Diskuse na téma odstranění vrásek

05. 09. 2017 | Plastická chirurgie

Jsem ve věku, kdy bych potřebovala vyplnit vrásky a potřebuji poradit kliniku v Praze, která je profesionální a pracuje s kvalitním materiálem.

janli 16.09.2017

Nedávno jsem podstoupila vyplnění vrásek na klinice Dermastar v Praze. Konkrétně u dr. Páralové. S výsledkem jsem maximálně spokojená.

semuska janli 19.09.2017

Čím ti vrásky vyplňovali? Jak to probíhalo a cena prosím?

janli 22.09.2017

Vrásky jsem si nechala vyplnit botoxem, vyšlo mě to na 6tis. korun. Zákrok nebyl bolestivý, trval pár minut, zůstala mě po něm drobná modřinka. Vše najdete na www.dermastar.cz.

Helcina 24.09.2017

Jsem ráda, že jsem objevila diskuzi o vyplňování vrásek. Jaksi jsem neměla odvahu. Už jsem se objednala k Mudr. Páralové do Dermastaru.

Gábina 19.02.2018

Jestli můžu doporučit, tak vyzkoušejte mezonitě :) efekt bych řekla, že bude rozhodně větší a trvalejší než při výplni :) odborníci jsou na to tady www.amarylliscentrum.cz

Helcina 28.02.2018

Tak jsem si to nakonec rozmyslela a spíš mě zaujaly ty mezonitě, ale mohla bych vědět, kdo tenhle zákrok v Amaryllis centru dělá ?

Gábina 28.02.2018

Tady ty zákroky provádí paní doktorka Takácsová :)

Rút 13.03.2018

Koukněte na www.dermastar.cz a dozvíte se všechno co ohledně odstranění vrásek chcete vědět.

Svatka Rút 17.03.2018

Na stránky Dermastaru jsem se koukla, objednala jsem se na konzultaci k MUDr. Páralové.

Světlina 24.03.2018

Jaký zákrok chcete podstoupit? Předpokládám, že asi něco kolem vrásek.

Svatka Světlina 25.03.2018

Ano, chci si nechat odstranit vrásky kolem očí.

Bodlinka 07.04.2018

Kliniku Dermastar znám,byla jsem u nich na pár zákrocích, které se týkají vrásek.

Valča 13.04.2018

Jaký konkrétní zákrok jste podstoupila? Která z doktorek vám ho provedla?

Bodlinka Valča 21.04.2018

Nechávala jsem si odstranit mimické vrásky botulotoxinem. Byla jsem u dr. Páralové.

Vojtina 23.04.2018

Na jejich stránky www.dermastar.cz jsem se dívala. Dělají spoustu zákroků. Mě konkrétně zajímají výplně botoxem.

Vlastina Vojtina 25.04.2018

A to si chcete nechat botoxem odstranit vrásky v obličeji?

Michaela 13.07.2018

Objednávala jsem se do Perfect Clinic a mají tam velké letní slevy na zákroky. Takže ještě ušetřím ;-)

Irena 30.10.2018

Já jsem si nechala aplikovat výplně. Původně jsem přemýšlela nad botoxem ale paní doktorka Takácsová mi poradila, že pro mě budou vhodnější výplně kvůli tomu že mám hlubší vrásky. Takže za mě velká spokojenost s přístupem paní doktorky a doporučuji dále www.amarylliscentrum.cz

Simona H. Irena 28.11.2018

Je to rozhodně lepší .. přece jen je to odborní který se s tím setkává dnes a denně :) já chodím zatím jenom na mezonitě a s tím jsem teda moc spokojená, uvidíme časem jestli mi budou stačit nebo vyzkouším i něco jiného

Diana 06.12.2018

Jake procedury se prosim pouzivaji? Injekci se docela bojim

Olina 12.12.2018

Tak treba osetreni laserem? :-)

Alena 17.12.2018

Tady mate nekolik zakroku, amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/problematicke-oblasti-vase-potize/tvar-krk-dekolt/vrasky..tam to doporucuji, byla jsem moc spokojena.

Peťa Alena 19.01.2019

Jaký zákrok máš za sebou jestli můžu vědět ? Přemýšlím buď na výplněmi nebo mezonitěmi.

Alena Peťa 13.02.2019

Já jsem byla na aplikaci mezonití. K tém výplním .. tam to záleží na tom jak máš hluboké vrásky, každopádně je dobré se objednat na konzultaci, kde ti řeknou co je vhodné přímo pro tebe

Peťa Alena 23.03.2019

A u koho si na zákroku byla nebo je jedno ke komu půjdu ?

Nora 27.03.2019

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak jste se zbavily vrásek? Přemýšlela jsem, že bych někam šla, přece jen vrásky přibývají. Budu rada, když mi řeknete kde jste byli spokojené.

Viky 05.04.2019

Ahoj a kde presne te trapi? A uz vis na jaky zakrok chces jit, je jich pomerne hodne na vyber.

Nora Viky 09.04.2019

No jak tak na sebe kouka, je to hlavne kolem oci

Barbora 14.04.2019

Dobří jsou v amarylliscentrum.cz, a tohle pro ne bude prkotina.

Nora 22.04.2019

Aha, dekuji za typ :) kouknu na ne, v Praze budou profici.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat