Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Problémy s erekcí

Sandriskaa 31. 10. 2015

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Manžel má problémy s erekcí. Koupila jsem mu přípravek Erectan a teď nevím, jak mu ho mám dát, abych ho nenaštvala nebo neurazila. Moc to neřeší, ale mě se to dotýká velmi. Děkuji za každou reakci.

Neregistrovaná/ý - Janka

03.12.2019

Mě by spíše zajímalo, zda se koupě těchto přípravků musí konzultovat s lékařem nebo zda jsou volně prodejné?

Neregistrovaná/ý - Sandra

17.10.2019

Jaké jsou ještě možné přípravky volně k dostání a které účinkují ?

Neregistrovaná/ý - Adam

19.01.2019

Neregistrovaná/ý - Karolina | 18.01.2019
Ano gel, podívejte se https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gel-joydrops-erection-50ml za těch pár korun to opravdu stojí, užijete si parádní sex.

Já jsem si ho kupoval před vánoci a od té doby máme s přítelkyní opravdu super dlouhé večery.

Neregistrovaná/ý - Karolina

18.01.2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 17.01.2019
Gel na lepší erekci? takže žádné prášky? kde jste ho koupila?

Ano gel, podívejte se https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gel-joydrops-erection-50ml za těch pár korun to opravdu stojí, užijete si parádní sex.

Neregistrovaná/ý - Jana

17.01.2019

Neregistrovaná/ý - Karolina | 16.01.2019
Manžel měl časté problémy s erekcí, ale nakonec se nám osvědčilo koupit gel na lepší erekci a zase jsme oba spokojení.

Gel na lepší erekci? takže žádné prášky? kde jste ho koupila?

Neregistrovaná/ý - Karolina

16.01.2019

Manžel měl časté problémy s erekcí, ale nakonec se nám osvědčilo koupit gel na lepší erekci a zase jsme oba spokojení.

Neregistrovaná/ý - Jarka

05.01.2019

podivej se na supererekce.com a najdeš tam hodně kvalitních přípravku na podporu mužské erekce

Laugher

28.01.2017

Na internetu je spousta přípravků

Tipy pro hladkou pokožku

Kuřecí maso s olivama a česnekem

Kuřecí maso s olivama a česnekem

7 hlasů
1h a 20min 380 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Čočková polévka s řeřichou

14 hlasů
55min 359kJ 70 Kč

Zdravá čočková polévka.

Kuřecí kousky pečené na másle

0 hlasů
1h a 20min 889kJ 130 Kč

Šťavnaté kuřecí maso pečené na másle s česnekem.

Poradny

Má trvalý pobyt vliv na daňovou slevu na dítě?

Dobrý den,výše peněžité pomoci v mateřství (PPM neboli mateřské) činí 70% redukovaného denního vy... Více

Mám nárok na přídavky na děti za práci ve Skotsku?

Dobrý den, paní Glížová, z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co konrkétně Vás zajímá. Pokud si chc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více