Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Kosmetika Pevonia Botanica

gija 15. 12. 2011

Znáte někdo kosmetiku a salón Pevonia Botanica?

Neregistrovaná/ý - adriana

10.10.2016

mám od pevonia botanica sprchový peeling a krém proti vráskám kolem očí a jsem z něj celkem nadšená, protože jako jediný (co aspoň já znám) působí ze spodu na povrch :) určitě neváhej a vyzkoušej sama

Neregistrovaná/ý - weja

31.05.2016

Neregistrovaná/ý - annka | 31.05.2016
ahoj, máte od pevonia botanica, některá doma krém? Jeden od nich mě zaujal,, ale nevím, jestli si ho mám pořídit nebo ne

ahoj, já mám doma krém na mastnou pleť od pevonia botanica a jsem s ním moc psokojená, ale mají toho víc mrkni na pevoniaeshop.cz

Neregistrovaná/ý - annka

31.05.2016

ahoj, máte od pevonia botanica, některá doma krém? Jeden od nich mě zaujal,, ale nevím, jestli si ho mám pořídit nebo ne

Neregistrovaná/ý - Anicka

23.02.2016

Pevonii pouzivam jiz 2 roky a jsem opravdu nejspokojenejsi drive jsem pouzivala cenove nizsi kosmetiku, ale ted vim ze priplatit si za kvalitu je lepsi. vypplati se si rozmyslet co na sebe a na svou pokozku natirame nebo cim se odlicujeme. pravidelne objednavam z pevonia eshopu

Neregistrovaná/ý - Jana

27.01.2016

Tak pak napis jak si s ni byla spokojena ju

Neregistrovaná/ý - Oldina

16.01.2016

Ja ano, ted jsem si od nich objednavala radu na problamtikou plet, taks e tesim az mi prijde

Neregistrovaná/ý - Jana

24.12.2015

Najdes toho hodne tady pevoniaeshop.cz

Neregistrovaná/ý - Helča

11.12.2015

Holky prosim vas hodte se nekdo odkaz at vim kde presne ji hledat

Neregistrovaná/ý - Natalie

25.11.2015

To ano to je, v jejim veku bych chtela vypadat taky takhle uzasne

Neregistrovaná/ý - Jana

16.11.2015

Jo ja si rikala pro jakou kosmetiku je tvari jeji plet je uzasna!

Neregistrovaná/ý - Natalie

10.11.2015

Ano kosmetiku znam a pomerne hodne si od ni objednavam na pevoniaeshop.cz , kdo by ji neznal kdy je jeji tvari Dana Moravkova

gija | 21.02.2012
Chtěla jsem k Vánocům koupit mámě jejich krém Lumafirm nebo objednat kosmetiku přímo v salónu. A protože jsem o tom neslyšela, chtěla jsem se informovat . Nakonec jsme s bráchou vybrali jiný dárek. Ale třeba to využiju k narozkám .

Tak to jsi mohla jít na veletrh World of beuty... v Letňanech. Pevonia tam měla stánek. Koupila jsem si tam krém na obličej. Mažu se asi týden a jsem moc spokojená.

gija

21.02.2012

Chtěla jsem k Vánocům koupit mámě jejich krém Lumafirm nebo objednat kosmetiku přímo v salónu. A protože jsem o tom neslyšela, chtěla jsem se informovat . Nakonec jsme s bráchou vybrali jiný dárek. Ale třeba to využiju k narozkám .

Neregistrovaná/ý - Žaneta

21.01.2012

Lenousek | 20.12.2011
Proč to chceš vědět?

asi keklama zadarmo

Proč to chceš vědět?

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Rybí kari

Rybí kari

6 hlasů
40min 383 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Ostré hovězí kousky

12 hlasů
1h a 40min 470kJ 270 Kč

Kostky hovězího masa obalené a podušené v ostré chilli...

Dýňová polévka s pažitkou

11 hlasů
50min 238kJ 90 Kč

Jedna z mnoha variací na dýňovou polévku.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více