Plastická chirurgie

Plastická chirurgie. Operace obličeje a krku, očí, nosu, uší, prsou, břicha, liposukce. Jak být krásnější, které postupy a kliniky zvolit.

máte někdo zkušenosti s operací horních víček?88 příspěvků

prosím, někde jsem četla že je dobré brát před operací Wobenzin? Prý jsou menší modřiny....a za jak ...

Emilie 24.06.2021
no tak to nevím, ale já když jsem byla, tak jsem nic nebrala a neměla jsem problém, asi je to i klin...

Jak na břicho ?37 příspěvků

Může mi někdo poskytnout info o plastické operaci břicha a podělit se o zkušenost . Mám tři děti, to...

Sandra 05.03.2022
Tak z toho nemusíš mít vůbec strach, protože paní doktorka má pro to cit a sama ti řekne co je kde p...

zmenšení prs 28 příspěvků

je tu někdo,kdo už byl na zmenšení prsníků?

lendaben 06.04.2021
Já jsem byla na liposukci u medicomu v praze ale vím že tam dělají i prsa. zkus mrknout na jejich we...

Vysněná plastická operace99 příspěvků

Kdybyste se nemusela ohlížet na peníze a mohla si vybrat jakoukoliv plastickou operaci, jaká by to b...

lendaben 16.07.2021
Jo o tom jsem taky něco slyšela. Přemýšlela jsem mezi tím co píšeš a cooltech kryolipolýzou od medic...

odstranění tetování14 příspěvků

Chci se poradit jestli má někdo zkušenost s klinilkou beautypro, případně jakou? díky. Mám tetování ...

Blanka 29.06.2022
Už jsem kolikrát o tom přemýšlela, ale vždycky pak řeknu, že je to pro mě vlastně památka.

Směnárná bodů1 příspěvek

Chtěla bych poprosit některou z Vás, zda mi poradíte, jak si mohu objednat dárky za body ve Směnárně...

ladouch 22.04.2021
Jsem na tom stejně, také nevím jak směnit body.

Směnárna bodů0 příspěvků

Mám body, které bych ráda proměnila za dárky ze Směnárny bodů, ale marně se o to pokouším. Může mi n...

Darek pro maminku44 příspěvků

Ahoj, moje mamka trpi na krecove zily, prosim neznate nejake centrum ci salon krasy, kde by ji pomoh...

Dáda 24.12.2021
Mrkni na kliniku LLC ......mám za sebou operaci varixů a jsem spokojená. Mohu jen doporučit :-)

Lipotranfér1 příspěvek

Dobrý den, našel by se tu někdo, kdo podstoupil lipotransfér ? Minulý týden jsem se o tomto zákroku ...

Erika 24.07.2017
Lipotransfér jsem sice nepodstoupila, ale podstoupila jsem jiný zákrok na klinice Aesthevita a vím, ...

Browlift3 příspěvky

Ahoj máte někdo zkušenost s Brow liftem? Popřípadě kde jste byly a byly jste spokojené ?

Olina 24.06.2021
mě to koupili děcka k narozeninám a byla jsem v aether clinic a tam měli hezký přístup, byli moc mil...

Klinika18 příspěvků

Pěkný den, chtěla bych mamce zaplatit zákrok, a to browlift, ale potřebovala bych poradit, na jakou ...

Romča 06.03.2022
Mohla bych se zeptat, jaké ošetření máš za sebou ? :)

odstranění vrásek56 příspěvků

Jsem ve věku, kdy bych potřebovala vyplnit vrásky a potřebuji poradit kliniku v Praze, která je prof...

Libuše 06.03.2022
Cena se odvíjí od toho, kolik se aplikuje ml ;) zkus se objednat na konzultaci, tam se dozvíš víc.

Plastika prsou zkušenosti22 příspěvků

Ahoj, chtěla bych jít na operaci prsou tenhle rok nebo příští - záleží jak se mi podaří našetřit. Pr...

Nataly 18.02.2022
Hele já jsem nic speciálního nepoužívala, mně se ty jizvy krásně ucelily, ale použila bych nějaké ty...

Zvětšení rtů7 příspěvků

Chci si nechat zvětšit rty a můj dotaz zní, zda některá z vás už rty zvětšené má a napsala by mi, ka...

Romča 06.03.2022
Jak často je potřeba na výplň ve rtech docházet ?

Labioplastika0 příspěvků

Zdravím, má tu někdo zkušenost s Labioplastikou? Já dlouhodobě řeším tento intimní problém a netuším...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Dotahujte do konce vše, co začnete – a to jak v pracovní, tak i osobní oblasti. Nezačínejte rozhovor, který nebudete schopni uzavřít, nejděte do sporu, pokud už je předem jasné, že jej nevyřešíte. Přiděláte si tím totiž spoustu starostí navíc &n... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:55
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:53

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat