Diskuse na téma Dárek k vánocům pro muže

27. 10. 2012 | Prosím o radu

Ahojky, každej rok mám žaludeční vředy před vánocema z výběru dárků pro chlapy - manžela, tatínka, tchána. Máte nějaký tipy a rady?*4*

Katka 23.11.2016

Já synovcovi a manželovi rovněž doplňky. Mají registraci na Fitness4u, takže si řeknou, co chtějí, já to zaplatím a zabalím pod stromek. Chtějí proteiny a Tribulus.

Zaneta 22.11.2016

No muzskymu se ne vzdy clovek zavdeci, letos jsem muzskymu rekla at si vybere sam, tak si vybrat rovnou kentoya skutr, no skladat se budeme ceka rodina ale darek bude stat zato.!:)

Vanesa 20.11.2016

Jestli bojujete s tím, co komu koupit jako Vánoční dárek, tak myslím že tady si skoro každý vybere http://www.freeport.cz/

JitkaMalá Vanesa 22.11.2016

Děkuji za doporučení, koukám že je to pěkně velkéé centrum, zkusím přemluvit partnera aby se tam semnou zajel podívat :-)

Vanesa JitkaMalá 24.11.2016

Jojo to přemluvte, stojí to za to:)

Kačka Vanesa 27.11.2016

Zdravím všechny co rády nakupujete a jezdíte jednou za čas také do Freeportu.Já jsem tu byla minulý týden na Vánočních nákupech a nakoupila jsem tu spoustu dárků, ty výprodeje co tam teď mají jsou přímo skvělýýý

Kačka Vanesa 27.11.2016

Zdravím všechny co rády nakupujete a jezdíte jednou za čas také do Freeportu.Já jsem tu byla minulý týden na Vánočních nákupech a nakoupila jsem tu spoustu dárků, ty výprodeje co tam teď mají jsou přímo skvělýýý

Jitka Kačka 03.12.2016

17. - 18. prosince bude ve freeportu nějaké hudební a taneční vystoupení, soutěže, atd... tak už se moc těším

Nikis Jitka 06.12.2016

Dá se tam ve freeportu i někde dobře najíst? Chci jet na velké nákupy a po těch vždycky přijde hlad :-) ))

Jitka Nikis 11.12.2016

Já se ve freeportu vždycky dobře najím např. v ČESKÉ RESTAURACI :)

Nikis Jitka 14.12.2016

Děkuji za tip,vyzkouším až tam budu:)

Daniela Nikis 16.12.2016

Ahojky, s freeportem mám bohaté zkušenosti a můžu říct že kdyby to šlo tak si tam nastěhuju i postel :D Díky tomu že jsem tam zajela začátkem prosince se mi podařilo nakoupit dárky pod stromek téměř každýmu z rodiny,takže naprostá spokojenost, příští rok razím na nákupy znovu sem,vyplatí se to:)

Katka Daniela 18.12.2016

Má ten freeport stránky kde bych se mohla podívat co se tam dá všechno sehnat?

Daniela Katka 20.12.2016

Stránky freeport má, je tam seznam veškerých obchodů kde se můžete podívat jaké jsou tam akce http://www.freeport.cz/

Edita 20.11.2016

Já to samé, co Stanka. Doplňky stravy pro sportovce.

Tichavka Edita 21.11.2016

Taky budu kupovat sporotovní doplňy bratrovi a jeho ženě a taky příteli, všichni cvičí a vím, že tohle jim udělá radost. Nakupuju na www.fitness4u.cz, mají tam velký výběr všeho :-)

Zuzulka Tichavka 22.11.2016

To je super nápad, přítel má velkou spotřebu, ale dosud mě nenapadlo, že bych mu je pořídila :-) díky za námět :-)

Jitka 20.11.2016

Já jsem pro malou neteř a synovce vybrala takovou roztomilou dětskou kuchyňku. http://www.rajhracky.cz/detska-kuchynka-little-tikes-171499-s-okenkem-p108307*17*

StankaHoy 19.11.2016

Za mě určitě sportovní výživa bro bráchu, je na to fakt ujetý a má velkou spotřebu :-) no a rodičům nějaké doplňky stravy :-)

Máca 18.11.2016

Já budu kupovat elektroniku.

Žaneta 16.11.2016

Já jsem vloni poslala přítele na kurz přežití v přírodě. Koupila jsem dárkový voucher. Jel tam v dubnu, byl celý víkend pryč a vrátil se nadšený. Byl to Kurz přežití na Šumavě. *5*

Alena Žaneta 18.11.2016

Jo, to znám, kamarád se věnuje zase gladiátorským hrám, bývá to celkem drah legrace a rozhodně bych to potom nechtěla prát. Jedou zimě, létě, v dešti, zkrátka pořád.

Marcela 14.11.2016

Ahoj. Já půjdu do tohohle: http://pcnoviny.cz/grilujte-s-chuti/¨To musí ocenit každý chlap, myslím si. A pak ještě televizi, ale to už jsou větší investice.

Dárky-dárky tohle je věčné téma a není hezké jen tak si po večeři sednout zapálit svíčku a povídat si? A když jsou děti začít hrát hry? mi si dárky dáváme celí rok ...

Martina 11.11.2016

Muj muzskej si preje skurt, no moje celorocni uspory pujdou do jeho radost :) snad bude stat zato :)))

AnetLoudalová 26.10.2016

Většinou dávám jako vánoční dárky nějaké dárkové poukazy plus drobnost.... letos třeba budu dávat partnerovi dárkový poukaz, jelikož rád jezdí na kole tak do obchodu s vybavením a kolama http://www.bikegallery.cz/obecne-informace/darkove-poukazy

Romana AnetLoudalová 23.11.2016

Jé to je super, co s dobou dodání odtud jste spokojená? Nebo kromě poukazu s obchodem zkušenost nemáte?

AnetLoudalová Romana 25.11.2016

Už jsem si odtud něco objednávala,takže spokojená jsem:) doba dodání včetně věcí co odtud mám jsou ok :)

AnetLoudalová Romana 27.11.2016

Mám odtud helmu na kolo a oblečení, s dodáním nemám nejmenší problém nikdy to netrvalo nějak dlouho :)

Věra 23.10.2016

Manžel už půl roku trpí problémy s erekcí, tak jsem mu koupila k Vánocům doplněk stravy Erectan, který ho podle předpokladů problému zbaví. Už se těším na výsledek!;-)

Vlaciha Ladislav, meil: ladav123@seznam.cz Věra 07.11.2016

Prosim uvedte jak se Vam osvedcil preparat Ereetan. Mam ten samy problem. Dik L.

Pendolina 21.10.2016

Už kupujete letos dárky na Vánoce? Já se rozhodla začít už teď, jelikož jsme početná rodina a v prosinci by toho bylo potom moc najednou. Chci koupit mému muži nějaký dobrý parfém dáte tip kde mají výběr nebo kam zajít? může být i eshop děkuji mockrát

Leonka Pendolina 24.10.2016

Tady mají dobrý výběr parfémů https://www.ageo.cz/kategorie/panske-vune#f&page=1&pageSize=30&sort=countsales

Pendolina Leonka 27.10.2016

Už jste si tu někdy parfém kupovala?

Leonka Pendolina 06.11.2016

Kupovala,je tu právě výběr a to já mám ráda když mám z čeho vybírat:)

Danča Leonka 10.11.2016

Ageo je moc dobrá volba, parfémy odtud kupuji také a vždycky moc spokojená :)

Katarína 16.10.2016

Manžel mi už sám říkal, že by chtěl, aby jsme měli hezké společné fotky. A mohli si z nich udělat teřba fotoobraz. Takže už jen koukám po ateliéru. Můžete mi nějaký doporučit?

Cindy Katarína 17.10.2016

V Praze je dobrý fotoateliér Fotopromě ;) zkus popřemýšlet

Katarína Cindy 18.10.2016

A je možnost, někde si prohlídnout jejich portoflio prací? Abych měla představu, jaké fotky dělají?

Cindy Katarína 26.10.2016

Ano, mají galerii s různýma fotkama http://www.fotoprome.cz/balicky/gallery.htm jukni :P :) :P

benca 02.01.2016

aj odo mna kozmetiku dostal

Anička 02.01.2016

Mě se můj přítel tvářil rozpačitě nad dárky, ale jeho oblíbené luxusní kosmetika na holení a po holení mu spravila chuť :)

Janča 01.01.2016

Já jsem letos koupila parfém příteli. Měl radost, protože jsem vzala jeho oblíbený.

Kristiiina 27.12.2015

Já sem našemu tatinkovi koupila "alkohol v pasti" :-D:-D:-D Je to hlavolam ve kterém je umístěný panák *3*

Betka 30.11.2015

Tak zkuste určitě tam najdete co hledáte za dobrou cenu.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat