Diskuse na téma Šikovná kadeřnice Praha

Ahoj. Chtěla bych si nechat prodloužit vlásky, ale nemám odvahu se jen tak někomu svěřit.Znáte nějakou moc šikovnou kadeřnici, co to opravdu umí?

AndyRea 06.07.2016

Ahoj ;-) moje kadeřnice dělá v salonu krásy Esmina na praze 9 - www.esmina.cz . Používaj tam hodně kvalitní kosmetiku a najdeš tam všechny základní služby a procedury. Personál je navíc opravdu moc fajn, ráda tam chodím i čistě na pokec *17*

Miska 22.10.2015

Já třeba kadeřnictví ještě nenavštívila, ale jak tady smiňuje Sissinka tak jsem vyzkoušela už jejich kosmetiku.

Liduška 19.10.2015

Tak popravdě tohle třeba nevím, ale vím, že tam dělají i jiné kosmetické věci ;)

Sissinka 12.10.2015

Já jsem si myslela, že to nebude jen kadeřnictví, ale že toho tam bude více, protože právě znám kosmetickou značku Pevonia, tak jsem si říkala, zda to má něco společného s tímto kadeřnictvím :)

Liduška 24.09.2015

Se podívěj tady http://www.pevonia.cz/treatment/subcategory/osetreni-obliceje?branch=namesti-republiky to je přímo kosmetiky salon na Náměstí Republiky :)

Sissinka 22.09.2015

A ta pevonia to je jen kadeřnictví? :)

Tak se asi nechám inspirovat a zajdu to tam zkusit. Chodím skoro celý život k jedné kadeřnici a už by to chtělo nějakou tu změnu.

Erika 17.09.2015

Ahoj holky, slyšela jsem o salónu Rasta v Praze,nemáte zkušenosti i s tímto salónem?

Daniela Erika 20.09.2015

děvčata tam mají šikovné ručičky,mám od nich napletené copánky a super

Gabča Daniela 24.09.2015

taky můžu doporučit,mají dobrou nabídku a jsou precizní

Liduška 21.08.2015

Byla jsem tam asi třikrát na stříhání a jednou jsem si tam nechala dělat účes na svatbu :)

Pevonia má i kadeřnictví? Co já vím, tak mají kosmetický salon, ale o kadeřnictví jsem neslyšela. Jak dlouho tam chodíš?

Liduška 17.08.2015

Osobně mohu doporučit Kadeřnictví Pevonia - http://www.pevonia.cz/article/detail/kadernictvi-holicstvi-praha, opravdu jsem hrozně spokojená s vlády, když příjdu domů! :)

Hana0022 20.07.2015

Tak Andrejko, příští týden jdu na prodlužko do toho salonu Lucie Vondráčkové, co jsi mi poradila. Takdrž palce! :-)

Hana0022 13.07.2015

A prodlužují teda kvalitně? viděla jsi jejich práci na někom?

Hana0022 26.06.2015

A v salonech, co jste napsali...vy mate osobní zkušenost s nimi?

Andrea Hana0022 09.07.2015

Ano, je to moje osobní zkušenost. Do kadeřnictví začla chodit prvně moje mamka a jednou mi je doporučila, od té doby chodím jen tady. Navíc mají luxusní vlasovou kosmetiku, která mi vlasy zase hodila do kupy.

Hana0022 22.06.2015

Bydlím Praha 3, ale kamkoli jinam nemám problém dojet :-). Ráda si na vlásky čas udělám.

Nancy Hana0022 22.06.2015

Já mohu jen doporučit Alternative studio nedaleko Vršovického náměstí. Dříve byli v Myslíkově. Slečna je neuvěřitelně ochotná a milá. Umí úplně vše. :) Vlasy prodlužuje velmi šetrnou metodou. Téměř neroznatelné od pravých. :) https://www.facebook.com/alternativestudiopraha?pnref=lhc

Andrea Hana0022 25.06.2015

zkus www.slvsalon.cz sjou tam moc šikové kadeřnice, chodím od nich spokojená, a to jsem náročný klient...

Andrea 19.06.2015

A v jaké části sháníš?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:18
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat