Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Darek pro maminku

martina.marna 26. 11. 2015

Ahoj, moje mamka trpi na krecove zily, prosim neznate nejake centrum ci salon krasy, kde by ji pomohly tohle resit? diky :-)

Neregistrovaná/ý - Dana

17.12.2018

Neboli to? Jina procedura se taky dela?

Neregistrovaná/ý - Hanka

12.12.2018

To bude dobrý darek, kazda zena ma rada, kdyz se o ni pečuje. A uz vite jaky presne? Byla jsem zde amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/problematicke-oblasti-vase-potize/tvar-krk-dekolt/vrasky na osetreni laserem a parada!

Neregistrovaná/ý - Janina

06.12.2018

Se sestrou premyslime nad tim, ze mamince koupime zakrok odstraneni vrasek, trapi ji hlavne v okolí očí.

Neregistrovaná/ý - Sára Kovalinková

30.05.2017

Neregistrovaná/ý - Milina | 15.05.2017
A ještě bych měla jeden dotaz. Nějaké bližší info o botoxu prosím? Děkuji moc.

Tady je popsané, pro koho je to vhodné, jak to funguje a také fotografie samotné kliniky. http://www.dermastar.cz/cz/nase-osetreni/botulotoxin.html

Neregistrovaná/ý - Mariana

28.05.2017

Sáním pro mamku nějakou masožravou rostlinu a našla jsem obchod zeleneudoli.cz máte s tímto eshopem zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Milina

15.05.2017

Neregistrovaná/ý - Sára Kovalinková | 09.05.2017
Já můžu napsat rovnou o dovu zkušenostech, a svoji vlastní a svoji tety, která na klinice byla na dvou zákrocích, na botoxu i výplni. Oboje mělo právě ty kvalitní a přirozené výsledky + super přístup paní doktorky Páralové.

A ještě bych měla jeden dotaz. Nějaké bližší info o botoxu prosím? Děkuji moc.

Neregistrovaná/ý - Sára Kovalinková

09.05.2017

Neregistrovaná/ý - Milina | 07.05.2017
A někdo kdo byl přímo tedy na této klinice Dermastar na nějakém zákroku? I u nás se sestrou padl tento nápad jako dárek pro maminku. Vždy tak něco prohodí, ale sama by do sebe neivestala a tak jit o chceme dát jako dárek.

Já můžu napsat rovnou o dovu zkušenostech, a svoji vlastní a svoji tety, která na klinice byla na dvou zákrocích, na botoxu i výplni. Oboje mělo právě ty kvalitní a přirozené výsledky + super přístup paní doktorky Páralové.

Neregistrovaná/ý - Milina

07.05.2017

Neregistrovaná/ý - Janiska | 25.11.2016
Tak uz rovnou na botox, troufne si mamka? Co jsem vidal vysledky z te kliniky tak to zenskym moc sluselo a vypadalo to prirozene.

A někdo kdo byl přímo tedy na této klinice Dermastar na nějakém zákroku? I u nás se sestrou padl tento nápad jako dárek pro maminku. Vždy tak něco prohodí, ale sama by do sebe neivestala a tak jit o chceme dát jako dárek.

Neregistrovaná/ý - Janiska

25.11.2016

Neregistrovaná/ý - Eliska | 16.11.2016
S tatkou jsme premysleli o nejakem podobnem darku mamce, myslim ze by jsme ji zakoupili nejaky zakrok na klinice dermastar, predci jen 55let na krku a chtelo by to nejake oziveni pleti

Tak uz rovnou na botox, troufne si mamka? Co jsem vidal vysledky z te kliniky tak to zenskym moc sluselo a vypadalo to prirozene.

Neregistrovaná/ý - Eliska

16.11.2016

S tatkou jsme premysleli o nejakem podobnem darku mamce, myslim ze by jsme ji zakoupili nejaky zakrok na klinice dermastar, predci jen 55let na krku a chtelo by to nejake oziveni pleti

Neregistrovaná/ý - Helenkaa

26.08.2016

Zkuste třeba nějakou kvalitní přírodní kosmetiku proti rozjasňující nebo proti vráskám. To potěší kažkou ženu :) mrkněte se sem http://www.pevoniaeshop.cz/produkt/kategorie/pletovy-krem

Neregistrovaná/ý - Shee

25.08.2016

Neregistrovaná/ý - Marta | 23.08.2016
Na klouby je super třeba gelactiv proteoenzyme Q..je toho spousta, ale tento mám fakt ověřený,.

Díky za doporučení, zkusím jí ho koupit, není to moc drahé, co se tak dívám.

Neregistrovaná/ý - Renouš

25.08.2016

Neregistrovaná/ý - Shee | 22.08.2016
Moje máma má zase hrozné bolesti kloubů, nic jí nepomáhá, nemáte na něco tip?

Pošlete ji do lázní My jsme byli v Luhačovicích, a kromě léčivých pramenů, čistého vzduchu a nádherného prostředí tam určitě nabízí i léčby pohybových aparátů... My jsme byli v Alexandrii páč jsme hledali hlavně kvalitní wellness jako odpočinkový, těch procedur nabízí hodně nevím ale jestli i něco na klouby, to chce pohledat.

Neregistrovaná/ý - Marta

23.08.2016

Neregistrovaná/ý - Shee | 22.08.2016

Na klouby je super třeba gelactiv proteoenzyme Q..je toho spousta, ale tento mám fakt ověřený,.

Neregistrovaná/ý - Shee

22.08.2016

Katka.Hájková11 | 08.08.2016
Tak jsem to ještě všechno prostudovala a prodiskutovala s maminkou a půjdeme do té pražské kliniky MedikHouse, když mají tak příjemné ceny. Pak sdělím dojmy.

Určitě pak prosím sdělte dojmy, sama jsem o takovém dárku už uvažovala.

Neregistrovaná/ý - Linda

10.08.2016

Neregistrovaná/ý - Laura | 21.07.2016
Co takhle zkusit nejprve používat žehličku na obličej! Koupila jsem mamince www.dixo.cz/galvanicka-zehlicka-biowave a ta je po pravidelném používání jako majolenka. Teď jí mají v akci!

To zní dobře! Znám žehličku na vlasy...na pleť jsem ještě neslyšela. Mohla bych si ji koupit a pokud se zalíbí, mohu zakoupit i darem v rodině. Ženský si musí něčím pomoct, když se dá pomoct!

Neregistrovaná/ý - Andrea

08.08.2016

nejlepsim darem je podle me kosmetika http://www.pevonia.cz/

Katka.Hájková11 | 18.07.2016
Děkuji moc, pár klinik už jsem procházela, samozřejmě v Praze - máme to kousek. :) Medik Haus se mi zdá dobrá, jak personál tak ceny. :)

Tak jsem to ještě všechno prostudovala a prodiskutovala s maminkou a půjdeme do té pražské kliniky MedikHouse, když mají tak příjemné ceny. Pak sdělím dojmy.

Neregistrovaná/ý - Ludmila

24.07.2016

Neregistrovaná/ý - wanda | 23.07.2016
Přesně tak, rozhodně konzultace a pak si to promyslet.

Taky se tam asi objednám na kolzultaci, bude mi 60 za chvíli a už to není ono. :/

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Vepřové na rajčatech

Vepřové na rajčatech

13 hlasů
1h a 10min 849 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Hlívové karbanátky

10 hlasů
50min 945kJ 110 Kč

Recept na výborné karbenátky s hlívy.

Sumec s dušeným pórkem

17 hlasů
50min 402kJ 190 Kč

Sumčí filet nebo sumčí podkova jsou pochoutkou, která doz...

Poradny

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více