Diskuse na téma Padání vlasů

Hodně mi teď začaly padat vlasy po porodu, jak jste to řešili? Poradíte něco? Děkuju moc za odpovědi

Andrejka 21.11.2022

Přemýšlím nad vitamíny. Zaujalo mě složení o vitamínů od Denatura. Nemáte s nimi někdo zkušenost?

Linda Andrejka 22.11.2022

Ty brďo tady ta značka má séra na řasy a obočí a ty ohlasy co mají jsou super. Taky jsem na to koukala a vůbec bych se těch vitamínů nebála a jestli ta séra mají takový účinek, tak vitamíny budou mít taky.

Simona Andrejka 23.11.2022

Taky mám to jejich sérum na řasy https://www.denatura.cz/serum-na-rasy-denatura/ šla jsem do toho kvůli garanci vrácení peněz, ale vůbec k tomu nedošlo, protože po dvou měsících to bylo na řasách vidět, že jsou tmavší a delší. Nemusím si je ani malovat jak je mám výrazné.

Andrejka Andrejka 26.11.2022

To jsem holky ráda, že jsem narazila zrovna tady na tu značku. Jdu objednávat. Děkuji moc :)

Milka8 10.07.2022

A nějaká kosmetika na to vám nepomohla?

Anetka Milka8 10.07.2022

Manželovi hodně pomáhají přípravky od Head and beard. Je to česká firma a ty přípravky jsou fakt skvělý, účinkují řekla bych až zázračně.

Milka Milka8 10.07.2022

Aha koukám na jejich stránky a vypadá to dobře, za jak dlouho mu to pomohlo?

Anetka Milka8 26.07.2022

Já už ani nevím, poměrně rychle, vím že jsme byli oba překvapení jak rychle mu vlasy zhoustly.

Milka Milka8 27.07.2022

Díky za odpověď, čtu na to hodně dobrých recenzí takže jsem to už objednala, tak jsem na to zvědavá :)

Anetka Milka8 28.07.2022

Není zač, hlavně ať to taky pomůže

Mnada 25.01.2022

Já jsem byla na klinice https://www.clinicalhair.cz/ mají pobočky ve více městech tak třeba najdeš nějakou blízko k tobě. Moc mi tam pomohli, tak zkus ;)

Dianadia Mnada 27.01.2022

Aha děkuju za radu, jak to tam řešili? A za jak dlouho se ti to zlepšilo?

Mnada Mnada 29.01.2022

Nejdříve ti udělají trichologické vyšetření, tak zjistí příčinu a na základě toho nasadí léčivou kúru. U mě to bylo asi tak na 3 měsíce, ale to bude u každýho jiný.

Dianadia Mnada 30.01.2022

Aha jasně, děkuju moc, zkusím to.

Mnada Mnada 31.01.2022

Není zač, tak hlavně ať máš od toho brzo pokoj.

anastaziaa 18.01.2022

Taky to tak teď mám, zkoušela jsem různý masky a zábaly ale nic…


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat