Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma štetce na makeup

Janis 15. 12. 2014

Ahoj chci se zeptat jaké používáte štětce na makeup? a jestli třeba nemáte tip, kde se dá koupi dobrý štětec kabuki na pokladový makeup? sháním nejlépe nějaké celé sady :-) díky moc

Neregistrovaná/ý - Marika

12. 1. 2019

Za mě jsou super štětce od Real Techniques. Mají jemné a měkké chloupky takžem se s nimi výborně nanáší rozjasňovače a pudr. Kdo je nezná, tak tohle jsou ony www.notino.cz/real-techniques/original-collection-finish-multifunkcni-stetec

Neregistrovaná/ý - Barbora

17. 10. 2016

No v dobrej, rekla bych az profifesionalnim kurzu make-up institute Prague, co se ted da lehko sehnat, se dostanete k i takove banalite jako jsou stestce :) a budes ve vsem uplnej profik

Neregistrovaná/ý - Eva

9. 10. 2016

A na nejakem kosmetickem bych se taky mohla neco o stetcich dozvedet jak a ktery pouzivat ze?

Neregistrovaná/ý - Kamila

15. 9. 2016

pouzívám aplikacni houbicku, stetce se mi neosvedcily.

Neregistrovaná/ý - Pája

4. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Jana | 4. 7. 2016
telefonní číslo na arkétu za Makeup institutu 777 244944

jaké jsou ceny těch kurzů na tom makeup institutu

Neregistrovaná/ý - Jana

4. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Lída | 2. 6. 2016
Dala bys mi na tu Markétu nějaký kontakt?

telefonní číslo na arkétu za Makeup institutu 777 244944

Neregistrovaná/ý - Nela

29. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Lída | 2. 6. 2016

Tady máš email marketa@makeupinstitute.cz

Neregistrovaná/ý - Lída

2. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Nela | 1. 6. 2016
Ahoj na makeup učí pouze profesionálni vizažisti. Koukni třeba tady na dream team www.makeupinstitute.cz/dream-team/ nebo napiš Markétě ta ti všechno poví, je moc hodná.

Neregistrovaná/ý - Nela

1. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Lída | 23. 5. 2016
Ahojky ten makeup institut mě zajímá. Má nějaké reference? Jsou ti vyzážisti opravdu profesionální?

Ahoj na makeup učí pouze profesionálni vizažisti. Koukni třeba tady na dream team www.makeupinstitute.cz/dream-team/ nebo napiš Markétě ta ti všechno poví, je moc hodná.

Neregistrovaná/ý - Lída

23. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Nela | 1. 5. 2016
Ahoj pokud chceš na kurz líčení tak jedině http://www.makeupinstitute.cz/osobni-kurzy-a-seminare/osobni-kurzy-a/

Ahojky ten makeup institut mě zajímá. Má nějaké reference? Jsou ti vyzážisti opravdu profesionální?

Neregistrovaná/ý - Nela

1. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Mia | 14. 4. 2016
Ahoj holky, který kurz líčení by ste mi doporučili?

Ahoj pokud chceš na kurz líčení tak jedině http://www.makeupinstitute.cz/osobni-kurzy-a-seminare/osobni-kurzy-a/

Neregistrovaná/ý - Mia

14. 4. 2016

Ahoj holky, který kurz líčení by ste mi doporučili?

Neregistrovaná/ý - Eva

23. 12. 2015

Neregistrovaná/ý - sněhurka | 21. 12. 2015
tento prostředek jsem si taky onehdá obejdnávala,t ak jsem zvědavá. mám teď nové drahé štětce a chci aby vydržely.

Taky si ho asi objednám, snad bude dobrej.

