Diskuse na téma Prodloužený víkend v přírodě

Maminky, chtěla bych poprosit o doporučení na nějaké pěkné ubytování, nejlépe někde v přírodě, kde by se dal strávit pěkný prodloužený víkend společně s dětmi ?

Erika 25.09.2023

Jestli jste ještě nebyli tak můžu doporučit dinopark ve Vyškově, mají to tam perfektně připravné a v ceně je i vstup do zoo, kde si můžou děti když chtějí i pohladit některá zvířátka :-)

Denissa5 Erika 28.09.2023

Vypadá to moc dobře, možná tam zajedeme rovnou na nějakou tu noční prohlídku, to může být super zážitek pro děti v tom dinoparku večer :)

Mája8 26.06.2023

No a kam s dětma za zábavou v Praze? Kde se můžou vyblbnout a my jako rodiče si taky trošku užít třeba nad nějakým dobrým jídlem nebo tak?

Mnada Mája8 01.07.2023

V galerii Harfa ve Vysočanech jste byli? Jestli ne tak tam určitě zajděte, je tam dinopark, krásný posezení na terasách, kde je teď i spousta akcí, dobrý obchody, jídlo...

Mirka 02.10.2022

Chystáme se využít podzimních prázdnin a chceme vyrazit někam do přírody akorát teda nevím, jak vybavit děti. Jak oblékáte děti na nějaké delší túry?

Čermačka 31.01.2022

Ale i tak super. Ale tak ty malé ranky tak nebolí, ale jsou nepříjemný, no.

Iris 24.11.2021

Počkej a jak je to s tou bolestí? Pomáhá od ní?

Martina 26.10.2021

No, já jsem moc ráda, že on krom toho ošetření taky tlumí bolest. Což je třeba pro mě, když se popálím, fakt super.

Betka Martina 28.12.2021

Hele, to spíš ne, spíš to zklidní :)

Jiřka 28.09.2021

Hele a jak vlastně ten hemacut funguje?

Babeta 29.08.2021

To je dobrý teda. U nás ho měli v pohodě :)

Linda 27.07.2021

Já jsem ten https://hemacut.cz/ koupila v lékrně. Sice na podruhé, protože měli vyprodáno. Doobjednali a super, mám ho doma.

Patty 05.07.2021

Jako první pomoc na ty drobné ranky a tak podobně mám po ruce vždycky https://hemacut.cz/. Super sprej, co nepálí. Hned ranku zacelí, vytvoří ochranný film. Prostě pro děti ideálka.

Karolína 28.06.2021

Tak pokud první pomoc, tak hemacut je super. Sprej, takže snadná aplikace :)

Kamča 27.05.2021

Holky, měla bych taky dotaz... co s sebou vozíte, když vyrazíte s dětmi? Jde mi hlavně o nějakou první pomoc, vybavení lékárničky. Děkuju moc.

Eva 25.09.2020

Ráda bych poradila, ale ono taky záleží jaké máš požadavky :) my jsme byli letos na Vysočině a prostředí naprosto úžasné


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat