Diskuse na téma Jídlo pod stan

30. 05. 2017 | Volný čas s dětmi

Ahoj v létě jedeme s dětmi pod stan a ráda bych sebou vzala nějaké osvědčené a dobré jídlo. Zavařovat maso se mi nechce a chodit do bufetu už vůbec ne.

Makky 20.07.2021

Taky jsme měli set z drogerky a byla jsem s ním hodně nespokojená. Jak píšeš, drahý byl a kvalita stála teda za nic...

Lucka 21.06.2021

Je lehký, jo? No, super... My jsme měli koupený z drogerky, drahý to bylo. Ale kvalita teda šílená :/ Tak hledám něco kvalitního :)

Patricie Lucka 27.09.2021

Taky jsme první koupili v drogerce a hrůza. Drahý to bylo, ale teda nekvalitní až hrůza...

Kajka 26.05.2021

Ahoj, já jsem ho koupila tady https://www.bakly.cz/detske-jidelni-sady a jsem s ním spokojená. Lehký, do myčky i mikrovlnky super. Tak se mrkni :)

Ella Kajka 25.01.2022

Tam jsem ho koupila taky a jsem moc spokojená. Měli jsme i jiné, ale tento je nejlepší.

Lucka 22.05.2021

Ahoj holky, potřebuju poradit nějaký fajn jídelní set pro děti. Právě na tyto výlety ho potřebujeme :) Díky moc za tipy :)

Majda Lucka 25.08.2021

Ahoj, tady se mrkni https://www.bakly.cz/detske-jidelni-sady. My jsme malýmu koupili ten s těma hodinama. A spokojenost. Malej taky nadšenej, miluje ty obrázky na něm :)

Lucka Lucka 25.10.2021

Ahoj, ty tento set máš? A jak jsi spokojená s kvalitou?

Majda Lucka 26.11.2021

Ahoj, ano ano, přesně tento a je super. Kvalitní a za tu cenu paráda :)

Ella Lucka 22.12.2021

A máš od nich i ty dětské příbory?

Majda Lucka 26.02.2022

Ano, kupovala jsem je přímo se setem :)

Vendula Lucka 01.04.2022

Holky, ty jídelní sety mají moc hezké. Můžou do myčky nebo jen ruční mytí?

Kristýna 27.08.2017

My dřív pod stan zavařovali a tak, ale taky jsme na narazili na to Adventure menu a je to něco úplně jiného. Rychlé a velice chutné. Můj muž si to nad míru pochvaluje

Coco 30.05.2017

Je to vyborne jidlo,ktere zabere chvilku na pripravu.Mrkni na www.adventuremenu.cz tam je o tom vse napsane.Kupuji to bud v Rockpointu nebo na Alze.Od cervna se to bude dat koupit na www.rohlik.cz

Tanita Coco 30.05.2017

Vypadá to velmi dobře.Objednám to a snad to bude chutnat i dětem.

Tanita 30.05.2017

Aha a co to je?Kde se to dá koupit?

Coco 30.05.2017

Cau ja beru pod stan adventuremenu a musim rict,ze to nema chybu.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat