Diskuse na téma Plastika prsou zkušenosti

Ahoj, chtěla bych jít na operaci prsou tenhle rok nebo příští - záleží jak se mi podaří našetřit. Prsa nemám téměř žádný a hrozně bych chtěla Béčka. Na operaci jsem ještě nebyla tak mám i trochu strach. Proto bych byla vděčná za nějaký ty vaše zkušenosti a taky rady co dělat před operací a jak probíhá rekonvalescence. 

Káťa 01.04.2021

@Barkamarka Já si myslím že dělají. Moje kámoška tam měla zákrok a taky to platila postupně. Bylo to v létě. Ne všude se to tak dělá, tak proto jsem se i pro kliniku rozhodla.

Danča 26.03.2021

Moje kamarádka si nechala zvětšit prsa, pak dostala zánět a zemřela. Taky měla B.

xxx 26.03.2021

Raději si zajdi k psychologii, je to zadarmo.

Barkamarka 26.03.2021

Jo tak to jsem nevěděla, to by bylo fakt supr sebrat si to na ty splátky. Našetřit se mi to asi jen tak lehko nepodaří. A myslíš, že to ještě tak dělají? Možná tam zkusím zavolat a zeptat se přímo.

Káťa 16.03.2021

Hele vím že když mi dělali zákrok v Yes Visage před dvěma lety, tak jsem si to brala na splátky. Takže i taková možnost je když nemáš našetřeno. Já jsem ale byla na liposukci, takže nevím jak je to s hojením po operaci prsou. Hlavně je důležitý klid, jako po každé operaci. Taky jsem pár dnů jenom oddychovala.

Juliska 11.03.2021

Já jsem měla prsa dělaný loni v Brně a fakt to není nic hrozného. Mám implantáty, ale taky mi dělali modelaci. Před zákrokem ti řekne doktor co a jak. No a samozřejmě taky co dělat po operaci. Ale bolest se dala snést, ono to bolí ze začátku a taky to opuchne ale po pár dnech to bude lepší. Jizvy jsou malé a mám je pod prsama takže nejsou vidět. 

Merry 09.03.2021

Tak tohle by mě taky zajímalo. Já sice prsa mám ale nelíbí se mi tvar. Možná se jednou odhodlám:-)

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
20:32

Kardio trénink

Kardio trénink
8:52

Horní polovina těla

Horní polovina těla
08:51

Cvičení na problémové partie - zadek a břicho

Cvičení na problémové partie - zadek a břicho

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete řešit poměrně závažný problém, jenže navzdory své obvyklé rozhodnosti se ocitnete v koncích – jako byste měli v hlavě dva hlasy, které vám oba radí dobře, jenže oba úplně opačně. Na něco takového nejste zvyklí, většinou máte své priority jasně dané. A tak vám nezbude nic jiného, než ve svém nitru najít kompromis, nebo si necha... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:51
30 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat