Diskuse na téma Citlivá pleť

Ahoj, měla bych dotaz především na ženy, co mají problémovou a citlivou pleť stejně jako já a chtěla bych se zeptat, jakou používáte pleťovou kosmetiku ? Naposledy jsem si koupila pleťovou péči v lékárně a hrozně mě štípe, takže jsem opět vyhodila peníze do koše a zkouším hledat něco dalšího.

Dana 27.12.2023

Objevili jste něco co dokáže opravdu pleť zpevnit a zjemnit vrásky?

Katka2 Dana 08.01.2024

Taky potřebuju hlavně něco na zpevnění pleť, už jsem z toho docela špatná, protože nic nezabírá a chci tomu hlavně předcházet aby se to nezhoršilo časem.

Laura 21.11.2022

Já moc dobře kosmetiku nesnáším, tak pleť vyživuji pomocí vitamínů, což si myslím, že je dostačující ne?

Sandra Laura 22.11.2022

No záleží o jaké vitamíny jde a jaké je tam složení ;).

Laura Laura 23.11.2022

Pořídila jsem si tady tyto https://www.denatura.cz/premiovy-vitaminovy-komplex-vlasy--nehty-a-plet/

Sandra Laura 26.11.2022

Tady od té značky mám sérum na obočí :)) tak to věřím, že s těma vitamínama budeš spokojená. To složení mají fakt nadupané a ten efekt stojí za to.

Klára 01.05.2022

Mně ze všeho nejvíc vyhovuje česká kosmetika https://www.iuvenio.com/

Pavlína Klára 27.05.2022

A co od nich používáš?

Klára Klára 28.05.2022

Mám od nich celou péči, ty produkty se vzájemně doplňujou a podporujou, takže jsou tak potom nejúčinnější

Pavlína Klára 29.05.2022

Aha díky za reakci, zkusila jsem si objednat vzorečky :)

Pavlína 03.04.2022

Rozhodně je lepší si zajít na kosmetiku pokud máte citlivou pleť. Já jsem měla pleť v otřesném stavu a daly mi ji do pořádku až na Aether klinice.

Nikola 30.11.2021

A něco na vrásky co neucpává póry?

Dianadia 12.06.2021

Vyzkoušej kosmetiku Nobilis tilia, je to přírodní česká kosmetika, mají vše od základu přírodní z bylinek z Česka, zkus kouknout https://eshop.nobilis.cz/

Naďa Dianadia 18.06.2021

Děkuju za tip koukám na jejich výrobky a líbí se mi že je to naše kosmetika, co konkrétně používáš?

Dianadia Dianadia 24.06.2021

Výborný je hyaluronové sérum a hypoalergenní krém

Naďa Dianadia 26.06.2021

Už jsem udělala objednávku tak jsem zvědavá, koupila jsem si i přírodní opalovací mléka, to jsem chtěla už dlouho vyzkoušet. Tak děkuju za radu.

Dianadia Dianadia 27.06.2021

To jsem si teď taky kupovala, je super

Naďa Dianadia 28.06.2021

Tak musím říct že jsem zatím moc spokojená, dneska jsem vyzkoušela a konzistence, vůně vše super tak uvidíme co dál ale zatím moc příjemný.

Dianadia Dianadia 29.06.2021

To mě těší že jsem dobře poradila a že jsi spokojená

Naďa 31.05.2021

Já bych chtěla zkusit čistě přírodní kosmetiku, protože jenom tak něco nesnesu na pleti...

Bety-tyna 31.05.2021

Mně zaujal ten anti-age krém Retouch, mám problém u všech krémů na vrásky, že mi zhoršují akné a tohle vypadá, že by konečně mohlo být něco pro moji pleť. Používáte ho někdo?

Klárka Bety-tyna 01.08.2021

Já ho právě z toho důvodu používám a je skvělý, hodně se mi po používání téhle kosmetiky pleť zlepšila.

Linda 25.04.2021

Čekám balíček od iuvenia kterého se už nemůžu dočkat tak pak ti můžu dát vědět. Hrozně mě oslovilo složení, že netestují na zvířatech a taky že je kosmetika neparfemovaná, prostě neobsahuje žádné zbytečnosti co by pleť dráždily.

Jana Linda 26.04.2021

Tak to budeš spokojená, mně ta kosmetika sedla moc :)

Linda Linda 10.05.2021

Co od nich máš ? Zatím jsem spokojená moc a hrozně mě nadchlo to jejich nano sérum, hlavně ta aplikace mě baví.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat