Diskuse na téma Dárek k vánocům pro muže

27. 10. 2012 | Prosím o radu

Ahojky, každej rok mám žaludeční vředy před vánocema z výběru dárků pro chlapy - manžela, tatínka, tchána. Máte nějaký tipy a rady?*4*

Jana 19.02.2017

No gril, taky dobry, minuly rok k vanocum jsme jeden dostali cestovni a letos jsme si k tomu kupovali veci, jako kapesni nuz pro muzskeho

Sára Jana 19.02.2017

Můj muž miluje knihy, tak jsem mu pořídila knihovnu. Pěkně si tam vyskládal přehledně své poklady. Líbí se mu v pracovně ještě víc!

Betka 18.02.2017

Manžel ode mě dostal k Vánocům lubrikační gelíček a erotickou hračku. To bylo překvapení pro něj i pro mě, protože to s ním bylo úžasný! Navíc ten gel byl se stimulačním účinkem! Jízda!

Honza 17.02.2017

Máte doma zahradní gril? Jakou značku, jak dlouho a jak jste spokojeni?

Robin Honza 19.02.2017

Honzo, k tomu grilu, máme, ale jen obyč. z Tesca.

Bara 11.02.2017

Muzske darky si nejlepe vybere muzskej, takhle je to u nas a ja to vzdy jen zaplatim a zabalim ale i tak z toho ma radost.:)

Zdena 26.01.2017

Chlapa nejvice potesi poradnej muzskej darek,kdo tu psal o kvalitnim nozi, to je trefa do cerneho!

Kerry Zdena 30.01.2017

No, Zdeno, to Vám musím dát za pravdu, třeba Fiskars.

Jana Kerry 31.01.2017

Já jsem se rozhodla koupit k Valentýnovi tohle, bude to dárek pro oba: http://www.zaria.cz/domaci-maserske-studio

Petra Kratochvílová 25.01.2017

já zásadně upřednostnila letos koupit dárek pro chlapa hodinky. Skvělé značkové kousky různých značek mají na azluxus.cz

Bianca 22.01.2017

čelovka je dobrej nápad, nůž my jsme kupovali Gerber... gril máme, je to fajn věc, masíčko je z něj chutné, jen v něm neděláme moc často a tak nám spíš zabírá místo na lince... ale určitě mnohem chutnější než grilovat v troubě!

Petraaa 22.01.2017

Mohu se zeptat, kdo tady psal, že kupoval ten elektrický gril, jak jste s ním spokojeni?

Nina 19.01.2017

No tak kdyz si muzskej rovnou rekne jaky darek, tak to je o praci min :) a nuz je dobra volba

Zdena 12.01.2017

No chlapovi nekde vedet co koupit je narocny, muj si proste rekl ze chce nuz od leatheman, tak ho mel a byl nadseny!

Klára 11.01.2017

Já koupila muži nábytek do pracovny. Je strašně rád, že si může porovnat svoje šanony a knížky. Byl nadšený.....Dál dostal už jen nějakou kosmetiku.

Marcela Číháková 11.01.2017

já prostě chlapům koupila outdoorové dárky na ledlenser.cz. Naleznete tam řadu čelových, kapesních, ručních svítilen. Je to kvalitní značka a takový dárek pro chlapy, jak když najdou.

Luca 10.01.2017

My jsme kupovali střihač vousů.

Kateřina M 09.01.2017

Děkuji Vám za tip, koupila jsem jednu z čelovek nyní pro syna na ledlenser.cz. Mají záruku na čelovky 7 let, což mně překvapilo. Synátor je věčně někde v tahu, buď na rybách nebo po kempech. Tenhle dárek využije.

Helenička 08.01.2017

. V naší rodině si všichni potrpí na outdoorové věcí.Chlapy letos potěšila kvalitní čelovka od Ledlenser. Oba dárek využijí,jsou věčně někde v tahu.

Anna 07.01.2017

My jsme si koupili společný dárek, as. domácí kino od Oravy. Spokojenost všech veliká.

pivatko 06.01.2017

děkuji za nápady na další rok :D já jsem dala chlapovi lístek na Kabáty, sice půjde až v listopadu, ale tak má dárek skoro na rok :D

Nina 05.01.2017

No tohle uz mame za sebou ne? :) ted spise reknete jak byl muzsky z darku nadseny :)

Laugher 05.01.2017

Já jsem svému příteli koupila autorádio do auta

Žaneta 19.12.2016

já jsem mu koupila combo ke kytaře a nové struny a do Vánoc snad dojde i mikrofon


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat