Diskuse na téma Dárek k vánocům pro muže

27. 10. 2012 | Prosím o radu

Ahojky, každej rok mám žaludeční vředy před vánocema z výběru dárků pro chlapy - manžela, tatínka, tchána. Máte nějaký tipy a rady?*4*

Klára 27.11.2015

Tam jsem se nedívala, budu se muset podívat, protože chci za nějakou rozumnou cenu.

weberová 25.11.2015

Já kupovala teď k Vánocům manželovi hodinky http://www.klenotmania.cz/zbozi/hodinky/ocelove/ocelove-hodinky-tmave-cerny-cifernik-vodotesne-datum-hodoc6 v reálu vypadají ještě líp

Linda weberová 08.12.2015

Za jak dlouho vám hodinky dorazily? Zajímá mě jestli by stihyly do Vánoc ještě dorazit když bych je objednala tento týden?? Děkuji

weberová Linda 12.12.2015

tak mě dorazily za dva dny. Takže já myslím že když nebudete čekat do 24. na objednání a objednáte co nejdřív tak na sto procent do vánoc by vám přijít měly :)

Linda weberová 19.12.2015

Jo děkuji :D Už jsem hodinky objednala a mám je i doma. Snad budou ok a co nejdéle vydrží:)

Betka 22.11.2015

Kláro, dívala jste se na parfums.cz? Tam mají dobré ceny za parfémy, takže vyberete bez problému.

Šárka 22.11.2015

Já velmi doporučuji sušené maso "Jerky" . To snad má rád každý chlap. Je to ideálni dárek k jakékoliv příležitosti. :)

Klára 21.11.2015

Nad tím jsem taky uvažovala, ale ty lepší u těch by byla částka větší, než vlastně chci dát.

Betka 19.11.2015

Já bych to asi vyřešila parfémem. Protože si neřekl, tak dostane něco na "sebe" :D Samozřejmě nějaký lepší parfém.

Kajolla Betka 09.01.2016

U nás letí taky parfémy a hodinky :) jsou to důležité doplňky pro každý den. Tentokrát jsem dostala hodinky ja http://prsteny-hodinky.cz/hodinky/135-meoris-l030ssw.html na živo jsou ještě pěknější.

Klára 14.11.2015

Já mám problém koupit dárek pro bratra. Každý rok se nějak zmínil, co by chtěl a tento nic. :(

míšule 17.09.2015

já jsem mu tradičně / netradičně dala piva ale ne tak leda jaké! byl to výběr ze zahraničí , pěkně zabalené, a došlo vše v pořádku ! na stránce pivnimozaika.cz je toho mega , koukněte ženy, jestli máte doma pivaře :-D

Krista míšule 19.09.2015

můj muž je taky pivař ale pivo mě nikdy nenapadlo dát mu na narozeniny , ale to bylo asi proto že by mě bylo blbé dát mu obyčejné pivo, ale dát mu speciální pivo to je zase o něčem úplně jiném . Díky za nápad!

míšule Krista 20.09.2015

No právě já jsem to tak taky měla.. .říkala jsem si že obyčejné pivo je takové nic moc ale pak jsem natrefila na tu stránku a tak jsem měla radost, že jsem to tak vymyslela XD

Krista míšule 24.09.2015

no my chodíme pravidelně na jedno točený na tzv . sokolku ale zase vychutnat si něco zahraničního a speciálního a potom to třeba srovnat, nebylo by to špatné , takový nápad se vždycky hodí. Jenže u mě to občas dopadá i tak, že na to časem zapomenu a pak jen těžce vzpomínám co jsem to vůbec chtěla. doufám že ted na to nezapomenu *3*

Emilian 27.12.2014

A jak teda dárek potěšil? Je to opravdu zajimavý dárek :o) co taky si pořád dávat na Vánoce? :oD

Tichavka 22.12.2014

Chtěla jsem první koš, který bude třeba potravinový, ale to jsem si řekla, že né a proto jsme volili objednat koš s alkoholem :) Přesně se ten koš jmenoval Gurmánská stezka se mi zdá :)

Emilian 17.12.2014

Nevím zda už neodepisuji až moc pozdě, ale dárkový koš? Jaký jste nakonec vybrali? Jako nějaký potravinový? :o)

Zdenka 16.12.2014

Jestli plánujete něco originálního a hlavně dobrého, tak doporučuju www.mojedelikatesy.cz. Máme je odzkoušené, velice příjemný přístup, snaží se vyhovět a je to móooc dobré :).

Tichavka 21.11.2014

Taky jsme doma přemýšleli co koupit mému bráškovi s jeho manželkou :) Dárky jsme zvyklí si dávat a tak jsme si řekli, že tento rok budeme trošku odlišní a koupíme jim nějaký zajímavý dárkový koš :) Dívali jsme se na darkovna.com a příjdou nám tam opravdu velice zajímavé, co vy na tohle říkáte? je to dobrý nápad? :)

gabcapatis 20.06.2014

Ahoj, jestli je alespoň jeden z tvých mužů v rodině kutil, tak můžeš dělat, to, co já, poslední dva roky dělám to, že mu dovybavuju tu jeho dílničku, vždycky je, co do ní, buď se mu něco rozbyje, záhadně ztratí (někomu půjčí a ten už mu to nevrátí) a nebo zjistí, že potřebuje něco dalšího, posledně třeba dostal na narozeniny rozdělovat zásuvky na šroubky - http://www.kovovynabytek.cz/files/product/545/preview.jpg *1*

bela 12.12.2013

Kravaty nakupuji v obchodě SARAR, tam mají fakt krásné a luxusní, pak parfém a nevím ještě co. Všechno mám z Freeportu a ještě tam plánuji do Vánoc jednou zajet a dokoupit nějaké ty dárečky pro zbylé členy rodiny.

leel16 14.01.2013

Holky, tak já jsem taky mému drahému dobře naslouchala:-D. Neustále mluvil o tom, jak po dobu mého těhotenství přibral a co s tím a že má velké břicho, atd, atd.:-D Tak jsem mu darovala taky předplatné - časopisu Dieta:-D. Holky, nebudete věřit, ale mám z toho užitek i já. U nás vaří manžel, chodíme spolu do obchodů se zdravou výživou a zdá se, že to celé funguje*4*

maroussia 09.12.2012

No, s tou chlapskou módou - jenže když si to sám nekoupí, nebo tvrdí, že nemá čas a zas mít vedle sebe otrhanca...předplatný by taky asi potěšilo - něco o motorkách:-)) Ale letos prostě dostane kravatu ,košili a fusekle a basta.-)) Hankaaa: o tom už sem taky zaslechla, ale mě se to líbí spíš jako nápad pro chlapy, kteří jsou sami a fakt nemají čas se takovým věcem věnovat, já teda tomu svýmu ráda takový věci vybírám, aby to nebylo pořád to stejný - třeba právě teď to Assante mě nadchlo - a při hledání věcí pro muže, jsem si tam našla i pro něco pro sebe*1*

Hankaaa 05.12.2012

Máte pravdu :-) S chlapama je to těžké *4* Mně se osvědčíla stránka http://prozeny.chlapska-zasilka.cz/ Vše mi přišlo v pořádku, rychlá komunikace a jako bonus ještě osobní přání. Zkuste se podívat.

JTina 03.12.2012

To je fakt, s chlapama opatrně :-P Do módy už se třeba po zkušenostech vůbec nehrnu :-( Ideální je předplatné časopisů nebo novin.....to mi fugnuje dobře, podle gusta...třeba Forbes nebo ForMen nebo něco o autech a tak. Jedem tak už třetí rok, pod stromečkem je dárkový certifikát s jedním výtiskem a je to super, malého Ježíška má ve schránce každý měsíc :-P:-P A funguje to i obráceně, protože já mám malé ježíšky taky ráda :-) Takže tentokrát to pro mě bude předplatné časopisu Moje psychologie (to poslední číslo co tu mám furt na stole s Táňou Vilhelmovou na titulce mě dostalo, hrozně fajn čtení a fajn články) a navíc je k tomu ještě parfém můj oblíbený BVL Jasmin Noir L´essence, takže není co řešit <3

maroussia 29.11.2012

Nojo, s chlapama se musí opatrně, kdyby si něco takovýho měl jít kupovat sám, tak je naštvanej týden dopředu, takhle to dostane a sme spokojení oba. A ty spací ponožky vypadají měkoučce, takový taky ráda nosím, navozuje mi to vždycky představu - vánoce, krb, čajík s rumem, vánoční vůně, cukroví a nožičky v měkoučkým teplíčku. Asi budu dělat větší objednávku, tak si jedny taky přihodím. Mně se líbí ty světle modrý.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat