Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Učení se s tabletem

Pavla987 22. 11. 2015

Dobrý den, máte někdo z Vás zkušenosti s tím, že by se vaše děti učili na tabletu? Někde na netu jsem zahlédla magické pero, které funguje na tabletech, děti by se pomocí něj a různých aplikací měly učit. Ptám se proto, jesti Vám u toho třeba děti vydržely

Neregistrovaná/ý - janicka

26.01.2016

my jsme magicpen objednavali pres internet a vse v poradku

Neregistrovaná/ý - pokornapet

25.01.2016

Neregistrovaná/ý - Hana | 19.01.2016
Díky, dívala jsem se - dá se to koupit i v kamenné prodejně. Radši si to vyzvednu osobně :)

taky jsem si ho vyzvedávala osobně, žádný problém

Neregistrovaná/ý - Hana

19.01.2016

Neregistrovaná/ý - julie | 18.01.2016
Kupovala jsem ho na netu ale myslim ze se da koupit i v kamenne prodejne. zkus se podivat primo na jejich stranky - www.magicpen.cz

Díky, dívala jsem se - dá se to koupit i v kamenné prodejně. Radši si to vyzvednu osobně :)

Neregistrovaná/ý - julie

18.01.2016

Neregistrovaná/ý - Hanicka | 25.11.2015
taky se mi to moc libi, premyslime ze koupime s manzelem, objedna se to z internetu nebo se to da i normalne nekde koupit?

Kupovala jsem ho na netu ale myslim ze se da koupit i v kamenne prodejne. zkus se podivat primo na jejich stranky - www.magicpen.cz

Neregistrovaná/ý - Hanicka

25.11.2015

taky se mi to moc libi, premyslime ze koupime s manzelem, objedna se to z internetu nebo se to da i normalne nekde koupit?

Neregistrovaná/ý - pokornapet

24.11.2015

Dobrý den, já ho asi před 14 dny koupila, takže ještě nevím, jak dlouho je to bude bavit, ale zaujalo mně to i jako dobrý a nenásilný způsob učení se, tak jsem to zkusila koupit

Neregistrovaná/ý - Májovka

23.11.2015

Já na to taky koukala, líbilo se mi to, letos ale už máme dárků dost, snad příští rok :)

TESTOVÁNÍ: Vatové výrobky od Lintea

Salát z fazolí a rajčat

Salát z fazolí a rajčat

9 hlasů
1h a 15min 596 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí stehna pečená s cibulí

14 hlasů
1h a 15min 418kJ 155 Kč

Recept na voňavé kuřecí stehna s cibulí a paprikou.

Špagety s žampióny

28 hlasů
45min 661kJ 95 Kč

Jednoduchý recept na špagety s houbami.

Poradny

Splácím hypotéku, odešel ode mě partner, dostanu dávky?

Dobrý den,jste-li vlastníkem či nájemcem bytu (domu) a 30% Vašich příjmů nestačí k pokrytí náklad... Více

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více