Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek k vánocům pro muže

maroussia 27. 10. 2012

Ahojky, každej rok mám žaludeční vředy před vánocema z výběru dárků pro chlapy - manžela, tatínka, tchána. Máte nějaký tipy a rady?*4*

já tomu svému koupila mobil honor, jelikož to vůbec nečekal, byla to opravdu pecka

Neregistrovaná/ý - Jarmila

25.12.2017

Neregistrovaná/ý - Marcela | 23.12.2017
Já jsem udělala manželovi dárkový balíček s tímto kolagenem www.rosenpharma.cz/produkty/kolageny-a-ostatni-doplnky-stravy/kolageny/kolagen-sprint-zvykaci-tablety jelikož hodně sportuje a bolí ho konela.

Mě tady tyhle tablety hodně pomohly.Mám špatné kolena z jízdy na kole a po těchto tabletách se mi hodně ulevuje.

Neregistrovaná/ý - Marcela

23.12.2017

Já jsem udělala manželovi dárkový balíček s tímto kolagenem www.rosenpharma.cz/produkty/kolageny-a-ostatni-doplnky-stravy/kolageny/kolagen-sprint-zvykaci-tablety jelikož hodně sportuje a bolí ho konela.

Neregistrovaná/ý - Ilona

23.12.2017

Neregistrovaná/ý - Diana | 21.12.2017
Tak jsem si to přečetla a koupila mu to.Myslím,že si u toho odpočně.

Enigma je hodně dobrá.Byla jsem i na Alchymistově komnatě s naší celou rodinou a hodně jsme se pobavili.

Neregistrovaná/ý - Diana

21.12.2017

Neregistrovaná/ý - Diana | 15.12.2017
Kup mu poukaz na nějakou únikovou hru.Jestli ti mohu poradit tak určitě se nebude nudit u Enigmy.Však se koukni na mindmaze.cz

Tak jsem si to přečetla a koupila mu to.Myslím,že si u toho odpočně.

Neregistrovaná/ý - Lenka

21.12.2017

Neregistrovaná/ý - Kelly | 18.12.2017
Kup mu tady tenhle Honor 9 stojí méně než těch 10tis a za ty peníze je to hodně dobrý telefon.Můj muž ho má a nedá na něj dopustit.Nejlépe ho koupíš na http://mobilsmart.cz/honor-9-4gb-64gb-dual-sim-blue.html

Tak jsem mu ho koupila.Hodně jsem si o něm přečetla a myslím, že to bude dobrá volba.

Neregistrovaná/ý - Lenka

21.12.2017

Neregistrovaná/ý - Kelly | 18.12.2017
Kup mu tady tenhle Honor 9 stojí méně než těch 10tis a za ty peníze je to hodně dobrý telefon.Můj muž ho má a nedá na něj dopustit.Nejlépe ho koupíš na http://mobilsmart.cz/honor-9-4gb-64gb-dual-sim-blue.html

Tak jsem mu ho koupila.Hodně jsem si o něm přečetla a myslím, že to bude dobrá volba.

Neregistrovaná/ý - AlexX

21.12.2017

čau ženy, letos jsem na sebe hrdá - koupila jsem pro svého drahého členství do www.zone4you.cz - je to fitko, wellness a jsou tam i sálové lekce. Myslím že se mu to bude líbit. V práci je pořád za počítečem ,tak aspoň se protáhne, A mě snad občas vezme s sebou do vířivky :)

Neregistrovaná/ý - Petra

21.12.2017

V posledni dobe jsem tedy dala prednost eshopu, nejako mi kvuli detem nezbyva ca behat po obchodech a hledat co nej na vanoce

Neregistrovaná/ý - Kelly

18.12.2017

Neregistrovaná/ý - Žofie | 17.12.2017
Rády bych pro muže na Vánoce také nějakou elektroniku.Vypadá to asi na nový mobil,ale nemám představu jaký.Více jak 10tis za něj,ale nedám.

Neregistrovaná/ý - Silva

18.12.2017

A v obchode nebo davas prednost eshopu? Jetovelka uspora casu

Neregistrovaná/ý - Žofie

17.12.2017

Rády bych pro muže na Vánoce také nějakou elektroniku.Vypadá to asi na nový mobil,ale nemám představu jaký.Více jak 10tis za něj,ale nedám.

Neregistrovaná/ý - Diana

15.12.2017

Neregistrovaná/ý - Margita | 11.12.2017
Ahoj já bych potřebovala poradit co koupit mému muži, který celý den pracuje na pc.Nic ho kromě počítače nezajímá.

Kup mu poukaz na nějakou únikovou hru.Jestli ti mohu poradit tak určitě se nebude nudit u Enigmy.Však se koukni na mindmaze.cz

Neregistrovaná/ý - Laďka Chvojnice

14.12.2017

Neregistrovaná/ý - Maky | 05.12.2017
Meho mužskeho vzdy potesilo neco z elektroniky, takze to tak bude i letos a je to trochu vzdy darek i pro celou rodinu

Já koupila taťkovi medicinální sladová vína na ww.herbadent.cz pod stromeček a mamce jsem tam koupila bylinnou kosmetiku. Oboum jsem tam připalila nějaké produkty z extraktů bylin na jejich zuby a dásně, je jim přes šedesát.

Neregistrovaná/ý - Margita

11.12.2017

Ahoj já bych potřebovala poradit co koupit mému muži, který celý den pracuje na pc.Nic ho kromě počítače nezajímá.

Neregistrovaná/ý - Maruška

11.12.2017

Maky: A co presne pro muzskeho mas? Potrebuji rychle nejakou inspiraci, zase jsem to letos nechala na posledni chvíli a zato se proklinam.

Vcera jsem ukoristila paradni papuce

Neregistrovaná/ý - Maky

05.12.2017

Meho mužskeho vzdy potesilo neco z elektroniky, takze to tak bude i letos a je to trochu vzdy darek i pro celou rodinu

Neregistrovaná/ý - kacka

21.11.2017

Ahojec,podívejte se na notino..mají super dárkový kazety,můžete si to nechat poslat a netrmacet se nikde,ja jsem spokojena s notinem

Neregistrovaná/ý - Fanča Rýmařov

17.11.2017

Já objednala taky na Herbadentu bylinné zubní pasty, ústní vody a medicinální sladová vína pro sestru. Má malé děti, tak jsem přiobjednala do balíčku dětské zubní pasty od zoubkové víly bez zbytečné chemie

DEN S TESTOVÁNÍM: Vyzkoušejte s námi vysavače Rowenta a v...

Polévka z červené čočky

Polévka z červené čočky

18 hlasů
60min 427 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Placky s medem

11 hlasů
40min 810kJ 40 Kč

Placky z vařených brambor.

Rybí filé s liškami

0 hlasů
1h a 25min 575kJ 200 Kč

Netradiční, ale skvělá kombinace ryby a hub.

Poradny

Jak ochránit budoucího manžela před mými exekucemi?

Dobrý den, na úvod je potřeba říci, že ne všechny dluhy se automaticky stávají součástí společnéh... Více

Jaký zvolit ekologický produkt pro vyčištění WC?

Dobrý den,vaše změna přístupu nás velmi těší. Pokud jde o běžné produkty, máte pravdu, obyčejné č... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Budete si dělat zálusk na jistou osobu, která je o dost mladší než vy. I když byste rádi vyzkoušeli, jaké by to s dotyčným bylo, nakonec nejspíše poslechnete hlas rozumu a racionality. Uvědomujete si totiž, že vztah by nikdy neměl velkou perspektivu.

Více