Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Plastická chirurgie

Plastická chirurgie. Operace obličeje a krku, očí, nosu, uší, prsou, břicha, liposukce. Jak být krásnější, které postupy a kliniky zvolit.

Celkem 12 diskusních témat seřadit dle:
78 příspěvků máte někdo zkušenosti s operací horních víček? a nechces zkusit zpravit ocní vícka bez skalpelu? moje mamka na tom byla a rozhodne do ni nerezali a...
Anička 30. 11. 2016
32 příspěvků Jak na břicho ? Kamarádka si nechala dělat lipotransfér. Nechala si odsát přebytečný tuk z pupíku a nechala si tím v...
Hanka 8. 4. 2017
25 příspěvků zmenšení prs Ahoj, kamarádka si je nechávala zmenšovat na klinice plastické chirurgie Aesthevita, tak se zkus mrk...
Majki636 20. 3. 2017
93 příspěvků Vysněná plastická operace Nešla bych na žádnou plastiku
Laugher 28. 2. 2017
12 příspěvků odstranění tetování No není za co, uvidíš že to bude v pohodě ;)
anastaziaa 23. 3. 2016
0 příspěvků Směnárná bodů
0 příspěvků Směnárna bodů
33 příspěvků Darek pro maminku Tady je popsané, pro koho je to vhodné, jak to funguje a také fotografie samotné kliniky. http://www...
Sára Kovalinková 30. 5. 2017
1 příspěvek Lipotranfér Lipotransfér jsem sice nepodstoupila, ale podstoupila jsem jiný zákrok na klinice Aesthevita a vím, ...
Erika 24. 7. 2017
1 příspěvek Browlift Zkuste si vyhledat kliniky a pak si projít jejich recenze přímo klientů, co mají na stránkách, to si...
Ema 10. 7. 2017
8 příspěvků Klinika Pro jakou kliniku jste se Nino nakonec rozhodla ? :)
Saskia 13. 12. 2017
4 příspěvky odstranění vrásek Jsem ráda, že jsem objevila diskuzi o vyplňování vrásek. Jaksi jsem neměla odvahu. Už jsem se objedn...
Helcina 24. 9. 2017
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Naplní vás pocit nespravedlnosti. Ačkoliv děláte vše, co drahé polovičce na očích vidíte, stejně vám vyčítá maličkosti a vám to nepřijde zrovna dvakrát fér. Něžně ho na to upozorněte, svou chybu stydlivě uzná a své chyby se bude snažit naprav...

Více

Registrovat