Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Zdravím, jakou šetrnou barvu na vlasy používáte a vypadá dobře a nevymývá se?
Já taky přemýšlím nad šetrnou barvou, ale chtěla bych vyloženě rostlinnou...nikdy jsem si vlasy sama nebarvila tak budu ráda za zkušenosti. Hlavně teda jak je to s krytím a výdrží u rostlinné barvy a jaká je nejlepší?
Taky budu ráda za zkušenosti, protože mám teď vlasy v hrozném stavu a je potřeba něco změnit. Sedí mi ale spíš chladné odstíny, dá se rostlinná barva i do takového odstínu?
Moc spokojená jsem s rostlinnou barvou Khadi. Skvěle kryje i šediny, má krásně sytý odstín a vlasy jsou s ní nádherně lesklé a pevné :)
Khadi barvy na vlasy používám už docela dlouho a nejenže vypadají skvěle, ale vlasy mám díky tomu opravdu viditelně zdravější :-)
Holky, díky za tip...Hned jsem si tu Khadi barvu objednala a mám je s ní nabarvené už třetí týden a výsledek předčil moje očekávání. Skvěle kryje a drží a odstín vypadá vážně skvěle. Navíc s ní mám vlasy vážně lesklý :)))
Taky od nich barvu kupuju a je TOP, hlavně vlasy neničí jako klasické barvy z drogérie. Zkuste je a uvidíte sama www.bellitia.cz/vlasova-kosmetika/barvy
Doporučím barvy od SANOTINT - jde o šetrné barvy, které obsahují 94,5 % přírodních látek a jsou bez amoniaku, parabenů a těžkých kovů. Já jsem moc spokojená a hlavně se mi viditelně zlepšila kvalita vlasů. Mrkněte na bellitia.cz.
Zdravím, za mě je výborná značka Apivita https://www.notino.cz/apivita/my-color-elixir-barva-na-vlasy-bez-amoniaku/ Dlouho vydrží, neničí vlasy a má hodně přirozený lesk. Nevím jaký hledáš odstín, ale má různé varianty. Mrkni na to :)
Reklama
21. 3. - 20. 4.
V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.