Diskuse na téma Facelift

Byl jste někdo na faceliftingu? Chtěla bych tenhle zákrok podstoupit a tak hledám doporučení na dobrou kliniku, děkuju moc za reakce

MajdaaD 27.10.2023

No já si už myslela že mě to taky bude čekat, ale potom jsem objevila živý kolagen od Nezestarni.cz a ten mi dal pleť tak dopořádku že už žádný zákrok nepotřebuju :)) úžasně se mi co používám jejich živý kolagen Face a živý kolagen v tabletách zpevnila a vyhladila pleť a dokonce mě přestaly bolet i klouby :)

miška4 28.11.2022

Já jsem byla na faceliftu a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí co jsem udělala :-) připadám si jakobych se vrátila v čase, vypadá to úplně přirozeně a cítím se opravdu skvěle :-)

Jája miška4 29.11.2022

A kde jsi byla? Prosím doporuč kliniku, radši půjde někam kde vím o někom kdo má osobní zkušenost.

miška4 miška4 30.11.2022

Byla jsem tady https://www.abclinic.com/aktuality/facelift/ naprosto perfektní přístup celého personálu, pan doktor Cheimaris byl naprosto precizní a má úžasně lidský přístup :-)

Jája miška4 30.11.2022

Zní to báječně, děkuju za doporučení, konečně jsem se definitivně rozhodla, že jdu do toho :)

Jája 28.11.2022

Já nad tím taky už nějakou dobu přemýšlím tak prosím sdílejte vaše zkušenosti.

Karla Jája 05.10.2023

Byla jsem... Na tomto zákroku https://www.abclinic.com/zakroky/lifting-obliceje-a-krku-facelift/ a musí teda říct, že to bylo moje snad nejlepší rozhodnutí :) Jsem fakt ráda za to, že jsem do toho šla a že jsem šla přímo na tuto kliniku :) Jsou tam skvělí :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

54 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:22
34 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:17
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat