Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma krystalky na zuby

Tichavka 23. 05. 2014

Ahoj, hrozně se mi v poslední době zalíbily takové ty krystaly na zuby. Máte je někdo? Jak dlouho vám vydržely, je potřeba nějaká zvláštní péče? :)

Romana8

25. 6. 2014

Tichavka | 18. 6. 2014
Díky Romčo za bezvadnej odkaz, krystalek už mám a jsem nadšená, první den jsem se na sebe pořád chodila smát do zrcadla :D :D A zalíbilo se mi ještě víc věcí na těch stránkách, máš od nich ještě něco? Zaujal mě ten pudr z Egypta :)

Zatím ne, ale chystám se k nákupu nějaké vlasové kosmetiky, mám dost oslabený vlasy a zatím mi nic moc nepomohlo, tak chsi zkusit tady, ty přípravky vypadají dobře a kamoška si je chválí. Pudřík je taky fajn, možná časem ;)

Tichavka

18. 6. 2014

Díky Romčo za bezvadnej odkaz, krystalek už mám a jsem nadšená, první den jsem se na sebe pořád chodila smát do zrcadla :D :D A zalíbilo se mi ještě víc věcí na těch stránkách, máš od nich ještě něco? Zaujal mě ten pudr z Egypta :)

Romana8

27. 5. 2014

Zdravím Tichavko, krystalek mám a jsem s ním maximálně spokojená, koupila jsem ho nedávno na vixensshop.cz, ale kamarádka už ho má přes rok a pořád drží. Nějak speciálně o něj nepečuju, jen se třeba snažím nedřít ho kartáčkem apod. :) Doporučuji ;)

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Rýžové placičky s mrkví

Rýžové placičky s mrkví

23 hlasů
50min 996 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vývar s brambory a kapustou

11 hlasů
35min 238kJ 50 Kč

Zeleninový vývar doplněný kapustou a brambory.

Kuřecí prsa plněná slaninou

10 hlasů
1h a 5min 493kJ 130 Kč

kuřecí kapsa plněná sýrem a slaninou ...

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více