Diskuse na téma Kosmetika Pevonia Botanica

Znáte někdo kosmetiku a salón Pevonia Botanica?

miška4 29.03.2024

Úžasný je Živý kolagen s dračí krví od Nezestarni.cz. Je přírodní, úplně bez konzervantů a vyloženě jsem díky němu omládla. Mají skvělou i ostatní kosmetiku a skvělý krém na ruce ;)

Tejmy 23.01.2024

Já osobně miluju tuhle kosmetiku https://www.notino.cz/dr-feelgood/ . Našla jsem ji právě na notinu a jsem s ní velmi spokojená. Mají jak krémy tak i olejíčky, které jsou úžasné! Fakt doporučuji. :)

Majky 08.08.2023

Holky a nějaká certifikovaná bio kosmetika co má větší výběr pleťovky? Hledám něco na hydrataci i na odličování.

Marťa Majky 12.08.2023

Ahojky, koukni na Utrekram https://www.milujubio.cz/urtekram-denni-krem-narcissa-50-ml-bio, já mám moc ráda tento krém, mají i super sérum nebo čistící pěnu. Projdi si to. Kosmetika je dánská, má certifikace i ocenění a je fakt dobrá. :)

Majky Majky 23.08.2023

Moc děkuji, koukala jsem a objednala jsem si co jsi mi poslala plus jsem si tam vzala i oční krém, pěnu na čištění a to sérum divoká růže, to se mi moc líbilo, tak doufám že budu také spokojená. :)

Majdalenka 22.05.2023

Já používám velmi ráda kosmetiku od Khadi. Mají ajurvédskou recepturu, nádherně voní, mýdla a olejíčky jsou krásně hydratační a mám po nich hebkou vyživenou pokožku. :) Používám i barvy na vlasy a s těmi jsem také velmi spokojená.

Hanulina Majdalenka 24.05.2023

O té mi říkala kamarádka, barví se právě těma barvama. Mají i něco přímo na obličej nebo to je jen na tělo? Ona používá jen vlasovku, ale je s ní moc spokojená. Ale zbytek ozkoušený nemá, ty olejíčky sem i moc líbí a pořád nad nimi uvažuji.

Majdalenka Majdalenka 29.05.2023

Olejíčky jsou boží! Osobně se mažu vždycky po koupeli, ještě když je pokožka vlhká. Nádherně voní, pokožka se hezky leskne, miluji je hlavně v létě. Používám Centella , jsou i proti striím. Myslím, že když použijete jiný na obličej nic se nestane. :)

Mirka1 28.08.2022

Já osobně nedám dopustit na kosmetiku https://www.iuvenio.com/ určitě na ní koukněte. Co jsem jí začala používat mám konečně krásnou pleť :-)

Emulik Mirka1 29.08.2022

Vypadá dobře, co od nich používáš? Mám docela mastnou pleť tak mám trošku strach aby mi neucpávala póry, protože s tím mívám často problém

Mirka1 Mirka1 30.08.2022

Mně teda póry vůbec neucpává, naopak mám po ní pleť celkově lepší. Mám od nich všechno, fresh, krém retouch, peeling, nano sérum…

Katka 30.03.2022

Skvělá je česká bio kosmetika Snopek, mají úžasné produkty

Vanda Katka 01.04.2022

Vypadá dobře, děkuju za tip

Katka Katka 01.05.2022

Není zač, ráda jsem poradila

Aneta 24.09.2021

Mně moc vyhovuje česká přírodní kosmetika Nobilis tilia viz https://eshop.nobilis.cz/ je od základu přírodní, vyrábí se v Českém Švýcarsku.

Lea Aneta 25.09.2021

Tu taky používám, ta je výborná

Aneta Aneta 27.09.2021

Za mě je to naprostá topka :-)

Ninka Aneta 28.09.2021

Děkuju za tip, vypadá to moc dobře, zkusím ji :)

Aneta Aneta 29.09.2021

Není zač, dej vědět až jí vyzkoušíš :-)

Diana 05.09.2021

Jakou používáte kosmetiku ? Nenajdu tu někoho se zkušeností se značkou benecos ?

Majka Diana 30.09.2021

Mám od nich deodorant a ještě bych ráda vyzkoušela něco, protože mám ráda přírodní kosmetiku v bio kvalitě :)

adriana 10.10.2016

mám od pevonia botanica sprchový peeling a krém proti vráskám kolem očí a jsem z něj celkem nadšená, protože jako jediný (co aspoň já znám) působí ze spodu na povrch :) určitě neváhej a vyzkoušej sama

annka 31.05.2016

ahoj, máte od pevonia botanica, některá doma krém? Jeden od nich mě zaujal,, ale nevím, jestli si ho mám pořídit nebo ne

weja annka 31.05.2016

ahoj, já mám doma krém na mastnou pleť od pevonia botanica a jsem s ním moc psokojená, ale mají toho víc mrkni na pevoniaeshop.cz ;-)

Anicka 23.02.2016

Pevonii pouzivam jiz 2 roky a jsem opravdu nejspokojenejsi :-) drive jsem pouzivala cenove nizsi kosmetiku, ale ted vim ze priplatit si za kvalitu je lepsi. :-) vypplati se si rozmyslet co na sebe a na svou pokozku natirame nebo cim se odlicujeme. pravidelne objednavam z pevonia eshopu *17*

Jana 27.01.2016

Tak pak napis jak si s ni byla spokojena ju

Oldina 16.01.2016

Ja ano, ted jsem si od nich objednavala radu na problamtikou plet, taks e tesim az mi prijde

Jana 24.12.2015

Najdes toho hodne tady pevoniaeshop.cz

Helča 11.12.2015

Holky prosim vas hodte se nekdo odkaz at vim kde presne ji hledat

Natalie 25.11.2015

To ano to je, v jejim veku bych chtela vypadat taky takhle uzasne

Jana 16.11.2015

Jo ja si rikala pro jakou kosmetiku je tvari :-) jeji plet je uzasna!

Natalie 10.11.2015

Ano kosmetiku znam a pomerne hodne si od ni objednavam na pevoniaeshop.cz , kdo by ji neznal kdy je jeji tvari Dana Moravkova :-)

gija 21.02.2012

Chtěla jsem k Vánocům koupit mámě jejich krém Lumafirm nebo objednat kosmetiku přímo v salónu. A protože jsem o tom neslyšela, chtěla jsem se informovat :-). Nakonec jsme s bráchou vybrali jiný dárek. Ale třeba to využiju k narozkám :-).

Lenousek gija 02.04.2012

Tak to jsi mohla jít na veletrh World of beuty... v Letňanech. Pevonia tam měla stánek. Koupila jsem si tam krém na obličej. Mažu se asi týden a jsem moc spokojená.

Lenousek 20.12.2011

Proč to chceš vědět? *4*

Žaneta Lenousek 21.01.2012

;-) asi keklama zadarmo


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:45
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat