Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Problémy s erekcí

Sandriskaa 31. 10. 2015

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Manžel má problémy s erekcí. Koupila jsem mu přípravek Erectan a teď nevím, jak mu ho mám dát, abych ho nenaštvala nebo neurazila. Moc to neřeší, ale mě se to dotýká velmi. Děkuji za každou reakci.

Neregistrovaná/ý - Adam

19.01.2019

Neregistrovaná/ý - Karolina | 18.01.2019
Ano gel, podívejte se https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gel-joydrops-erection-50ml za těch pár korun to opravdu stojí, užijete si parádní sex.

Já jsem si ho kupoval před vánoci a od té doby máme s přítelkyní opravdu super dlouhé večery.

Neregistrovaná/ý - Karolina

18.01.2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 17.01.2019
Gel na lepší erekci? takže žádné prášky? kde jste ho koupila?

Ano gel, podívejte se https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gel-joydrops-erection-50ml za těch pár korun to opravdu stojí, užijete si parádní sex.

Neregistrovaná/ý - Jana

17.01.2019

Neregistrovaná/ý - Karolina | 16.01.2019
Manžel měl časté problémy s erekcí, ale nakonec se nám osvědčilo koupit gel na lepší erekci a zase jsme oba spokojení.

Gel na lepší erekci? takže žádné prášky? kde jste ho koupila?

Neregistrovaná/ý - Karolina

16.01.2019

Manžel měl časté problémy s erekcí, ale nakonec se nám osvědčilo koupit gel na lepší erekci a zase jsme oba spokojení.

Neregistrovaná/ý - Jarka

05.01.2019

podivej se na supererekce.com a najdeš tam hodně kvalitních přípravku na podporu mužské erekce

Laugher

28.01.2017

Na internetu je spousta přípravků

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

Špagety s kuřecím masem

Špagety s kuřecím masem

14 hlasů
50min 942 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kančí na slanině

11 hlasů
2h a 30min 591kJ 239 Kč

Máte rádi zvěřinu, tento recept vás nezklame.

Květák s vejci

12 hlasů
35min 495kJ 60 Kč

Květák s vejci připravený ve woku.

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více