Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Dobrý večer, přemýšlím o koupi deskové hry pro syna pod stromeček - Jízdenky, prosím! Evropa - máte s ní někdo zkušenost? Je to dobrá hra a baví Vaše děti?
Maminky, taky hru Jízdenky, prosím! Evropa objednám - procházela jsem různé diskuze a hra se moc chválí.
Já mám 2 kluky a ti jsou nadšení - hru hrajeme pořád dokola :) Mají rádi vláčky a tato hra je fakt ideální pro kluky, je zábavná a kluky baví budování tratí. Tady jsem hru objednávala www.luxor.cz/v/1537282/jizdenky-prosim-evropa
Zdravím, my hru máme a baví fakt celou rodinu. Hra má jednoduchá pravidla, je zábavná a nikdy neomrzí.
Reklama
21. 3. - 20. 4.
V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.