Diskuse na téma Prodloužení vlasů

Ahoj holky, chtěla bych si nechat prodloužit vlasy, už o tom přemýšlím dlouho a přítel mi řekl, že si mám udělat radost a že mi je zaplatí. Takže můj dotaz zní jestli by mi mohla některá z vás která už vlasy má poradit eshop, odkud je vlasy spolehlivé objednat ? Budu ráda i za doporučení, po jaké kvalitě vlasů sáhnout.

Majka 02.04.2021

Můžu vědět na kolik takové prodloužení vyjde ?

Beáta 25.03.2021

já mám zkušenost jenom s tímhle https://www.hotstyle.cz/221-clip-in-vlasy-remy-100-lidske-50cm a ta kvalita REMY je nejvíc top,co je ;-)

Denča 02.03.2021

Edita: No moc velký ne, ale ten kdo se v tom vyzná, tak to pozná. Asi takhle :) ale nebála bych se jít ani do těch, co nejsou lidské. Sestra je má a je s nima spokojená. Měla nějaký cenový strop, takže se řídila podle toho a i tak říká, že jsou kvalitní, nepelichají při rozčesávání, normálně je žehlí a pořád vypadají dobře.

Denča 22.12.2020

Však i dnes se dají koupit pravé lidské vlasy za pěknou cenu :) sama je mám přes clip vlasy levně a jsem s nimi velmi spokojená

Edita Denča 19.01.2021

Je ten rozdíl v kvalitě hodně velký ?

Jana 14.12.2020

Taky jsem za ty pravé lidské. Začínala jsem s těmi umělými, ale pak jsem měla možnost si osahat ty pravé a nechala jsem si to celé předělat, protože ten rozdíl je tam znatelný :)

Lenka 02.12.2020

Určitě bych doporučila pravé lidské vlasy, jsou krásně lesklé a pokud se o ně člověk strará, tak i dlouho vydrží. Taky oceňuji, že jsou hodně odolné.

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete řešit poměrně závažný problém, jenže navzdory své obvyklé rozhodnosti se ocitnete v koncích – jako byste měli v hlavě dva hlasy, které vám oba radí dobře, jenže oba úplně opačně. Na něco takového nejste zvyklí, většinou máte své priority jasně dané. A tak vám nezbude nic jiného, než ve svém nitru najít kompromis, nebo si necha... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:09
23 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat