Diskuse na téma prodloužení vlasů

ahoj holky, máte zkušenosti z prodlužování vlasů? Už mě nebaví čekat, až ty moje dorostou, to se nestane nikdy... Už jsem se asi i rozhodla, takže mi spíš jde o zkušenosti s konkrétním salonem. Díky moc ;-)

Ahoj, já na prodloužení vlasů používám clip-in vlasy od clip-in-vlasy.eu. Jejich výrobky jsou opravdu kvalitní a v salonech s nimi rádi pracují. Vždy mi zatím všude vyhověli a clip-in vlásky od této firmy nasadili.

Simca22 14.02.2024

taky se přidám, jaká metoda je pro vás nejšetrnější? Četla jsem o všech, ale každá má něco -. Zatím jsem si nevybrala. Když jsem dnes stála u zrcadla, líbily se mi moje kratší no, tak já nevím, asi potřebuji popostrčit :D.....

Lejlinka Simca22 16.02.2024

Měla jsem micro ring, tape, první nekvalitně udělané, nelíbilo se mi to, podruhé se vytahovaly moje vlasy i s pásky. Tak jsem přešla na clipy, sundám a nasadím kdy chci. Jsou pravý, kvalitní. https://www.clipinhair.cz/132-clip-in-vlasy-43cm-100-lidske-remy-70g-prirodni-blond.html

Simca22 Simca22 25.02.2024

Na micror. jsem neslyšela moc chválu, tapy zase jo. Ty příčesky vypadají dobře, mrknu na ne. To se ale potom někde musí přes noc skladovat nebo se v nich i spí?

Lejlinka Simca22 25.03.2024

Neee, v tom se nespí, teda pokud by ti to nevadilo :D Já je dávám na poličku přes noc, někdy do síťky, když jsem mimo domov.

Petra 25.10.2023

Já mám prodloužené vlasy odtud www.clip-in-vlasy.eu a také je mám z pravých vlasů. A vypadá to opravdu velmi dobře, každý mi je chválí :-)

Ivanka 16.10.2023

Ahojky už dlouho si pohrávám s myšlenkou, že bych si nechala prodloužit vlasy, protože bych chtěla vyzkoušet jaké to je mít opravdu dlouhé vlasy. Nikdy jsem tu možnost bohužel neměla, protože mi vlasy narostou maximálně po ramena :-( Na trhu jich je spousty, ale uvítala bych, kdyby jste mi doporučili nějaké opravdu kvalitní vlasy.

Lenka Ivanka 24.10.2023

Tak asi záleží i jako metodu by jsi chtěla zvolit, protože těch je také dost. Já sama prodloužené vlasy mám a zvolila jsem metodu clip in, protože jsem je nechtěla nosit pořád, takže když nemám náladu, tak si je sundám a když chci, tak si je zase sama doma nasadím. Konkrétně mám vlásky z Hotstyle, kde mají skvělý servis a kdyby jsi potřebovala poradit, tak Ti rádi pomůžou :-).

Alča 17.02.2022

Já teď řeším jiný problém a to ten, že absolutně nevím jaký vybrat odstín. Váhám mezi třemi :( jak by jste to řešily ? Mám objednat všechny tři a pak ty zbývající dva vrátit nebo jak ?

Pavlína Alča 03.03.2022

Odkud sis vlasy vybrala ? Nevím jak to funguje jinde, ale když jsem si objednávala vlasy přes clipinhair.cz tak tam jsem se obrátila na maila, přes který mi pomohly pomocí fotek mých vlasů vybrat správný odstín :) takže jsem nemusela objednávat nic navíc ani nic vracet :)

Míša Alča 05.06.2022

To já jsem to vyřešila tak, že jsem si objednala dva odstíny mezi kterými jsem váhala a ten co byl nejblíž jsem si nechala a druhý vrátila :) na clip vlasy levně s tím neměli absolutně žádný problém.

Vanda Alča 04.07.2022

On ten shop https://www.clip-vlasy-levne.cz/ je super. Mám ho moc ráda. Vyhovuje mi jejich široká nabídka. Vždycky si tam vyberu a kvalita super.

Lenka 21.11.2021

I hotstyle holky prodlužuje :) akorát jsou teda v Brně, ale paní je hrozně šikovná, takže to stojí za to si sem dojet.

Leona 28.07.2021

Vlasy jsem si nechala prodloužit s materiálem od vlasy-levne. Moje kadeřnice mi je doporučila.

Alena 27.06.2021

Ano, jsou to pásy, které se pomocí clipů připevňují k vašim vlasům. Mě takto prodlužovala vlasy kadeřnice, prodloužení vypadá přirozeně.

Lada 23.06.2021

a jak ty clipy přesně fungují? dívala sem se, že jsou nějaký pásy ale nedokážu si to úplně představit

Alena 23.06.2021

Nejvíc se mě líbí clipy, takže jsem si prodloužila vlasy s jejich pomocí.

Adéla 15.06.2021

Kterou metodou jste si nechala vlasy prodloužit?

Alena 07.06.2021

Já jsem moc spokojená co se týká prodlužování vlasů s clipy od www.vlasy-levne.cz

Lucie 25.05.2021

měla jsem strach si to koupit přes net, ale pak jsem četla hodně recenze a objednala jsem si příčesek z pravých vlasů a jsem nad míru spokojená, kdo váhá ať do toho jde ;-)

VeronikaNika 19.05.2021

jj to znám a jsou tam super, pecka přístup i cena, holky mi tam poradili a pomohli, byla jsem nadšená už jen z toho přístupu

Erika 24.04.2021

v Brně vím, že je salon, na netu jsou jako hotstyle a tam dělají prodloužení vlasů různýma metodama a mají keratin i pravý vlasy

Tamara 25.03.2021

zkusit to můžete, ale ony ty vlasy dorostou sami časem, tak se nebojte a než teda čekat jestli zabere vodička, tak bych koupila nějaký ty clip in vlasy, co teď hodně frčí

Tana 18.11.2020

Doporučuju zajít na kliniku https://www.clinicalhair.cz/ určitě vám s tím pomůžou, opravdu se vyznají :)

Kača Tana 19.11.2020

Určitě to zkusím, děkuju, jak to tam bude probíhat, abych věděla co mě čeká?

Kača 10.11.2020

Také mám problém s řídkými vlasy, nikdy jsem neměla žádnou hřívu ale po porodu mi vlasy ještě prořídly a ne a ne se vzpamatovat, už si nevím rady, nepomáhají mi žádné speciální šampony ani vodičky do vlasů.. :-(

Jitka 09.11.2020

Mám na prodlužování moc řídké vlasy :-/ navíc bych raději měla zdravé a hezké svoje vlasy a nemuset stále řešit příčesky…

Tana 24.10.2020

Mnado, doporučuji zajít si na trichologické vyšetření, zjistí příčinu tvých problémů a pomůžou ti to vyřešit :)

Mnada Tana 25.10.2020

A co je to za vyšetření a kde ho dělají?

Mnada Tana 25.10.2020

Moc děkuju za odpověď, rovnou se objednám, už si opravdu jinak nevím rady


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat