Diskuse na téma Dárek k vánocům pro muže

27. 10. 2012 | Prosím o radu

Ahojky, každej rok mám žaludeční vředy před vánocema z výběru dárků pro chlapy - manžela, tatínka, tchána. Máte nějaký tipy a rady?*4*

paperilla 07.12.2017

Vcera jsem ukoristila paradni papuce *1*

Maruška 11.12.2017

Maky: A co presne pro muzskeho mas? Potrebuji rychle nejakou inspiraci, zase jsem to letos nechala na posledni chvíli a zato se proklinam.

Margita 11.12.2017

Ahoj já bych potřebovala poradit co koupit mému muži, který celý den pracuje na pc.Nic ho kromě počítače nezajímá.

Diana Margita 15.12.2017

Kup mu poukaz na nějakou únikovou hru.Jestli ti mohu poradit tak určitě se nebude nudit u Enigmy.Však se koukni na mindmaze.cz

Diana Diana 21.12.2017

Tak jsem si to přečetla a koupila mu to.Myslím,že si u toho odpočně.

Ilona Diana 23.12.2017

Enigma je hodně dobrá.Byla jsem i na Alchymistově komnatě s naší celou rodinou a hodně jsme se pobavili.

Žofie 17.12.2017

Rády bych pro muže na Vánoce také nějakou elektroniku.Vypadá to asi na nový mobil,ale nemám představu jaký.Více jak 10tis za něj,ale nedám.

Kelly Žofie 18.12.2017

Kup mu tady tenhle Honor 9 stojí méně než těch 10tis a za ty peníze je to hodně dobrý telefon.Můj muž ho má a nedá na něj dopustit.Nejlépe ho koupíš na http://mobilsmart.cz/honor-9-4gb-64gb-dual-sim-blue.html

Lenka Kelly 21.12.2017

Tak jsem mu ho koupila.Hodně jsem si o něm přečetla a myslím, že to bude dobrá volba.

Lenka Kelly 21.12.2017

Tak jsem mu ho koupila.Hodně jsem si o něm přečetla a myslím, že to bude dobrá volba.

Silva 18.12.2017

A v obchode nebo davas prednost eshopu? Jetovelka uspora casu

Petra 21.12.2017

V posledni dobe jsem tedy dala prednost eshopu, nejako mi kvuli detem nezbyva ca behat po obchodech a hledat co nej na vanoce

AlexX 21.12.2017

čau ženy, letos jsem na sebe hrdá - koupila jsem pro svého drahého členství do www.zone4you.cz - je to fitko, wellness a jsou tam i sálové lekce. Myslím že se mu to bude líbit. V práci je pořád za počítečem ,tak aspoň se protáhne, A mě snad občas vezme s sebou do vířivky :)

Marcela 23.12.2017

Já jsem udělala manželovi dárkový balíček s tímto kolagenem www.rosenpharma.cz/produkty/kolageny-a-ostatni-doplnky-stravy/kolageny/kolagen-sprint-zvykaci-tablety jelikož hodně sportuje a bolí ho konela.

Jarmila Marcela 25.12.2017

Mě tady tyhle tablety hodně pomohly.Mám špatné kolena z jízdy na kole a po těchto tabletách se mi hodně ulevuje.

Kvetuska99 27.12.2017

já tomu svému koupila mobil honor, jelikož to vůbec nečekal, byla to opravdu pecka

ElaKrej 26.11.2018

já vsadila na klasiku, stylový ponozky, vune do auta, parfem, balzam po holení, knížka, lístek na koncert

Silva 15.09.2019

Čauky, vánoce se nám pomalu, ale jistě blíží, nakupujete už také? Já většinou začínám v září :-)

Petra Silva 25.09.2019

Já mám zatím jen pro manžela, dětem budu dávat tento týden papír, aby napsali ježíškovi :-D

Jana 21.09.2019

Ahoj, já už Vánoce docela dost řeším i když do nich ještě pár měsíců zbývá. Manžel hrozně rád posiluje tak bych mu ráda koupila něco do výbavy. Máte tip na dobrý obchod s takovými věcmi?

Ema Jana 23.09.2019

Jani já můžu doporučit fitham https://www.fitham.cz/

Jana Ema 26.09.2019

Takže odtud máte něco pořízeno?

Berta 23.09.2019

ja zase dám tomu svému poukaz na TRX. Hodně o tom mluví, tak věřím že mu to udělá radost

Bejana Berta 24.09.2019

co to je TRX? něco speciálně pro muže?nikdy jsem o tom neslyšela

xxkouckaxx 27.09.2019

už mám vše pořízeno , nanejvýš koupím nějakou drobnost pokud mne někde osloví :-) co se týká manžela , tak už delší dobu kupuji zážitky : letos dostane letecký simulátor <3 loni byl úplně unešený z jízdy ve Ferrari

Monika 28.09.2019

Tak to jsme na tom stejně, také kupuji zážitek, ale tento https://www.adrop.cz/pilotem-ultralehkeho-letadla-na-zkousku, miluji tento typ dárků :-)

Věrka 29.09.2019

Moniko děkuji ti za super tip na dárek ;-)

Iveta 29.09.2019

U nás to bude letos staršímu synovi tablet, mladšímu vláčkodráhu se stolkem, a manželovi erotický obleček pro mě z e-kondomy.. a mám vystaráno:D

Fráňová Iveta 06.10.2019

To není úplně špatný nápad s tím dárkem pro muže... s eshopem už máte zkušenost?

Iveta Fráňová 13.10.2019

Jojo objednávala jsem tu už dříve a vždy všechno odtud splnilo moje očekávání

Fráňová Iveta 21.10.2019

No každopádně moc díky za tip. Já už sem tu objednala tohle https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/kosilky/avanua-livia-damska-kosilka-modra tak snad to bude mít úspěch :D

Iveta Fráňová 27.10.2019

Tak ta vypadá krásně, už vám přišla?

Fráňová Iveta 03.11.2019

Ano mám ji doma a je super, sem nadšená. Asi tu objednám ještě něco

Lenka 02.10.2019

Budu si nadělovat k Vánocům nová prsa a zaujala mne Aesthevita v Praze, podstoupili jste tu jakýkoliv zákrok?

Milada 07.10.2019

Svýmu chlapovi sem letos koupila s předstihem k Ježíškovi Vigantolvit aby si doplnil vitamín d

Eva Milada 16.10.2019

Milado máte s doplňkěm už nějakou zkušenost? A to je konkrétně jen na doplnění déčka? ..

Milada Eva 21.10.2019

Ano je to doplněk stravy na doplnění vitamínu D ... Já zatím zkušenost nemám ale mám dobrou zkušenost s Vigantolem pro miminka a ten je od stejné společnosti jako Vigantolvit tak to ve mě vzbudilo důvěru:D

Hanka Milada 05.11.2019

Začala jsem dávat vigantolvit 15 leté dceři a je znát že jí to pomáhá, sme stím moc pokojení

Tereza 16.10.2019

Co letos kupujete svým mužům na Vánoce?

Sabina Tereza 22.10.2019

Ahoj u nás se budou letos rozdávat dárkové poukazy. Můj chlap dostane poukaz na konzultaci ve Světě zdraví.. stále slibuje že tam zajde, jelikož má nařízeno od doktorky shodit, protože už ho nadváha ohrožuje.... a doted jen sliby... takže ho takhle převezu

Tereza Sabina 27.10.2019

Aha tak to by možná ocenila moje mamka...ta by ráda zhubla, má za sebou dost diet ale nadává že jsou ty diety k ničemu... a ten dárkový poukaz jde objednat?

Sabina Tereza 04.11.2019

To netuším jestli jde objednat já sem koupila osobně, ale zkuste se zeptat

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:27
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:12
23 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:01

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat