Má nějaké reference? Jsou ti vyzážisti opravdu profesionální?

Neregistrovaná/ý - Nela

01.05.2016

Neregistrovaná/ý - Mia | 14.04.2016
Ahoj holky, který kurz líčení by ste mi doporučili?

Ahoj pokud chceš na kurz líčení tak jedině http://www.makeupinstitute.cz/osobni-kurzy-a-seminare/osobni-kurzy-a/

Neregistrovaná/ý - Mia

14.04.2016

Ahoj holky, který kurz líčení by ste mi doporučili?

Neregistrovaná/ý - Eva

23.12.2015

Neregistrovaná/ý - sněhurka | 21.12.2015
tento prostředek jsem si taky onehdá obejdnávala,t ak jsem zvědavá. mám teď nové drahé štětce a chci aby vydržely.

Taky si ho asi objednám, snad bude dobrej.

Neregistrovaná/ý - sněhurka

21.12.2015

Neregistrovaná/ý - Stela | 12.12.2015
Nakoupila jsem si teď několik štetců a po čase co je umývám jen jemným mýdlem, už nejsou to co na začátku, tak jsem si pořídala ještě tady ten přípravek http://www.parfums.cz/makeup-revolution/pro-hygiene-antibakterialni-cistici-sprej-na-stetce/

tento prostředek jsem si taky onehdá obejdnávala,t ak jsem zvědavá. mám teď nové drahé štětce a chci aby vydržely.

Neregistrovaná/ý - Emča

19.12.2015

Neregistrovaná/ý - Stela | 12.12.2015
Nakoupila jsem si teď několik štetců a po čase co je umývám jen jemným mýdlem, už nejsou to co na začátku, tak jsem si pořídala ještě tady ten přípravek http://www.parfums.cz/makeup-revolution/pro-hygiene-antibakterialni-cistici-sprej-na-stetce/

Taky jsem se chtěla kouknout po nějakém čisticím prostředku na štětce. mám doma ze syntetických vláken a štětiny jsou už takové zdechlé a nedrží tvar. A jak často umíváte? Já mám pocit, že jsou hned špinavé po 2-3 dnech. :/

Neregistrovaná/ý - Stela

12.12.2015

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Játra na červeném víně

Játra na červeném víně

6 hlasů
40min 326 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Srnčí na červeném víně

8 hlasů
1h a 10min 439kJ 290 Kč

Pokud máte rádi zvěřinu, určitě vám srnčí na víně bude...

Guláš z uzeného masa

12 hlasů
1h a 10min 846kJ 160 Kč

Guláš z uzeného masa a zelí.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Jste zadaní? Přesto se vám může stát, že se vám budou myšlenky toulat okolo jiné osoby. Přesto vše zůstane jen u platonického snění. Moc dobře si uvědomujete, že partner je pro vás prioritou číslo jedna. Jde jen o to, že jinde se zdá tráva zelenějš&...

Více