Neregistrovaná/ý - sněhurka

21. 12. 2015

Neregistrovaná/ý - Stela | 12. 12. 2015
Nakoupila jsem si teď několik štetců a po čase co je umývám jen jemným mýdlem, už nejsou to co na začátku, tak jsem si pořídala ještě tady ten přípravek http://www.parfums.cz/makeup-revolution/pro-hygiene-antibakterialni-cistici-sprej-na-stetce/

tento prostředek jsem si taky onehdá obejdnávala,t ak jsem zvědavá. mám teď nové drahé štětce a chci aby vydržely.

Neregistrovaná/ý - Emča

19. 12. 2015

Neregistrovaná/ý - Stela | 12. 12. 2015
Nakoupila jsem si teď několik štetců a po čase co je umývám jen jemným mýdlem, už nejsou to co na začátku, tak jsem si pořídala ještě tady ten přípravek http://www.parfums.cz/makeup-revolution/pro-hygiene-antibakterialni-cistici-sprej-na-stetce/

Taky jsem se chtěla kouknout po nějakém čisticím prostředku na štětce. mám doma ze syntetických vláken a štětiny jsou už takové zdechlé a nedrží tvar. A jak často umíváte? Já mám pocit, že jsou hned špinavé po 2-3 dnech. :/

Neregistrovaná/ý - Stela

12. 12. 2015

Neregistrovaná/ý - Pája

11. 12. 2015

Ja mam zkusenosti prave jen s tim na maku-up, kupovala jsem ho kvůli cene. Jinac na ocni stiny kupuji ty penovy z drogerie. Ale brzo se roztrhaji, tak bych chtela i nejaky kvalitnejsi, ale levnejsi no.

Neregistrovaná/ý - Lenka

9. 12. 2015

A ty skládací štětce vypadají taky šikovně. :) A máte některá taky zkušenosti i jinými štětci od té značky Brush Art? :)

Neregistrovaná/ý - Lenka

9. 12. 2015

Neregistrovaná/ý - Zlatka | 5. 12. 2015
Lenko, důležité je vybírat podle tebe, na co štětce potřebuješ a jaký typ makeup používáš. Nkěteré jsou více na tekutější makeupy a korektory a naopak. U těch štetců na parfums by měl být vždy popisek, na co jsou vhodné. :)

Zlatko, děkuji za radu. U nákupu na to budu myslet a pořádně pročtu. :) Ráda bych koupila víc štětců, vlastně na celé líčení.

Neregistrovaná/ý - Markétka N.

6. 12. 2015

Neregistrovaná/ý - Lenka | 4. 12. 2015
Dobrý den, ráda bych dceři pořídila nějaké lepší štětce jako dárek na Vánoce, ale moc se v tom nevyznám. Četla jsem tady, že na parfums jsou dobré za pěkné ceny, jen nevím, podle čeho vybírat pořád. Děkuji za radu. :)

Ahojky, tak jestli se jedná o štětce na pudr, tak jsem kupovala skládací do kabelky. Potřebuji totiž občas přepudrovat i během dne a s velkou rukojetí by zavazel. :) http://www.parfums.cz/brushart/face-stetec-na-pudr/

x

Sny, ve kterých se nemůžete hýbat ani mluvit. Na co pouka...

Kuličky z vepřového masa

Kuličky z vepřového masa

21 hlasů
35min 1144 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hovězí nudličky s pórkem

17 hlasů
35min 728kJ 157 Kč

Pokud máte rádi čínskou kuchyni z hovězího masa, je to...

Treska s rajčaty a olivami

17 hlasů
25min 224kJ 181 Kč

Treska je oblíbená ryba, kterou lze připravit na tisíc...

Poradny

Sníží mi kvůli nemocenské přídavek na dítě?

Dobrý den,podmínky výplaty přídavku na dítě upravují § 17 - 19 zákona o státní sociální podpoře. ... Více

Mám vyčerpat dovolenou po MD nebo až po RD?

Dobrý den,k variatně 1: Pokud si po ukončení MD požádáte o čerpání řádné dovolené, během dovolené... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více