Diskuse na téma Prodloužení vlasů

Ahoj holky, chtěla bych si nechat prodloužit vlasy, už o tom přemýšlím dlouho a přítel mi řekl, že si mám udělat radost a že mi je zaplatí. Takže můj dotaz zní jestli by mi mohla některá z vás která už vlasy má poradit eshop, odkud je vlasy spolehlivé objednat ? Budu ráda i za doporučení, po jaké kvalitě vlasů sáhnout.

Anetmalik 23.11.2023

Barvím pravidelně a vlasy mám v pořádku. Svoje i clipy :) Zkoušela jsem obarvit i syntetiku, ale letely do koše.

Tichavka 09.11.2023

Ahoj, můžu se prosím zeptat, zda jste některá vlasy barvila bez problému a odkud jste vlasy brala? Protože vím od kolegyně, že ne každé vlasy co se prezentují jako pravé, tak jsou kvalitní. Děkuji

Andrejkas Tichavka 20.11.2023

Jak píšeš, dávat si pozor kde vlasy kupuješ. Na clipinhair jsem brala už 3x. Jedny jsem odbarvovala, další jsem jen tonovala. Oboje se chovají jako pravý vlasy. Pořád jsou hezky.

Inna 05.06.2022

Kde si holky necháváte prodlužovat vlasy, když si je takhle objednáváte přes eshop?

Vanda Inna 04.07.2022

No, já nikam nechodím. Koupila jsem teď tyto clipy https://www.clip-vlasy-levne.cz/vlasy-remy-100-lidske-100g-evropsky-typ/3-clip-in-vlasy-53cm-100-lidske-remy-100g-stredne-hneda.html a ty jsou super. Normálně se o ně starám doma a v účesu to vypadá skvěle :)

Magda 27.06.2021

Na vlasy levne jsme zjistila, že si vlasy můžu prodloužit u nich na pobočce.

Markéta Magda 24.11.2021

Taky jsem to řešila přes eshop, ale přes hotstyle a jsem velmi spokojená. Jak s kvalitou vlasů, tak i se samotným prodloužením.

Lucka 23.06.2021

tak pokud vlasy na příčesek, tak si myslím, že nejlepší jsou ty z pravých vlasů....má to něco do sebe a rozhodně lepší než kanekalon

Tamara 23.06.2021

Nejvíce se mě líbí prodloužení vlasů pomocí clipů. Takže touto metodou.

Simona 15.06.2021

Kterou metodu k prodloužení vlasů jste zvolila?

Tamara 07.06.2021

Já jsem moc spokojená s materiálem k prodloužení vlasů od www.vlasy-levne.cz

Majka 02.04.2021

Můžu vědět na kolik takové prodloužení vyjde ?

Beáta 25.03.2021

já mám zkušenost jenom s tímhle https://www.hotstyle.cz/221-clip-in-vlasy-remy-100-lidske-50cm a ta kvalita REMY je nejvíc top,co je ;-)

Denča 02.03.2021

Edita: No moc velký ne, ale ten kdo se v tom vyzná, tak to pozná. Asi takhle :) ale nebála bych se jít ani do těch, co nejsou lidské. Sestra je má a je s nima spokojená. Měla nějaký cenový strop, takže se řídila podle toho a i tak říká, že jsou kvalitní, nepelichají při rozčesávání, normálně je žehlí a pořád vypadají dobře.

Denča 22.12.2020

Však i dnes se dají koupit pravé lidské vlasy za pěknou cenu :) sama je mám přes clip vlasy levně a jsem s nimi velmi spokojená

Edita Denča 19.01.2021

Je ten rozdíl v kvalitě hodně velký ?

Jana 14.12.2020

Taky jsem za ty pravé lidské. Začínala jsem s těmi umělými, ale pak jsem měla možnost si osahat ty pravé a nechala jsem si to celé předělat, protože ten rozdíl je tam znatelný :)

Lenka 02.12.2020

Určitě bych doporučila pravé lidské vlasy, jsou krásně lesklé a pokud se o ně člověk strará, tak i dlouho vydrží. Taky oceňuji, že jsou hodně odolné.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:36
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat