Diskuse na téma Pleť s akné

Ahoj, jaká kosmetika se vám osvědčila na mastnou pleť s akné?

Ella 25.01.2024

Taky bych potřebovala něco opravdu účinného, kosmetika mi na to nepomáhá..

miška4 Ella 28.01.2024

Mně hodně pomohl doplněk proti akné Venira, je přírodní a ve formě moc dobrých cucavých bonbonů a hlavně mi to fakt pomohlo :-)

Tana 27.12.2023

Já bych chtěla zkusit i nějaký doplněk stravy na pleť s akné, co vám pomohlo?

Klára 01.05.2022

Doporučuju kosmetiku https://www.iuvenio.com/ je to kvalitní veganská kosmetika, je opravdu účinná, používám jí teď půl roku a nikdy jsem neměla pleť hezčí, teď od nich mám i skvělý peeling.

Pája Klára 27.05.2022

A pomohlo ti to i s akné?

Klára Klára 28.05.2022

Právěže se mi pleť hodně zlepšila, třeba nočním krém Retouch je úplně zázračnej. Dokonce získal i nějaký ocenění a teď mají produkty i v Cosmopolitan beauty awards, už jsem hlasovala tak doufám, že něco vyhraju :))

Pája Klára 29.05.2022

Aha to zní skvěle, díky za reakci :)

Mirka 17.03.2022

Kosmetika mi bohužel nepomohla, a to jsem toho vyzkoušela opravdu hodně. Každopádně jsem dostala doporučení na paní doktorku, která působí na Aether klinice v Praze, ke které už nějakou dobu docházím na ošetření a troufám si říct, že do léta budu mít 2/3 akné pryč. Už jsem přestala věřit tomu, že by mi mohlo něco pomoct a jestli za sebe můžu doporučit, tak se svěřte do rukou odborníků, protože ti vědí co a jak.

Síma Mirka 28.03.2022

Mohla bych se tě zeptat jaké ošetření máš za sebou ?

Mirka Mirka 29.03.2022

Samozřejmě. Ještě stále docházím tady na to ošetření https://aetherclinic.com/treatment/ipl-osetreni-aknozni-pleti/

Síma Mirka 03.04.2022

Děkuju moc za doporučení. Už mám svůj první termín, tak jsem zvědavá co mě čeká a jestli to bude mít taky takový efekt jak u tebe.

Síma 24.10.2021

Taky bych byla ráda za vaše zkušenosti


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat