Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma zmenšení prs

ladoga 04. 08. 2010

je tu někdo,kdo už byl na zmenšení prsníků?

Neregistrovaná/ý - Viky

02.12.2018

Neregistrovaná/ý - Ina | 21.11.2018
Holky chystám se na plastiku prs, jaká je rekonvalescence a bolí to pak a jak dlouho?

Ino já jsem měla takový dávkovač ze kterého vedly dvě kanyly přímo do ranek a postupně mi vpouštěla analgetika a dobrý Objednáš v lékárně a oni ti to odvezou na kliniku, kde budeš mít zákrok a tam ti to aplikuje doktor.

Neregistrovaná/ý - Ina

21.11.2018

Holky chystám se na plastiku prs, jaká je rekonvalescence a bolí to pak a jak dlouho?

Ahoj, kamarádka si je nechávala zmenšovat na klinice plastické chirurgie Aesthevita, tak se zkus mrknout na jejich stránky.

Neregistrovaná/ý - Maggie

31.01.2017

Neregistrovaná/ý - Táňa | 27.01.2017
Pokud te to zájíma více, pročti si info http://www.perfectclinic.cz/modelace-prsu-zmenseni-prsou mají to podrobne a pekne popsané. A pokud te to bude zajímat více, nasla jsem zajímavý videa na youtube

Dekuji za odkaz. Co se tý,ká kliniky Perfect Clinic, tak bych se dlouho nerozhodovala, mají dobré recenze. Jen jsem chtela slyset osobní názor nekoho, kdo na tom byl. Víš jak to je. Vetsinou je takový názor více nez nejaké články.

Neregistrovaná/ý - Táňa

27.01.2017

Neregistrovaná/ý - Maggie | 17.01.2017
Jakk ti dlouho trvalo zahojení? A za jak dlouho jsi sla do práce?

Pokud te to zájíma více, pročti si info http://www.perfectclinic.cz/modelace-prsu-zmenseni-prsou mají to podrobne a pekne popsané. A pokud te to bude zajímat více, nasla jsem zajímavý videa na youtube

Laugher

21.01.2017

Já bych je spíše potřebovala zvětšit

Neregistrovaná/ý - Maggie

17.01.2017

Neregistrovaná/ý - Táňa | 11.01.2017
Také jsem byla v perfect clinic u pana doktora Prose.Pekné prostredí, příjemní lidé a po zákroku jsem hodne spokojená

Jakk ti dlouho trvalo zahojení? A za jak dlouho jsi sla do práce?

Neregistrovaná/ý - Táňa

11.01.2017

Také jsem byla v perfect clinic u pana doktora Prose.Pekné prostredí, příjemní lidé a po zákroku jsem hodne spokojená

Neregistrovaná/ý - šikulová

07.03.2016

Neregistrovaná/ý - nuget | 24.02.2016
Dobrý den, ráda bych na augmentaci prsou. Zaujal mě plastický chirurg pan Justan, chválí si ho v mnoha diskuzích a jsou na něj opravdu výborné reference což mě hodně zaujalo. Ráda bych věděla jestli u něj byl někdo přímo na tomto zákroku a jak je to s cenou, ta je včetně implantátů nebo to se u něj platí ještě potom nějak zvlášť?

Ahojky jsem měsíc po augmentaci a platila jsem to co uvádí na stránkách takže je to včetně implantátů:) Když si sjednáte konzultaci tak tam se všechno dozvíte co budete potřebovat

Neregistrovaná/ý - nuget

24.02.2016

Dobrý den, ráda bych na augmentaci prsou. Zaujal mě plastický chirurg pan Justan, chválí si ho v mnoha diskuzích a jsou na něj opravdu výborné reference což mě hodně zaujalo. Ráda bych věděla jestli u něj byl někdo přímo na tomto zákroku a jak je to s cenou, ta je včetně implantátů nebo to se u něj platí ještě potom nějak zvlášť?

Neregistrovaná/ý - jolana

22.02.2016

Neregistrovaná/ý - Boženka | 27.12.2015
Kde ten plastický chirurg má kliniku přesně? A jde k němu koupit nějaký poukaz dárkový např. na plastiku v hodnotě .....xxx kč ?

Jdu ted k dr. justanovi do effect clinic na konzultaci,co se týče poukazu nezjištovala jsem si ale myslím že každý má něco takového zkusila bych mu zaslat dotaz přes stránky (plasticka-esteticka-chirurgie.cz)

Neregistrovaná/ý - MUDr. Ján Pilka

11.02.2016

Redukční mammaplastiku na naší klinice provádíme často. Ženy k tomu vede především zdravotní důvod, estetický bývá v tomto případě až na druhém místě. Problémy se zády řeší mnoho z těchto klientek a úleva po operaci je dle jejich slov k nezaplacení. MUDr. Ján Pilka, plastický chirurg, www.aesthevita.cz

Neregistrovaná/ý - Ida

28.12.2015

Též bych volila perfect clinic a to i kvůli tomu, že jsou už známí tím, že jsou šikovní. A dárkový poukaz si myslím, že se dneska dá vyřešit všude

Neregistrovaná/ý - Boženka

27.12.2015

Neregistrovaná/ý - Jarka | 21.12.2015
U pana Justana jsem byla, co na mě udělalo dojem byly už i prostory a vzhled pokoje. Vybavenost, servis, opravdu něco úžasného. To samé zdravotnický personál, nemůžu si na nic stěžovat

Kde ten plastický chirurg má kliniku přesně? A jde k němu koupit nějaký poukaz dárkový např. na plastiku v hodnotě .....xxx kč ?

Neregistrovaná/ý - Jarka

21.12.2015

Neregistrovaná/ý - Nela | 25.11.2015
Doporučuji Effect Clinic http://www.plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/8/kontaktujte-nas/ zákroky provádí plastik Justan,velice doporučuji

U pana Justana jsem byla, co na mě udělalo dojem byly už i prostory a vzhled pokoje. Vybavenost, servis, opravdu něco úžasného. To samé zdravotnický personál, nemůžu si na nic stěžovat

Neregistrovaná/ý - Barbora

08.12.2015

Ahojky Nelo, o plastice uvažuji už delší dobu. Chci si nechat plastiku břicha.Stále ještě nejsem rozhodnutá kterou kliniku a plastika zvolit. Ten Justan provádí všechny zákroky??

Neregistrovaná/ý - Nela

25.11.2015

Neregistrovaná/ý - Vendy | 18.11.2015
asi do toho půjdu. a doporučení lékaře byste mi daly?

Doporučuji Effect Clinic http://www.plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/8/kontaktujte-nas/ zákroky provádí plastik Justan,velice doporučuji

Neregistrovaná/ý - Vendy

18.11.2015

asi do toho půjdu. a doporučení lékaře byste mi daly?

Neregistrovaná/ý - Zuzana

11.11.2015

http://www.perfectclinic.cz/modelace-prsu-zmenseni-prsou mají to tu krok po kroku poprané, mrkni

Neregistrovaná/ý - Vendy

09.11.2015

přemýšlím taky o zmenšení. Jezdím hodně na kole a velká prsa jsou pro mě problém. Jak dlouho jsem omezená a nemůžu se hýbat?

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Tilapie v mandlích

Tilapie v mandlích

7 hlasů
50min 1182 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí plátky na cibuli

13 hlasů
50min 671kJ 75 Kč

Plátky kuřecího masa na cibuli s jahodovým džemem.

Grilovaná jehněčí kýta

11 hlasů
12h a 20min 475kJ 199 Kč

Grilované jehněčí maso se zeleninou.

Poradny

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více