Diskuse na téma Dárek k vánocům pro muže

27. 10. 2012 | Prosím o radu

Ahojky, každej rok mám žaludeční vředy před vánocema z výběru dárků pro chlapy - manžela, tatínka, tchána. Máte nějaký tipy a rady?*4*

Kiska 23.11.2020

Co takhle tričko s nějakým originálním potiskem? Já jsem takové dávala přítelovi k narozeninám a mělo úspěch :-)

Katka Kiska 28.11.2020

A s jakým potiskem? Něco vtipného?

Katka Kiska 29.11.2020

To se mi líbí, díky moc za tip.

Kiska Kiska 29.11.2020

Za málo, hlavně ať udělá radost ;-)

Bety-tyna 19.11.2020

Loni jsme s manželem tchánovi koupili nákupní tašku na kolečkách a už se bez ní skoro nikam nevydá :-)

Lenka Bety-tyna 23.11.2020

A poradíš jakou jste koupili? Taková taška by se mu určitě hodila.

Bety-tyna Bety-tyna 23.11.2020

Koupili jsme ji taky tady https://www.ideadomov.cz/nakupni-tasky-na-koleckach dívali jsme se na víc shopů, ale tady jsme našli takovou jakou jsme chtěli, moderní a né takovou tu staromódní

Vikki Bety-tyna 23.11.2020

Nekoupili jste náhodou tu se třemi kolečky do schodů? Koukám na ty videa a líbí se mi to, a zajímalo by mě jestli to jde opravdu lehce do těch schodů?

Bety-tyna Bety-tyna 24.11.2020

Nekupovali jsme tu do schodů, ale podle těch videí to může fungovat dobře, ta co jsme koupili je fakt kvalitní takže bych se nebála to zkusit.

Vikki Bety-tyna 25.11.2020

Díky za odpověď, našla jsem na ty tašky dobré recenze, takže jsem ji objednala, tak uvidím

Lenka 10.11.2020

Já si lámu hlavu s tím, co koupit k Vánocům taťkovi, je už v důchodu a mám pocit, že už všechno co chce má. Nechci mu ale kupovat nějakou blbost, jenom aby se neřeklo, chtěla bych najít něco co mu bude užitečné. Co kupujete vy?

Vikki Lenka 16.11.2020

Joo tak to by se mi taky hodila rada… :D

Lída 23.10.2020

A jakou jsi koupila a kde? Já ještě nenašla takovou, která by se mi líbila a působila mladistvě a zároveň kvalitně.

Lída Lída 24.10.2020

Super, opravdu mají takové mladistvé. Nekupovala si mu náhodou tu do schodů? Zaujalo mě to, že by to mohlo být fajn třeba při nastupování do tramvaje apod.

Dianadia Lída 25.10.2020

Tu do schodů jsem nekupovala, ale koukala jsme se a mají tam i video https://www.ideadomov.cz/nakupni-tasky-na-koleckach/do-schodu-s-trojkolecky a vypadá to, že to jde lehce, mají na to uzpůsobené kolečka.

Lída Lída 09.11.2020

Tak já jsem to zkusila a objednala jsem tuhle tašku na kolečkách https://www.ideadomov.cz/taska-royal-shopper-mari-do-schodu a přijde mi super, zkoušela jsem ji i do schodů a jde to neuvěřitelně lehce. Už ji mám schovanou pro mamku k Vánocům a mám z toho radost, myslím, že jí to hodně ulehčí nákupy.

Dianadia 22.10.2020

Já kupovala tchánovi nákupní tašku na kolečkách a moc si ji pochvaluje, vozí ji všude ;-)

anastaziaa 20.10.2020

Já bych potřebovala poradit, co koupit 65-ti letému tatínkovi, který žije sám.

Anna 27.11.2019

Ráda bych letos překvapila přítele nějakým erotickým dárkem, máte tip na něco? Napadá mě nějaký obleček

Terka 26.11.2019

čauky, co dáváte svým chlapům na Vánoce??? Já tomu svýmu každej rok parfém, nějaký nový kus oděvu na sebe, holení...klasika.. a už si ze mě dělal vloni že takové dárky opravdu nečekal… tak bych ho letos něčím překvapila

Dobroslava 01.11.2019

Nemám problém, spíš on s dárky pro mě. Batůžek, čelovka, kapesní nůž, něco na vodu nebo do zahrádky ( už dostal nafukovací kanoi nebo sekačku nebo strunovku apod.), ponožky se stříbrem, vodotěsné hodinky. Někdy je dárek drahý za moc peněz, někdy za pár korun. Zeť rád vaří, dostal super nůž na krájení masa, předplatné jeho oblíbeného časopisu, tričko oblíbené značky, úspěch měla krabice různých zahraničních piv. Baví mě dárky vybírat a v posledních letech nemusím moc řešit cenu, což byl dříve limitující faktor.

