Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Plavání s dětmi

Daysulinek 08. 09. 2014

Zdravím, teď od začátku září jsem začala s mým ročním prďolou chodit plavat, chodíme do Plaváčka a trošku raritka je, že nechodíme plavat normálně do plavečáků, ale do fitka, co je v Brně, to zázemí je mnohem lepší než v normálních plavečácích :) tady se to tom píše trošku víc, tak kdybyste se taky chtěli někdo přidat :) http://www.zone4you.cz/rozvrh-bazen-a-outdoor

Neregistrovaná/ý - Jitka

07.05.2017

Neregistrovaná/ý - Majka | 21.04.2017
Oni jsou i kurzy pro děti do 6 měsíců ??? To jsem ani nevěděla ..namá s tím někdo zkušenost ? To lektorka přijde k vám domů ?

Zkus se podívat na jejich stránky, mají to tam všechno popsané, co nabízí www.maternity-care.cz

Neregistrovaná/ý - Majka

21.04.2017

Oni jsou i kurzy pro děti do 6 měsíců ??? To jsem ani nevěděla ..namá s tím někdo zkušenost ? To lektorka přijde k vám domů ?

Neregistrovaná/ý - Hanka

09.04.2017

NinaC | 24.03.2017
Ahoj, chtěla bych podniknout to stejné s prckem. Je tu někdo z Prahy, kdo by mi mohl doporučit taky něco takového ?

o maternity care si neslyšela ? podívej se na jejich stránky www.maternity-care.cz. Vedou plavecké kurzy pro prcky a mají výborné ohlasy

NinaC

24.03.2017

Ahoj, chtěla bych podniknout to stejné s prckem. Je tu někdo z Prahy, kdo by mi mohl doporučit taky něco takového ?

Kajolla

16.05.2015

aha díky za info doufám, že je v tom i jídlo?

marybla

13.05.2015

Kajolla | 13.05.2015
nevíš kolik tam stojí ten příměstský tábor? Zvažuji, že bych tam dala dceru.

3400Kč za týden

Kajolla

13.05.2015

nevíš kolik tam stojí ten příměstský tábor? Zvažuji, že bych tam dala dceru.

marybla

28.04.2015

jj také plánuju přihlásit holky na příměsťák s plaváním na prázdniny, zlepší se v plavání a pak vyrazíme k moři

Niccol | 18.04.2015
ahoj nemáte někto vyzkoušené plavání s dětmi v aquasportclubu na Chodově?

jo jo super chodím s malou na plaváníčko a jsme moc spokojení ve skupině je 5-7 dětí, víc ne. Navíc budou mít i pro větší děti příměstské tábory, což je super

No já se tam chystám vypravit, protože bych s malou ráda začla chodit plavat.Tak pak dám vědět co a jak.

Niccol

18.04.2015

ahoj nemáte někto vyzkoušené plavání s dětmi v aquasportclubu na Chodově?

Doporučuju kouknout na etravel.cz já tam ted čihám na jednu dovču jestli ještě třeba nepadne ale počkam max do neděle pak ji koupim.

Ahoj dámy poradíte mi? Planuju dovolenou na unor-březen pro mě, ženu a chceme vzit i naše děcka někam do tepla a dočetl jsem se na stránkách Fischera o programu funtázie mate s tím někdo zkušenost? http://www.fischer.cz/rodinna-dovolena ? Probíha ten program i v zimní sezoně?

Chodíme v pondělí a ve čtvrtek, co vy?

také tam s malou chodíme, od kdy to máte vy?

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysněné lokny s Philips StyleCare

Česnekové kuře

Česnekové kuře

10 hlasů
1h a 50min 622 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Kterých 30 testerek vyzkouší kávu L’OR Espresso Fortissimo

Kterých 30 testerek vyzkouší kávu L’OR Espresso Fortissimo

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysněné lokny s Philips StyleCare

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysněné lokny s Philips Sty...

Více peněz nejen pro maminky

Více peněz nejen pro maminky

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy Oliva

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když vám úklid zpříjemňuje devět pomocníků

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když vám úklid zpříjemňuje ...

První pomoc proti stresu. Obejměte kolegu a napijte se

První pomoc proti stresu. Obejměte kolegu a nap...

Jste příliš mladá, abyste zestárla? Světově uznávaná vizážistka Alena Klenot dokazuje, že věk je ...

Jste příliš mladá, abyste zestárla? Světově uzn...

Tip na večeři

Vepřové maso se zeleninou

19 hlasů
30min 528kJ 89 Kč

Šťavnatá vepřová minutka se zeleninou, která zachutná ...

Grepový salát s klíčky

15 hlasů
20min 222kJ 90 Kč

Recept na jednoduchý salát, kombinace ledového salátu ...

Poradny

Na jaké dávky mám nárok po narození dítěte?

Dobrý den, pokud splňujete podmínky pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřsk... Více

Musím dokládat příjem otce při žádosti o příspěvek?

Dobrý den, na příspěvek na bydlení má nárok vlastník či nájemce bytu/domu za předpokladu, že zde... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro své kamarády budete výhrou. Jste totiž plní pozitivní energie a také odhodlání pomoci druhým. Rádi vyslechnete jakékoli trápení svých blízkých, a navíc budete mít po ruce vždy skvělou radu, jak se z problémů ne...

Více