Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Plavání s dětmi

Daysulinek 08. 09. 2014

Zdravím, teď od začátku září jsem začala s mým ročním prďolou chodit plavat, chodíme do Plaváčka a trošku raritka je, že nechodíme plavat normálně do plavečáků, ale do fitka, co je v Brně, to zázemí je mnohem lepší než v normálních plavečácích :) tady se to tom píše trošku víc, tak kdybyste se taky chtěli někdo přidat :) http://www.zone4you.cz/rozvrh-bazen-a-outdoor

také tam s malou chodíme, od kdy to máte vy?

Chodíme v pondělí a ve čtvrtek, co vy?

Ahoj dámy poradíte mi? Planuju dovolenou na unor-březen pro mě, ženu a chceme vzit i naše děcka někam do tepla a dočetl jsem se na stránkách Fischera o programu funtázie mate s tím někdo zkušenost? http://www.fischer.cz/rodinna-dovolena ? Probíha ten program i v zimní sezoně?

Doporučuju kouknout na etravel.cz já tam ted čihám na jednu dovču jestli ještě třeba nepadne ale počkam max do neděle pak ji koupim.

Niccol

18.04.2015

ahoj nemáte někto vyzkoušené plavání s dětmi v aquasportclubu na Chodově?

No já se tam chystám vypravit, protože bych s malou ráda začla chodit plavat.Tak pak dám vědět co a jak.

Niccol | 18.04.2015
ahoj nemáte někto vyzkoušené plavání s dětmi v aquasportclubu na Chodově?

jo jo super chodím s malou na plaváníčko a jsme moc spokojení ve skupině je 5-7 dětí, víc ne. Navíc budou mít i pro větší děti příměstské tábory, což je super

marybla

28.04.2015

jj také plánuju přihlásit holky na příměsťák s plaváním na prázdniny, zlepší se v plavání a pak vyrazíme k moři

Kajolla

13.05.2015

nevíš kolik tam stojí ten příměstský tábor? Zvažuji, že bych tam dala dceru.

marybla

13.05.2015

Kajolla | 13.05.2015
nevíš kolik tam stojí ten příměstský tábor? Zvažuji, že bych tam dala dceru.

3400Kč za týden

Kajolla

16.05.2015

aha díky za info doufám, že je v tom i jídlo?

NinaC

24.03.2017

Ahoj, chtěla bych podniknout to stejné s prckem. Je tu někdo z Prahy, kdo by mi mohl doporučit taky něco takového ?

Neregistrovaná/ý - Hanka

09.04.2017

NinaC | 24.03.2017
Ahoj, chtěla bych podniknout to stejné s prckem. Je tu někdo z Prahy, kdo by mi mohl doporučit taky něco takového ?

o maternity care si neslyšela ? podívej se na jejich stránky www.maternity-care.cz. Vedou plavecké kurzy pro prcky a mají výborné ohlasy

Neregistrovaná/ý - Majka

21.04.2017

Oni jsou i kurzy pro děti do 6 měsíců ??? To jsem ani nevěděla ..namá s tím někdo zkušenost ? To lektorka přijde k vám domů ?

Neregistrovaná/ý - Jitka

07.05.2017

Neregistrovaná/ý - Majka | 21.04.2017
Oni jsou i kurzy pro děti do 6 měsíců ??? To jsem ani nevěděla ..namá s tím někdo zkušenost ? To lektorka přijde k vám domů ?

Zkus se podívat na jejich stránky, mají to tam všechno popsané, co nabízí www.maternity-care.cz

Neregistrovaná/ý - Jituška

02.07.2019

Neregistrovaná/ý - Jitka | 07.05.2017
Zkus se podívat na jejich stránky, mají to tam všechno popsané, co nabízí www.maternity-care.cz

Ahojky, mám dotaz hlavně na maminky, co jsou atopičky a co to mají jejich dítka. Koukám se po nějakém krému na opalování. Hodně mě zaujal tento https://www.protopan.cz/produkty/protopan-sun-protect-opalovaci-krem. Zkušenosti?

Neregistrovaná/ý - Jana

14.12.2019

Máte zkušenost s dobrou školkou v Brně?

TESTOVÁNÍ: Limitovaná edice Jablko & Mandle od Manufaktury

Jehněčí kostky s rajčaty

Jehněčí kostky s rajčaty

2 hlasy
2h a 30min 359 kJ 250 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z červeného zelí

7 hlasů
60min 552kJ 55 Kč

Salát z červeného zelí s jablky a rozinkami.

Štika na šampaňském

2 hlasy
1h a 5min 690kJ 320 Kč

Jemné maso štiky dušené ve smetanové omáčce se šampaňským.

Poradny

Jsem půl roku v PN, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,pokud byste pro zaměstnavatele odpracovala v letošním roce alespoň 60 dní, vznikl by Vá... Více

Zaměstnavatel mě neuvolní na asistovaný styk, co dělat?

Dobrý den,chápu, že tato situace je pro Vás obtížná. Zákonk práce jednoznačně vymezuje situace, v... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více