Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Plastická chirurgie

Plastická chirurgie. Operace obličeje a krku, očí, nosu, uší, prsou, břicha, liposukce. Jak být krásnější, které postupy a kliniky zvolit.

Celkem 12 diskusních témat seřadit dle:
79 příspěvků máte někdo zkušenosti s operací horních víček? Nevíte jaký efekt mají mezonitě a jestli je výsledek srovnatelný s klasickou operací ?
Gabriela 30.10.2018
32 příspěvků Jak na břicho ? Kamarádka si nechala dělat lipotransfér. Nechala si odsát přebytečný tuk z pupíku a nechala si tím v...
Hanka 08.04.2017
25 příspěvků zmenšení prs Ahoj, kamarádka si je nechávala zmenšovat na klinice plastické chirurgie Aesthevita, tak se zkus mrk...
Majki636 20.03.2017
94 příspěvků Vysněná plastická operace Ja bych sla rada na plastickou operaci prsou 😊😊
Jitka 01.02.2018
12 příspěvků odstranění tetování No není za co, uvidíš že to bude v pohodě ;)
anastaziaa 23.03.2016
0 příspěvků Směnárná bodů
0 příspěvků Směnárna bodů
33 příspěvků Darek pro maminku Tady je popsané, pro koho je to vhodné, jak to funguje a také fotografie samotné kliniky. http://www...
Sára Kovalinková 30.05.2017
1 příspěvek Lipotranfér Lipotransfér jsem sice nepodstoupila, ale podstoupila jsem jiný zákrok na klinice Aesthevita a vím, ...
Erika 24.07.2017
2 příspěvky Browlift Mamka byla na operaci horních víček v Amaryllis centru a byla moc spokojená. Prošla i konzultacemi n...
Andrea 30.10.2018
9 příspěvků Klinika Nakonec jsem dostala tip na tuto kliniku www.aesthevita.cz od své dlouholeté kamarádky, která se vrá...
NinaC 27.12.2017
18 příspěvků odstranění vrásek Já jsem si nechala aplikovat výplně. Původně jsem přemýšlela nad botoxem ale paní doktorka Takácsová...
Irena 30.10.2018
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden si budete připadat přitažliví a docenění. Ovšem pozor, vaše zdání nemusí být založeno na pravdě. Spíše je dáno vaší spokojeností se sebou samými. Proto se nezapomeňte rozhlížet kolem sebe. Myslete i na druhé, ...

Více

Registrovat