Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma prodloužení vlasů

Pavla987 06. 02. 2016

ahoj holky, máte zkušenosti z prodlužování vlasů? Už mě nebaví čekat, až ty moje dorostou, to se nestane nikdy... Už jsem se asi i rozhodla, takže mi spíš jde o zkušenosti s konkrétním salonem. Díky moc ;-)

Neregistrovaná/ý - Gabča

26. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Illone | 24. 10. 2018
To já mám zase dobrou zkušenost s eshopem www.clip-vlasy-levne.cz

Takže mají kvalitní vlasy ? Jaké od nich máš ?

Neregistrovaná/ý - Illone

24. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Zdenulka Rýmařovská | 14. 2. 2017
ohledně prodloužení vlasů je nevýhoda, že se musí pravidelně vlasy chodit sundávat a znovu nasazovat kvůli odrostům. Mnohem jednodušší je zakouit si clipy do vlasů. Ty kdykoliv jednosuše nasadíte a jdete. Večer zas sundáte. Já si je koupila na clipinhair.cz a jsem s nimi opravdu spokojená

To já mám zase dobrou zkušenost s eshopem www.clip-vlasy-levne.cz

Neregistrovaná/ý - Anička

22. 12. 2017

Byly to tabletky forcapil.cz, sezenes je v lekarne

20. 12. 2017

A jake prosim te? Tez bych to padani vlasu chtela nejako zamezit, ale prijde mi ze jsem zkusila uz uplne vse.

17. 12. 2017

Jednu dobu jsem o tom taky premyslela, vlasy mi hodne padali a byly jakoby bez zivota. Mamina ale prisla s tabletkami a ty mi hodne pomohly

Neregistrovaná/ý - Bibiana

15. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Zdenulka Rýmařovská | 14. 2. 2017
ohledně prodloužení vlasů je nevýhoda, že se musí pravidelně vlasy chodit sundávat a znovu nasazovat kvůli odrostům. Mnohem jednodušší je zakouit si clipy do vlasů. Ty kdykoliv jednosuše nasadíte a jdete. Večer zas sundáte. Já si je koupila na clipinhair.cz a jsem s nimi opravdu spokojená

No mě vlasy nikdy nedorostou, hned se mi začnou lámat. Na oslavu a různé akce pak nevím, co s ními vytvořit za účes. Veškeré domácí pokusy jsem vzdala. Objednala jsem si prodloužení vlasů metodou clip in. Jsou to prostě takové klipy různých délek, které si před oslavou kdykoliv lehce připnete na své vlasní vlasy. Objednala jsem je na clipinhair.cz. Dokonale je prodloužím za pár minut. Už jsem i změnila barvu vlasů a ty klipy taky přebarvila, lze to.

Neregistrovaná/ý - Zdenulka Rýmařovská

14. 2. 2017

Laugher

8. 1. 2017

Prodloužení vlasů nepotřebuji. Mám ráda krátký střih

Neregistrovaná/ý - Katka Blanková

7. 1. 2017

Gabčo, tak já ty clipy do vlasů na clipinhair.cz taky objednala. Fakt díky za super tip. Zrovna jsem šla na novoroční večírek a k šatům se hodily. Vypadala jsem super. Dík za radu a jakmile zas na něco přijdete, prosím napište sem.

Neregistrovaná/ý - Gabriela

19. 12. 2016

já bych si vlasy prodloužit nedala. Ale pořídila jsem si super fígl. Na clipinhair.cz jsem si zakoupila pravé lidské vlasy. Jsou to takové klipy, které si velmi snadně připnu na své vlasy a účes je hotov. Jakmile přijdu domů z večírku, klipy pak lehce sundám.

Neregistrovaná/ý - pacina

25. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - renata | 24. 3. 2016
jasně, nemáš za co, já to taky nevěděla, ale google to jistí

jo, to máš pravdu

Neregistrovaná/ý - renata

24. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - pacina | 23. 3. 2016
jo, tak to je fajn, jen me to zajimalo, diky

jasně, nemáš za co, já to taky nevěděla, ale google to jistí

23. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - renata | 23. 3. 2016
používají evropské vlasy = pravé, takže na hlavě nemáš nic umělýho ;)

jo, tak to je fajn, jen me to zajimalo, diky

Neregistrovaná/ý - renata

23. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - kaca | 19. 3. 2016
nevim, asi spis pravy, ale koukala jsem ted primo na stranky simply a nemuzu to najit

používají evropské vlasy = pravé, takže na hlavě nemáš nic umělýho ;)

Neregistrovaná/ý - kaca

19. 3. 2016

nevim, asi spis pravy, ale koukala jsem ted primo na stranky simply a nemuzu to najit

18. 3. 2016

Holky, možná budu za blbku, ale ty vlasy jsou pravý nebo ne? Celkem by mě to zajímalo, třeba konkrétně u různých metod

Neregistrovaná/ý - aneta

12. 3. 2016

taky bych hrozne chtela mit dlouhe vlasy, ale do prodluzovani se mi moc nechce, prijde mi, ze je to pak poznat...

Neregistrovaná/ý - Irena

2. 3. 2016

Ahojky, taky doporučuji Alternu...vlasy jsou opravdu zdravější a dokonce i rostou :)

Neregistrovaná/ý - Diana

26. 2. 2016

Neregistrovaná/ý - Jarmila | 21. 2. 2016
Ahojky, taky mám dobré zkušenosti s touhle vlasovou kosmetikou a konkrétně teda s hřebeny tangle teezer... mám doma už tři, protože mi je pořád krade dcera :)

Dobrý večer, taky se musím přidat....mám velice dobré zkušenosti se značkou Altrena...postupně doplnuji svůj kosmetický koutek :)

Neregistrovaná/ý - Jarmila

21. 2. 2016

Neregistrovaná/ý - Michaela | 16. 2. 2016
Ahoj, děkuji za odpověd přemýšlím spíš o koupi kvalitního fénu a musím říct, že se mi moc líbí GHD AIR :)

Ahojky, taky mám dobré zkušenosti s touhle vlasovou kosmetikou a konkrétně teda s hřebeny tangle teezer... mám doma už tři, protože mi je pořád krade dcera :)

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Brokolice s brynzou

Brokolice s brynzou

19 hlasů
20min 281 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Špagety s dýní

13 hlasů
60min 417kJ 110 Kč

Špagety s dušenou dýní.

Jehněčí kotletky z grilu

11 hlasů
50min 550kJ 180 Kč

Jehněčí grilované kotletky se zeleninou.

Poradny

Jak doložit výdaje na péči o dítě?

Dobrý den,jestliže v současné době máte v souvislosti s péčí o syna zvýšené náklady a další navýš... Více

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více