LussyB 01.11.2019

Holky já byla letos úplně bezradná ale jako totálně, seděla jsem na netu snad půl dne než jsem něco vybrala. Nakonec jsem manželovi objednala košili a ještě mrknu dceři po botech.

Eliška 23.10.2019

Já bych potřebovala poradit co koupit svému bráchovi na Vánoce?

Věrka Eliška 27.10.2019

Třeba nějaký hezký parfém.

Eliška Věrka 30.10.2019

Máš pro mě nějaký dobrý tip?

Tereza 16.10.2019

Co letos kupujete svým mužům na Vánoce?

Sabina Tereza 22.10.2019

Ahoj u nás se budou letos rozdávat dárkové poukazy. Můj chlap dostane poukaz na konzultaci ve Světě zdraví.. stále slibuje že tam zajde, jelikož má nařízeno od doktorky shodit, protože už ho nadváha ohrožuje.... a doted jen sliby... takže ho takhle převezu

Tereza Sabina 27.10.2019

Aha tak to by možná ocenila moje mamka...ta by ráda zhubla, má za sebou dost diet ale nadává že jsou ty diety k ničemu... a ten dárkový poukaz jde objednat?

Sabina Tereza 04.11.2019

To netuším jestli jde objednat já sem koupila osobně, ale zkuste se zeptat

Milada 07.10.2019

Svýmu chlapovi sem letos koupila s předstihem k Ježíškovi Vigantolvit aby si doplnil vitamín d

Eva Milada 16.10.2019

Milado máte s doplňkěm už nějakou zkušenost? A to je konkrétně jen na doplnění déčka? ..

Milada Eva 21.10.2019

Ano je to doplněk stravy na doplnění vitamínu D ... Já zatím zkušenost nemám ale mám dobrou zkušenost s Vigantolem pro miminka a ten je od stejné společnosti jako Vigantolvit tak to ve mě vzbudilo důvěru:D

Hanka Milada 05.11.2019

Začala jsem dávat vigantolvit 15 leté dceři a je znát že jí to pomáhá, sme stím moc pokojení

Lenka 02.10.2019

Budu si nadělovat k Vánocům nová prsa a zaujala mne Aesthevita v Praze, podstoupili jste tu jakýkoliv zákrok?

Iveta 29.09.2019

U nás to bude letos staršímu synovi tablet, mladšímu vláčkodráhu se stolkem, a manželovi erotický obleček pro mě z e-kondomy.. a mám vystaráno:D

Fráňová Iveta 06.10.2019

To není úplně špatný nápad s tím dárkem pro muže... s eshopem už máte zkušenost?

Iveta Fráňová 13.10.2019

Jojo objednávala jsem tu už dříve a vždy všechno odtud splnilo moje očekávání

Fráňová Iveta 21.10.2019

No každopádně moc díky za tip. Já už sem tu objednala tohle https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/kosilky/avanua-livia-damska-kosilka-modra tak snad to bude mít úspěch :D

Iveta Fráňová 27.10.2019

Tak ta vypadá krásně, už vám přišla?

Fráňová Iveta 03.11.2019

Ano mám ji doma a je super, sem nadšená. Asi tu objednám ještě něco

Věrka 29.09.2019

Moniko děkuji ti za super tip na dárek ;-)

Monika 28.09.2019

Tak to jsme na tom stejně, také kupuji zážitek, ale tento https://www.adrop.cz/pilotem-ultralehkeho-letadla-na-zkousku, miluji tento typ dárků :-)

xxkouckaxx 27.09.2019

už mám vše pořízeno , nanejvýš koupím nějakou drobnost pokud mne někde osloví :-) co se týká manžela , tak už delší dobu kupuji zážitky : letos dostane letecký simulátor <3 loni byl úplně unešený z jízdy ve Ferrari

Berta 23.09.2019

ja zase dám tomu svému poukaz na TRX. Hodně o tom mluví, tak věřím že mu to udělá radost

Bejana Berta 24.09.2019

co to je TRX? něco speciálně pro muže?nikdy jsem o tom neslyšela

Jana 21.09.2019

Ahoj, já už Vánoce docela dost řeším i když do nich ještě pár měsíců zbývá. Manžel hrozně rád posiluje tak bych mu ráda koupila něco do výbavy. Máte tip na dobrý obchod s takovými věcmi?

Ema Jana 23.09.2019

Jani já můžu doporučit fitham https://www.fitham.cz/

Jana Ema 26.09.2019

Takže odtud máte něco pořízeno?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat