Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Problémy s erekcí

Sandriskaa 31. 10. 2015

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Manžel má problémy s erekcí. Koupila jsem mu přípravek Erectan a teď nevím, jak mu ho mám dát, abych ho nenaštvala nebo neurazila. Moc to neřeší, ale mě se to dotýká velmi. Děkuji za každou reakci.

Zdravím děvčata, u nás doma to byl taky trochu problém a protože to manžel nechtěl řešit, musela jsem já. no prostě klasika. přečetla jsem si na webu, že je to hodně o psychice a tak navštívila poradnu https://hanapucherova.cz. pani doktorka byla moc mila a hlavne! dela konzultace online a to manzelovi nevadilo a zavolal ji. nebylo to sice hned ok, ale po pár měsích se to začalo spravovat. Díky!

Zlatka21

21. 5. 2020

Neregistrovaná/ý - Lada | 25. 4. 2020
Co misto prasku, vyzkouset nejake zpestreni do loznice, eroticke hracky a tak, nam to hode pomohlo, kdyz nam vztah upadal do stereotypu.

já jsem zkusila na tajňačku dát parnerovi tohle https://e-kondomy.cz/afrodiziaka-a-feromony tak to zkuste taky, když to nebude vědět, tak mu to ani nebude vadit, ani se neurazí a uvidíte, jestli to bdue u vás taky lepší

Neregistrovaná/ý - Lada

25. 4. 2020

Co misto prasku, vyzkouset nejake zpestreni do loznice, eroticke hracky a tak, nam to hode pomohlo, kdyz nam vztah upadal do stereotypu.

Neregistrovaná/ý - Bára

8. 4. 2020

Neregistrovaná/ý - Janka | 3. 12. 2019
Mě by spíše zajímalo, zda se koupě těchto přípravků musí konzultovat s lékařem nebo zda jsou volně prodejné?

Tady tu o kterých se tu píše jsou volné prodejné co jsem se dívala.

Neregistrovaná/ý - Janka

3. 12. 2019

Mě by spíše zajímalo, zda se koupě těchto přípravků musí konzultovat s lékařem nebo zda jsou volně prodejné?

Neregistrovaná/ý - Sandra

17. 10. 2019

Jaké jsou ještě možné přípravky volně k dostání a které účinkují ?

Neregistrovaná/ý - Adam

19. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Karolina | 18. 1. 2019
Ano gel, podívejte se https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gel-joydrops-erection-50ml za těch pár korun to opravdu stojí, užijete si parádní sex.

Já jsem si ho kupoval před vánoci a od té doby máme s přítelkyní opravdu super dlouhé večery.

Neregistrovaná/ý - Karolina

18. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 17. 1. 2019
Gel na lepší erekci? takže žádné prášky? kde jste ho koupila?

Ano gel, podívejte se https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gel-joydrops-erection-50ml za těch pár korun to opravdu stojí, užijete si parádní sex.

Neregistrovaná/ý - Jana

17. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Karolina | 16. 1. 2019
Manžel měl časté problémy s erekcí, ale nakonec se nám osvědčilo koupit gel na lepší erekci a zase jsme oba spokojení.

Gel na lepší erekci? takže žádné prášky? kde jste ho koupila?

Neregistrovaná/ý - Karolina

16. 1. 2019

Manžel měl časté problémy s erekcí, ale nakonec se nám osvědčilo koupit gel na lepší erekci a zase jsme oba spokojení.

Neregistrovaná/ý - Jarka

5. 1. 2019

podivej se na supererekce.com a najdeš tam hodně kvalitních přípravku na podporu mužské erekce

Laugher

28. 1. 2017

Na internetu je spousta přípravků

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Salát  s cherry rajčaty

Salát s cherry rajčaty

12 hlasů
20min 460 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z uzených kuřecích stehen

18 hlasů
20min 842kJ 90 Kč

Recept na salát z uzených kuřecích stehen a sýra Tofu.

Špagety s jarní cibulkou

15 hlasů
55min 1468kJ 110 Kč

Rychlé, jednoduché, chutné.

Poradny

Stihnu nastoupit na mateřskou v ochranné lhůtě?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla v předchozím zaměstnání, uběhlo do doby nástupu do dalšího zam... Více

Po konci zaměstnání jsem opět pracovala, dostanu PPM?

Dobrý den,situaci, na kterou se ptáte, upravuje § 15 odst. 2 zákona o nemocenském pojištění. Ten ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více