Diskuse na téma Dinopark v Praze

Dobrý večer, poradíte - je v Praze Dinopark? Chystáme se tam teď o víkendu a kluci by chtěli vidět dinosaury.

Alizee 27.12.2023

A co jiného se dá teď s dětma podniknout v Praze? Sdílejte kde jste byli prosím :)

miška4 Alizee 18.01.2024

Jestli jste ještě nebyli v https://galaxiebarev.cz/ tak to můžu doporučit. Mají tam krásné interaktivní expozice, je to jako být v barevném vesmíru je tam parádní atmosféra. Mají tam i robotickou show, děti se tam můžou fakt vyžít a navíc jsme se automaticky zařadili do soutěže o Ferarri :-)

Klára 12.07.2023

A nevíte jaký je park u Ostravy? Jedeme do Polska na dovču a známá říkala, že tam je, ale nebyla tam sama.

Krista Klára 24.07.2023

Za nás můžeme doporučit, naši kluci to tam milují a chodíme tam vcelku pravidelně, zvláštní, že se to těm dětem neomrzí. :D Případně mrknetě tady https://www.dinopark.cz/cz/ostrava, máte tam jak ceník, tak i atrakce a více o parku. :) Věřím že se tam bude líbit i Vašim. :)

Tamarkaa 04.06.2023

Holky, to jsem taky netušila - my tam jdeme hned teď odpoledne :) Hledala jsem co s dětma podniknout a narazila jsem na tuto diskuzi. Takže jdeme do Galerie Harfa hned a rovnou tam pak zajdeme i na jídlo, to tam mají fakt dobré.

Dominka_K 03.06.2023

Tady najdete více informací www.galerieharfa.cz/obchody/dinopark Je na střeše nákupního centra, proto jste na něho asi nenarazila.

Klárka Dominka_K 26.06.2023

Jojo tam jsme byli, určitě to stojí za návštěvu. Mají tam teď přes léto i hodně zajímavých akcí pro děti i pro dospělý takže my tam asi budeme celkem často :D

Marionneta 02.06.2023

To je fakt v tom nákupním centru? A kde? Byli jsme tam hodněkrát, ale na Dinopark jsem nenarazila.

Dominka_K 02.06.2023

Zdravím, doporučím Dinopark v Galerii Harfa. My už jsem tam byli minulý týden a stojí to za to - navíc se přímo v Galerii i dobře najíte a nakoupíte.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat