Diskuse na téma citlivá pleť

ahoj, potrebovala bych poradit s nejakou dobrou kosmetikou na citlivou plet. cilivou plet mam odjakziva, ale az ted se mi to hodne zhorsilo. dokonce s emi zacal delat i mensi ekzem, myslela jsem ze je to z vitru a ze zimy ale i kdyz je venku slunicko a zacina byt hezky tak se to nemeni. mam z toho stres a vadi mi to. nevite jaka kosmetika by mi na to nejlepe pomohla? dekuji

benca 28.12.2015

ja mam citlivu plet, rosaceu, a po tele ekzem

Janka 24.12.2015

A jake presne ma slozeni? Taky si prave musim davat hodne pozor nato co si kupuji, ne kazda kosmetika z drogerie mi sedne

Nelka 11.12.2015

Ano, na moji citlovou plet mi vse nesedne a tahle je moc dobra, staci se jen podivat na jeji slozeni

Alenka 25.11.2015

Co od te znacky kupujete?

Nelka 23.11.2015

Tu mam doma taky a vyhovuje mi

Sára 19.11.2015

Barča: No vypada moc dobre, i to jeho slozeni je super

Alenka 16.11.2015

A jakou kosmetiku tedy pouzivas? Me pomerne dosti vyhovuje znacka pevonia botanica , koukni na ni, urcite ji budes znat - pevonia.cz

Nelka 10.11.2015

Na cistlivou plet mam zase osvedcene spise prirodnejsi radu kosmetiky

Barča 04.11.2015

Taky mam pomerne cistlivou plet, ne vzdy nejaky krem snesu ale ted pouzivam tenhle bioapta.cz/?product=aptaderm a jsem s nim moc spokojena

dana 29.10.2015

na citlivou plet je výborný krém radioxar, používám ho a i exem se mi hodne zlepsil.

miluska 17.09.2015

zkuste radioxar :-) na ekzem je snad nejlepsi :-)

Kačka 17.09.2015

Ahoj , mám dobré zkušenosti s přírodní kosmetikou www.lambreshop.cz , určitě tam najdeš produkt na citlivou pleť:-).

Monča Kačka 20.09.2015

jj souhlas,mám olivový denní krém na citlivou pokožku a jsem spokojená:-)

Andrea Monča 24.09.2015

tuto kosmetiku taky používám a vše je ok

Misulka 13.08.2015

ahojky na citlivou plet je nejlepsi si mazat kokosovy olej :) ale s biodermou mam take dobre zkusenosti tak uvidis jestli se ti nezalibi treba i zkusit ten kokosovy olej: http://www.sleky.cz/health-link-bio-extra-panensky-kokosovy-olej-200ml

ahoj vichy jsem vyzkousela a ta mi zrovna moc nesedla navic to je opravdu velmi draha kosmetika na me a nemuzu si ji dovolit kupovat tak casto jak je potreba doplnit zasoby :/ dekuji za doporuceni divala jsem se rovnou na ty stranky co jsi psala a ten produkt od te biodermy jsem si objednala :)

ahojky, ja mam jako kosmetiku nejradsi biodermu a vichy :) sice si obcas priplatis ale je to kvalitni a za to to stoji si priplatit :) na tvuj problem se mi nejvice hodi asi Bioderma Sensibio AR zkus se mrknout do nejake internetove lekarny-ja objednavam z lekarny lancier :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat