Diskuse na téma Plastika prsou zkušenosti

Ahoj, chtěla bych jít na operaci prsou tenhle rok nebo příští - záleží jak se mi podaří našetřit. Prsa nemám téměř žádný a hrozně bych chtěla Béčka. Na operaci jsem ještě nebyla tak mám i trochu strach. Proto bych byla vděčná za nějaký ty vaše zkušenosti a taky rady co dělat před operací a jak probíhá rekonvalescence. 

Aneta 13.05.2021

Ahoj, ke komu jedeš na prsa? Mně je dělal minulý rok dr. Al Awa.

Barkamarka 20.04.2021

@Káťa Volala jsem dnes a řekli že dělají. Chci ještě zajít na konzultaci ale počkám tak do června. Chci taky vědět co mi dr doporučí, jaký implantáty a tak a celkově bych chtěla vědět i cenu.

Káťa 01.04.2021

@Barkamarka Já si myslím že dělají. Moje kámoška tam měla zákrok a taky to platila postupně. Bylo to v létě. Ne všude se to tak dělá, tak proto jsem se i pro kliniku rozhodla.

Danča 26.03.2021

Moje kamarádka si nechala zvětšit prsa, pak dostala zánět a zemřela. Taky měla B.

xxx 26.03.2021

Raději si zajdi k psychologii, je to zadarmo.

Barkamarka 26.03.2021

Jo tak to jsem nevěděla, to by bylo fakt supr sebrat si to na ty splátky. Našetřit se mi to asi jen tak lehko nepodaří. A myslíš, že to ještě tak dělají? Možná tam zkusím zavolat a zeptat se přímo.

Káťa 16.03.2021

Hele vím že když mi dělali zákrok v Yes Visage před dvěma lety, tak jsem si to brala na splátky. Takže i taková možnost je když nemáš našetřeno. Já jsem ale byla na liposukci, takže nevím jak je to s hojením po operaci prsou. Hlavně je důležitý klid, jako po každé operaci. Taky jsem pár dnů jenom oddychovala.

Juliska 11.03.2021

Já jsem měla prsa dělaný loni v Brně a fakt to není nic hrozného. Mám implantáty, ale taky mi dělali modelaci. Před zákrokem ti řekne doktor co a jak. No a samozřejmě taky co dělat po operaci. Ale bolest se dala snést, ono to bolí ze začátku a taky to opuchne ale po pár dnech to bude lepší. Jizvy jsou malé a mám je pod prsama takže nejsou vidět. 

Merry 09.03.2021

Tak tohle by mě taky zajímalo. Já sice prsa mám ale nelíbí se mi tvar. Možná se jednou odhodlám:-)

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nemůžete se dočkat slíbeného překvapení? V tomto případě platí, že trpělivost růže přináší. Snažte se proto zachovat chladnou hlavu. Šťouráním byste se mohli zbytečně připravit o zážitek! Raději se proto soustřeďte na povinnosti. Nebojte, dočkáte se! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

151 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
226 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat