Diskuse na téma Zvětšení rtů

Chci si nechat zvětšit rty a můj dotaz zní, zda některá z vás už rty zvětšené má a napsala by mi, kam na výplň chodí ? Nechci nic přehnaného, ale co jsem se tak dívala, tak ne každý tu pusu umí udělat pěknou, čehož se docela bojím.

Dia 24.11.2023

0,5-1 ml bych zkusila i já, ale zas za to nechci dát moc, kam je dobrá jít, aby to zmákli hezky ? :-)

Bertička 16.10.2023

Taky jsem byla na zvětšení rtů, ale v Brně u pana doktora Justana. Nechala jsem si udělat zvětšení s kyselinou hyaluronovou. První tři dny byly rty takové oteklé a napuchlé víc než jsem chtěla :D Ale dá se to vydržet, pak to splaskne a konečný výsledek je super. Žádný kačeří pysk nebo tak. Ale přirozeně krásný rty. :)

Lucka Bertička 20.10.2023

A bolelo to? Já se hrozně bojím té bolesti, ale taky nad tím jako přemýšlím. Ta kyselina je asi na to zvětšení nejlepší ne? Kolik jsi měla ml?

Bertička Bertička 27.10.2023

Nebolí, jen to je spíš nepříjemné, ale je to chvilka a dá se vydržet. Dají ti tam znecitlivující krém. :) Já jsem měla 1ml, protože jsem měla rty fakt hodně úzké, nechtěla jsem nic extrémního, ale aby měli trochu objemu. :) Tady https://justan.cz/cenik máš i ceník. :) Pokud nechceš nic extra většinou se dává 0,5-1 ml. :)

Lucka Bertička 30.10.2023

Moc děkuji. No já se pořád rozhoduju protože mám ten spodní ret větší než vrchní a už mě štve jak je to nerovnoměrné. Takže bych to chtěla trochu vyrovnat. Ale nechci na nic co bych měla na pořád a tohle se mi zdá přijatelné. :)

Pavlína L. 20.11.2022

Já uvažuju nad vyplněním kyselinou hyaluronovou tak jestli máte někdo zkušenost…

Dianadia Pavlína L. 23.11.2022

Já jsem si nechala rty zvětšit na ABClinic v Praze viz https://www.abclinic.com/zakroky/injekcni-vyplne/ a vypadá to perfekně, mám přirozeně plné rty, vůbec to nevypadá uměle ani z boku a navíc jsem měla na zákrok ještě 10% slevu :). Dr. Varanitská, moc milá doktorka.

Pavlína L. Pavlína L. 24.11.2022

To je super a bolelo to hodně nebo se to dalo v pohodě vydržet? Já jsem v tomhle docela srab :D

Dianadia Pavlína L. 24.11.2022

Toho se fakt bát nemusíš dá se to v pohodě vydržet ;)

Marie Pavlína L. 10.03.2023

Kolik to tak stojí? Vůbec si nedovedu představit.

Miška 04.11.2022

Už dlouho po tom toužím a konečně jsem si řekla, že do toho půjdu, takže budu ráda za všechny vaše zkušenosti a tipy :-)

Karolína 31.10.2021

Taky bych si hrozně přála zvětšení rtů, ale mám takový strach z jehel, že tento tip ošetření nezvládnu :/

Linda Karolína 03.12.2021

Co zkusit bwhyaluron pen ? Rty se zvětšují pomocí tlakového pera, které ti do rtů vstříkne rovnoměrně sérum kyseliny hyaluronové.

Karolína Karolína 06.12.2021

O tom čtu teda prvně ? Kde to vůbec dělají ?

Linda Karolína 05.03.2022

Byla jsem na tom v Praze a výsledek je úplně stejný, jak kdyby sis nechala rty napíchat akorát to pero, pomocí něj se dostane kyselina do rtů je bez jehel ;) https://dr-nek.cz/hyaluron-pen/

Nela 07.10.2021

Taky mám zkušenost s touto klinikou, docházím sem pravidelně jak na ošetření proti celulitidě, tak na výplně a pokaždé se o mě perfektně postarají www.aetherclinic.com/treatment/dermalni-vyplne/

Romča Nela 06.03.2022

Jak často je potřeba na výplň ve rtech docházet ?

Terka 16.09.2021

Třetím rokem chodím na výplně do Aether klinik, kde jsem velmi spokojená. Šla jsem tam s prosíkem, protože jsem potřebovala opravit rty po předchozí klinice kde jsem byla poprvé a také naposledy.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat