Diskuse na téma Soukromé jesličky v Praze

Dobrý večer, moje dcerka má 2 roky a v práci mi nabídli práci na zkrácený úvazek. No ale problém je, kam s malou? Bydlím v Praze - poradíte?

Dominka_K 20.01.2024

Holky, mě tam chodí neteř a moc se jí tam líbí. O děti se starají zdravotní sestřičky a fakt se jim věnují. Jesličky určitě doporučím, všichni tam jsou skvělí.

Damkovka 13.01.2024

Moc děkuji za doporučení na tuto školku, určitě je kontaktuju a zeptám se co a jak. Jinak je super, že je školka kousek od našeho domu.

Andanka 11.01.2024

Co vím, tak v jesličkách Trojská labuť děti ještě berou. Zkuste je kontaktovat a uvidíte, co a jak www.skolkylabut.cz/skolky-a-jesle/trojska-labut Mě syn do jesliček chodil dřív, teď už je u nich v anglické školce a taktéž si ji nemůžeme vynachválit. A to jak mluvení v angličtině, tak celkový přístup učitelek, ale třeba i množství kroužků, které školka nabízí.

Marionneta 08.01.2024

S dovolením si počkám na komentáře a doporučení, taky bych se do práce chtěla vrátit dřív a nevím, co se synem.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vám planety přinesou do vašeho milostného života nové impulzy a dynamiku. Pokud jste v partnerském vztahu, čeká vás období plné komunikace a porozumění. Věnujte svému partnerovi více pozornosti a buďte vnímaví k jeho potřebá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat