Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek k vánocům pro muže

maroussia 27. 10. 2012

Ahojky, každej rok mám žaludeční vředy před vánocema z výběru dárků pro chlapy - manžela, tatínka, tchána. Máte nějaký tipy a rady?*4*

Neregistrovaná/ý - Milada

včera 22:20

Neregistrovaná/ý - Eva | 16. 10. 2019
Milado máte s doplňkěm už nějakou zkušenost? A to je konkrétně jen na doplnění déčka? ..

Ano je to doplněk stravy na doplnění vitamínu D ... Já zatím zkušenost nemám ale mám dobrou zkušenost s Vigantolem pro miminka a ten je od stejné společnosti jako Vigantolvit tak to ve mě vzbudilo důvěru:D

Neregistrovaná/ý - Fráňová

včera 20:45

Neregistrovaná/ý - Iveta | 13. 10. 2019
Jojo objednávala jsem tu už dříve a vždy všechno odtud splnilo moje očekávání

No každopádně moc díky za tip. Já už sem tu objednala tohle https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/kosilky/avanua-livia-damska-kosilka-modra tak snad to bude mít úspěch :D

Neregistrovaná/ý - Tereza

16. 10. 2019

Co letos kupujete svým mužům na Vánoce?

Neregistrovaná/ý - Eva

16. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Milada | 7. 10. 2019
Svýmu chlapovi sem letos koupila s předstihem k Ježíškovi Vigantolvit aby si doplnil vitamín d

Milado máte s doplňkěm už nějakou zkušenost? A to je konkrétně jen na doplnění déčka? ..

Neregistrovaná/ý - Iveta

13. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Fráňová | 6. 10. 2019
To není úplně špatný nápad s tím dárkem pro muže... s eshopem už máte zkušenost?

Jojo objednávala jsem tu už dříve a vždy všechno odtud splnilo moje očekávání

Neregistrovaná/ý - Milada

7. 10. 2019

Svýmu chlapovi sem letos koupila s předstihem k Ježíškovi Vigantolvit aby si doplnil vitamín d

Neregistrovaná/ý - Fráňová

6. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Iveta | 29. 9. 2019
U nás to bude letos staršímu synovi tablet, mladšímu vláčkodráhu se stolkem, a manželovi erotický obleček pro mě z e-kondomy.. a mám vystaráno:D

To není úplně špatný nápad s tím dárkem pro muže... s eshopem už máte zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Lenka

2. 10. 2019

Budu si nadělovat k Vánocům nová prsa a zaujala mne Aesthevita v Praze, podstoupili jste tu jakýkoliv zákrok?

Neregistrovaná/ý - Iveta

29. 9. 2019

U nás to bude letos staršímu synovi tablet, mladšímu vláčkodráhu se stolkem, a manželovi erotický obleček pro mě z e-kondomy.. a mám vystaráno:D

Neregistrovaná/ý - Věrka

29. 9. 2019

Moniko děkuji ti za super tip na dárek

Neregistrovaná/ý - Monika

28. 9. 2019

Tak to jsme na tom stejně, také kupuji zážitek, ale tento https://www.adrop.cz/pilotem-ultralehkeho-letadla-na-zkousku, miluji tento typ dárků

už mám vše pořízeno , nanejvýš koupím nějakou drobnost pokud mne někde osloví co se týká manžela , tak už delší dobu kupuji zážitky : letos dostane letecký simulátor loni byl úplně unešený z jízdy ve Ferrari

Neregistrovaná/ý - Jana

26. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Ema | 23. 9. 2019
Jani já můžu doporučit fitham https://www.fitham.cz/

Takže odtud máte něco pořízeno?

Neregistrovaná/ý - Petra

25. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Silva | 15. 9. 2019
Čauky, vánoce se nám pomalu, ale jistě blíží, nakupujete už také? Já většinou začínám v září

Já mám zatím jen pro manžela, dětem budu dávat tento týden papír, aby napsali ježíškovi

Neregistrovaná/ý - Bejana

24. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Berta | 23. 9. 2019
ja zase dám tomu svému poukaz na TRX. Hodně o tom mluví, tak věřím že mu to udělá radost

co to je TRX? něco speciálně pro muže?nikdy jsem o tom neslyšela

Neregistrovaná/ý - Berta

23. 9. 2019

ja zase dám tomu svému poukaz na TRX. Hodně o tom mluví, tak věřím že mu to udělá radost

Neregistrovaná/ý - Ema

23. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 21. 9. 2019
Ahoj, já už Vánoce docela dost řeším i když do nich ještě pár měsíců zbývá. Manžel hrozně rád posiluje tak bych mu ráda koupila něco do výbavy. Máte tip na dobrý obchod s takovými věcmi?

Jani já můžu doporučit fitham https://www.fitham.cz/

Neregistrovaná/ý - Jana

21. 9. 2019

Ahoj, já už Vánoce docela dost řeším i když do nich ještě pár měsíců zbývá. Manžel hrozně rád posiluje tak bych mu ráda koupila něco do výbavy. Máte tip na dobrý obchod s takovými věcmi?

Neregistrovaná/ý - Silva

15. 9. 2019

Čauky, vánoce se nám pomalu, ale jistě blíží, nakupujete už také? Já většinou začínám v září

ElaKrej

26. 11. 2018

já vsadila na klasiku, stylový ponozky, vune do auta, parfem, balzam po holení, knížka, lístek na koncert

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Ananasovo-banánové lívance

Ananasovo-banánové lívance

10 hlasů
50min 665 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Špagety s dýní

13 hlasů
60min 417kJ 110 Kč

Špagety s dušenou dýní.

Jehněčí kotletky z grilu

11 hlasů
50min 550kJ 180 Kč

Jehněčí grilované kotletky se zeleninou.

Poradny

Jak doložit výdaje na péči o dítě?

Dobrý den,jestliže v současné době máte v souvislosti s péčí o syna zvýšené náklady a další navýš... Více

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více