Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma odstranění vrásek

semuska 05. 09. 2017

Jsem ve věku, kdy bych potřebovala vyplnit vrásky a potřebuji poradit kliniku v Praze, která je profesionální a pracuje s kvalitním materiálem.

Neregistrovaná/ý - Diana

6. 12. 2018

Jake procedury se prosim pouzivaji? Injekci se docela bojim

Neregistrovaná/ý - Simona H.

28. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Irena | 30. 10. 2018
Já jsem si nechala aplikovat výplně. Původně jsem přemýšlela nad botoxem ale paní doktorka Takácsová mi poradila, že pro mě budou vhodnější výplně kvůli tomu že mám hlubší vrásky. Takže za mě velká spokojenost s přístupem paní doktorky a doporučuji dále www.amarylliscentrum.cz

Je to rozhodně lepší .. přece jen je to odborní který se s tím setkává dnes a denně :) já chodím zatím jenom na mezonitě a s tím jsem teda moc spokojená, uvidíme časem jestli mi budou stačit nebo vyzkouším i něco jiného

Neregistrovaná/ý - Irena

30. 10. 2018

Já jsem si nechala aplikovat výplně. Původně jsem přemýšlela nad botoxem ale paní doktorka Takácsová mi poradila, že pro mě budou vhodnější výplně kvůli tomu že mám hlubší vrásky. Takže za mě velká spokojenost s přístupem paní doktorky a doporučuji dále www.amarylliscentrum.cz

Neregistrovaná/ý - Michaela

13. 7. 2018

Objednávala jsem se do Perfect Clinic a mají tam velké letní slevy na zákroky. Takže ještě ušetřím

Neregistrovaná/ý - Vlastina

25. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Vojtina | 23. 4. 2018
Na jejich stránky www.dermastar.cz jsem se dívala. Dělají spoustu zákroků. Mě konkrétně zajímají výplně botoxem.

A to si chcete nechat botoxem odstranit vrásky v obličeji?

Neregistrovaná/ý - Vojtina

23. 4. 2018

Na jejich stránky www.dermastar.cz jsem se dívala. Dělají spoustu zákroků. Mě konkrétně zajímají výplně botoxem.

Neregistrovaná/ý - Bodlinka

21. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Valča | 13. 4. 2018
Jaký konkrétní zákrok jste podstoupila? Která z doktorek vám ho provedla?

Nechávala jsem si odstranit mimické vrásky botulotoxinem. Byla jsem u dr. Páralové.

Neregistrovaná/ý - Valča

13. 4. 2018

Jaký konkrétní zákrok jste podstoupila? Která z doktorek vám ho provedla?

Neregistrovaná/ý - Bodlinka

7. 4. 2018

Kliniku Dermastar znám,byla jsem u nich na pár zákrocích, které se týkají vrásek.

Neregistrovaná/ý - Svatka

25. 3. 2018

Neregistrovaná/ý - Světlina | 24. 3. 2018
Jaký zákrok chcete podstoupit? Předpokládám, že asi něco kolem vrásek.

Ano, chci si nechat odstranit vrásky kolem očí.

Neregistrovaná/ý - Světlina

24. 3. 2018

Jaký zákrok chcete podstoupit? Předpokládám, že asi něco kolem vrásek.

Neregistrovaná/ý - Svatka

17. 3. 2018

Neregistrovaná/ý - Rút | 13. 3. 2018
Koukněte na www.dermastar.cz a dozvíte se všechno co ohledně odstranění vrásek chcete vědět.

Na stránky Dermastaru jsem se koukla, objednala jsem se na konzultaci k MUDr. Páralové.

Neregistrovaná/ý - Rút

13. 3. 2018

Koukněte na www.dermastar.cz a dozvíte se všechno co ohledně odstranění vrásek chcete vědět.

Neregistrovaná/ý - Gábina

28. 2. 2018

Tady ty zákroky provádí paní doktorka Takácsová :)

Neregistrovaná/ý - Helcina

28. 2. 2018

Tak jsem si to nakonec rozmyslela a spíš mě zaujaly ty mezonitě, ale mohla bych vědět, kdo tenhle zákrok v Amaryllis centru dělá ?

Neregistrovaná/ý - Gábina

19. 2. 2018

Jestli můžu doporučit, tak vyzkoušejte mezonitě :) efekt bych řekla, že bude rozhodně větší a trvalejší než při výplni :) odborníci jsou na to tady www.amarylliscentrum.cz

Neregistrovaná/ý - Helcina

24. 9. 2017

Jsem ráda, že jsem objevila diskuzi o vyplňování vrásek. Jaksi jsem neměla odvahu. Už jsem se objednala k Mudr. Páralové do Dermastaru.

Neregistrovaná/ý - janli

22. 9. 2017

Vrásky jsem si nechala vyplnit botoxem, vyšlo mě to na 6tis. korun. Zákrok nebyl bolestivý, trval pár minut, zůstala mě po něm drobná modřinka. Vše najdete na www.dermastar.cz.

semuska

19. 9. 2017

Neregistrovaná/ý - janli | 16. 9. 2017
Nedávno jsem podstoupila vyplnění vrásek na klinice Dermastar v Praze. Konkrétně u dr. Páralové. S výsledkem jsem maximálně spokojená.

Čím ti vrásky vyplňovali? Jak to probíhalo a cena prosím?

Neregistrovaná/ý - janli

16. 9. 2017

Nedávno jsem podstoupila vyplnění vrásek na klinice Dermastar v Praze. Konkrétně u dr. Páralové. S výsledkem jsem maximálně spokojená.

Adventní kalendář Bety.cz: Rozbalte si každý den soutěž o...

Krkovice se sušenýma hříbkama

Krkovice se sušenýma hříbkama

7 hlasů
1h a 30min 882 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zapečené brambory s cuketou

21 hlasů
60min 361kJ 68 Kč

Jeden z mnoha receptů na zapečené brambory, tentokrát ...

Fenyklová polévka

11 hlasů
45min 779kJ 110 Kč

Zimní polévka z fenyklu s česnekem.

Poradny

Kdy skončit v práci, abych měla nárok na PPM?

Dobrý den,pokud to umožňuje Váš zdravotní stav, mohla byste místo ukončení pracovního poměru nast... Více

Jak se počítá podpora z ÚP po měsíci v novém práci?

Dobrý den,i když v novém zaměstnání nemáte odpracované celé čtvrtletí, výše podpory v nezaměstnan... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete naladěni spíše pragmaticky a jen tak něco vás nerozhodí. Na vše budete koukat se specifickým nadhledem. Okolí vás možná bude obviňovat ze lhostejnosti, vy však víte, že s jistými věcmi se nemá cenu stresovat, neboť je neovlivn&iac...

Více