Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Dobrý večer, maminky - jak čistíte dětem ouška? Já pořád používám vatové tyčinky, ale četla jsem, že to není dobré.
Moc díky, určitě Vaxol koupím a vyzkouším, má totiž hodně dobré recenze i na jiných diskuzích.
Holky, mě taky doktorka doporučila přírodní sprej, protože štětičkama se zatlačuje ušní maz hlouběji do ucha a můžou být zbytečné problémy. Vaxol taky kupuju, je výborný, vydrží dlouho a nevytéká z ucha ven.
A svíčky jste někdo zkoušel? Viděla jsem to a trochu mě to děsí.
Ahoj, doporučím tento sprej https://www.benu.cz/vaxol-usni-spray-10ml Dřív jsem taky používala štětičky, ale sprej je šetrnější.
Reklama
21. 3. - 20. 4.
V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.