Diskuse na téma Liposukce

Ahoj maminky, byla jste některá na liposukci? Trápí mě hlavně stehna nemůžu se toho tuku zbavit i když se snažím pořád hýbat, už jsou to roky a tak jsem se rozhodla, že konečně půjdu na liposukci a byla bych ráda za vaše zkušenosti s tím jak to probíhá, kam jít atd atd. díky :-)

Dia 24.11.2023

Šla bych, ale mám obavy, že se to všechno stejnak vrátí.

MajdaaD 30.06.2023

Já byla u paní doktorky Lovětínské v Praze na ABClinic a výsledek je úžasný, vůbec jsem nečekala že to bude vypadat takhle skvěle :) paní doktorka je skvělá, ví co dělá a má skvělý přístup. Klinika celkově je opravdu na úrovni, cítila jsem se tam jako v luxusním hotelu, koukněte na jejich stránky, koukám že mají teď hodně výhodnou cenu na liposukci https://www.abclinic.com/aktuality/akce-vyjimecna-letni-cena-liposukce/

anastaziaa MajdaaD 01.07.2023

Vypadá to podle toho co tam čtu moc dobře, co sis nechávala dělat a čekala jsi dlouho na termín?

Alizee 27.06.2023

Vím přesně co myslíš, taky jsem celý život nešťastná z mých stehen, mám je po mamce, ukládá se mi všechno tam. Dlouho jsem to odkládala, ale rozhodla jsem se, že na tu liposukci taky konečně půjdu takže ocením každou radu.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

11 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:40
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:34

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat