Diskuse na téma Kolagen tipy

Ahoj, uvažuju o zařazení kolagenu, pročítala jsem různé diskuze, ale je toho moc… Jaký je rozdíl mezi savčím a mořským kolagenem, a který vám funguje líp? A je to vůbec potřeba?

Jaruškaa1 01.12.2023

Já si kupuju živý kolagen Face a živý kolagen v kapslích Invita skin beauty od Nezestarni.cz. Je to něco úplně jiného než obyčejný kolagen, účinkuje to o tolik víc, že jsem ani nemohla věřit tomu jak jsem díky tomu omládla :) pomohlo mi to hodně i na klouby a mám i hezčí vlasy a pevnější nehty :)

Karla 14.06.2023

Já jsem se rozhodla pro savčí kolagen protože je složením bližší lidskému. Každopádně i z důvodu posílení kostí a kloubů, protože sportuji a trpím na bolesti kloubů, první výsledky taky po cca 8mi týdnech užívání, na vlasech to pozorouju nejvíc.

miška4 Karla 16.06.2023

Díky moc. A kupovala si od jakýho výrobce?

Karla Karla 18.06.2023

Užívám hydrolyzovaný kolegan od KK kolagen. Střídám příchutě, zatím nejlepší příchuť citron a pomeranč.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat