Diskuse na téma Plastika prsou zkušenosti

Ahoj, chtěla bych jít na operaci prsou tenhle rok nebo příští - záleží jak se mi podaří našetřit. Prsa nemám téměř žádný a hrozně bych chtěla Béčka. Na operaci jsem ještě nebyla tak mám i trochu strach. Proto bych byla vděčná za nějaký ty vaše zkušenosti a taky rady co dělat před operací a jak probíhá rekonvalescence. 

Nataly 27.08.2021

@Barkamarka Tak to je skvělé, to budeme mít téměř stejně. Mně se naštěstí podařilo našetřit takže budu platit hotově. Ale byla to dřina:-)

Barkamarka Nataly 15.09.2021

To máš teda štěstí, že to dáš hotově. To já bych musela šetřit ještě nějaký ten rok, takže jsem ráda za tuhle možnost. Hodně mi to pomůže. A kdy máš teda termín? Mně se to blíží, tak se těším jak malé dítě.

Barkamarka 19.08.2021

@Nataly Tak držím palce, já jinak nakonec taky půjdu k dr Mrňovi v říjnu. Ale operaci beru na splátky protože se mi nepodaří našetřit ani do příštího roku:-))) A to se mi už čekat tak dlouho nechce.

Nataly 04.08.2021

Ahoj holky, já jsem byla na konzultaci u pana dr. Mrni. Také v Yes visage. Zákrok budu mít na podzim. Hrozně se těším:-)))

Aneta 23.06.2021

Ano byla, je to velice příjemný doktor. Všechno mi vysvětlil a aj mně hodně podržel, když viděl jak jsem byla nervózní. Ale jsem ráda že jsem u něj byla. Všechno bylo perfektně zorganizovaný a péče na klinice taky Top, takže ničeho nelituji. A prsa jsou supr, velikost perfektní a taky tvar. Chtěla jsem původně větší ale pan dr mi navrhl že tahle velikost co mám je k mojí postavě lepší. A měl pravdu. Jinak bych vypadala jak kdyby měla melouny a to by byl průser:-) Takže je dobrý si nechat poradit:

Barkamarka 18.06.2021

@Aneta Konzultaci mám příští týden. Taky chci dr Al Awu. Dělá pěkná prsa. Byla jsi s nim spokojena?

Aneta 13.05.2021

Ahoj, ke komu jedeš na prsa? Mně je dělal minulý rok dr. Al Awa.

Barkamarka 20.04.2021

@Káťa Volala jsem dnes a řekli že dělají. Chci ještě zajít na konzultaci ale počkám tak do června. Chci taky vědět co mi dr doporučí, jaký implantáty a tak a celkově bych chtěla vědět i cenu.

Káťa 01.04.2021

@Barkamarka Já si myslím že dělají. Moje kámoška tam měla zákrok a taky to platila postupně. Bylo to v létě. Ne všude se to tak dělá, tak proto jsem se i pro kliniku rozhodla.

Danča 26.03.2021

Moje kamarádka si nechala zvětšit prsa, pak dostala zánět a zemřela. Taky měla B.

xxx 26.03.2021

Raději si zajdi k psychologii, je to zadarmo.

Barkamarka 26.03.2021

Jo tak to jsem nevěděla, to by bylo fakt supr sebrat si to na ty splátky. Našetřit se mi to asi jen tak lehko nepodaří. A myslíš, že to ještě tak dělají? Možná tam zkusím zavolat a zeptat se přímo.

Káťa 16.03.2021

Hele vím že když mi dělali zákrok v Yes Visage před dvěma lety, tak jsem si to brala na splátky. Takže i taková možnost je když nemáš našetřeno. Já jsem ale byla na liposukci, takže nevím jak je to s hojením po operaci prsou. Hlavně je důležitý klid, jako po každé operaci. Taky jsem pár dnů jenom oddychovala.

Juliska 11.03.2021

Já jsem měla prsa dělaný loni v Brně a fakt to není nic hrozného. Mám implantáty, ale taky mi dělali modelaci. Před zákrokem ti řekne doktor co a jak. No a samozřejmě taky co dělat po operaci. Ale bolest se dala snést, ono to bolí ze začátku a taky to opuchne ale po pár dnech to bude lepší. Jizvy jsou malé a mám je pod prsama takže nejsou vidět. 

Merry 09.03.2021

Tak tohle by mě taky zajímalo. Já sice prsa mám ale nelíbí se mi tvar. Možná se jednou odhodlám:-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Najdete si čas na své staré kamarády. Společně si tak užijete velice příjemný čas naplněný nejen nostalgickým vzpomínáním na doby dávno minulé, ale také spoustou legrace. Navíc si naprosto skvěle popovídáte a proberete spoustu nejnověj... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:24
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:00
38 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:09

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat