Diskuse na téma Prodloužení vlasů

Ahoj holky, chtěla bych si nechat prodloužit vlasy, už o tom přemýšlím dlouho a přítel mi řekl, že si mám udělat radost a že mi je zaplatí. Takže můj dotaz zní jestli by mi mohla některá z vás která už vlasy má poradit eshop, odkud je vlasy spolehlivé objednat ? Budu ráda i za doporučení, po jaké kvalitě vlasů sáhnout.

Denča 22.12.2020

Však i dnes se dají koupit pravé lidské vlasy za pěknou cenu :) sama je mám přes clip vlasy levně a jsem s nimi velmi spokojená

Edita Denča 19.01.2021

Je ten rozdíl v kvalitě hodně velký ?

Jana 14.12.2020

Taky jsem za ty pravé lidské. Začínala jsem s těmi umělými, ale pak jsem měla možnost si osahat ty pravé a nechala jsem si to celé předělat, protože ten rozdíl je tam znatelný :)

Lenka 02.12.2020

Určitě bych doporučila pravé lidské vlasy, jsou krásně lesklé a pokud se o ně člověk strará, tak i dlouho vydrží. Taky oceňuji, že jsou hodně odolné.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

104 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:14
28 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat