Diskuse na téma Anglicko-česká školka v Praze

Dobrý večer, maminky - poradíte - je v Praze dobrá anglicko-česká školka? Kde máte dobrou zkušenost s přístupem k dětem a s výukou angličtiny?

Avatar
Avatar
MilaKoutna 25.06.2024

Holky, ta výuka angličtiny mě zaujala. Trochu jsem pátrala a zjistila jsem, že ji ve školce vyučují rodilý mluvčí, takže děti budou mít i dobrou úroveň výslovnosti. Sama jsem chtěla syna dát příští rok do státní školky, ale určitě ho dám do této školky, protože se učit angůlicky už ve školce mi přijde úžasné.

Avatar
Hanicka 23.06.2024

Holky, tuto školku jsem neznala, ale má fakt dobré reference - maminky si j moc chválí.

Avatar
Simona J. 19.06.2024

Zdravím, mrkněte se na školku Trojská labuť - nabízí jak česko-anglickou školku, tak anglickou. Mě právě do té anglické chodí dcerka a jsme tam moc spokojení jak s výukou angličtiny, tak s přístupem učitelek.

Avatar
Dubova 13.06.2024

Zdravím, taky si s dovolením počkám na doporučení. Samotnou by mě to moc zajímalo :)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Týden 43 roku 2024 bude pro Berany plný energie a příležitostí. Vaše vládnoucí planeta Mars vám dodá dostatek odvahy a sebedůvěry ke zvládnutí výzev, které vás čekají v pracovním i osobním životě.Tento týden se můžete tě&... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat