Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Norsko

NinaC 05. 05. 2018

Najde se tu někdo, kdo podnikl cestu do Norska ? Konkrétně by mě zajímaly poznávací zájezdy, zda se to vyplatí a popřípadě přes jakou CK jste jeli ?

Neregistrovaná/ý - Nadia

27.06.2018

Taky jsme byli v Jižní Africe a je to něco úžasného .. je to něco .. co prostě není běžně k vidění ..fakt jsme byli unešení

NinaC

23.06.2018

Neregistrovaná/ý - Nikola | 22.05.2018
Jedeme do Jižní Afriky a termín máme dle ID 04 :) a u toho je i cena www.pangeotours.com/poznavaci-zajezd/afrika/jar-svazijsko-lesotho-mosambik-zimbabwe-zambie-botswana-namibie/233/. Těšíme se moc a jsme zároveň i trochu napjatí, protože nevíme, co od toho pořádně čekat.

Tak to pak musíš poreferovat, protože mě to hrozně zajímá. Budu ráda za víc informací, protože je to přece jen dost peněz a chci aby to stálo za to.

Neregistrovaná/ý - Nikola

22.05.2018

Jedeme do Jižní Afriky a termín máme dle ID 04 :) a u toho je i cena www.pangeotours.com/poznavaci-zajezd/afrika/jar-svazijsko-lesotho-mosambik-zimbabwe-zambie-botswana-namibie/233/. Těšíme se moc a jsme zároveň i trochu napjatí, protože nevíme, co od toho pořádně čekat.

NinaC

20.05.2018

Neregistrovaná/ý - Nikola | 06.05.2018
Nás to čeká letos a vybrali jsme si ck pangeo tours. Vybírali jsme podle recenzí, tak jsem hrozně zvědavá a napjatá, jak to bude probíhat.

Na kolik vás to bude vycházet a v jakém termínu jedete ? Schválně se podívám na jejich stránky. Je to ono www.pangeotours.cz ?

Neregistrovaná/ý - Nikola

06.05.2018

Nás to čeká letos a vybrali jsme si ck pangeo tours. Vybírali jsme podle recenzí, tak jsem hrozně zvědavá a napjatá, jak to bude probíhat.

TESTOVÁNÍ: Vatové výrobky od Lintea

Losos s řeřichovou omáčkou

Losos s řeřichovou omáčkou

14 hlasů
1h a 30min 615 kJ 145 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Chřest se žampióny

18 hlasů
35min 333kJ 90 Kč

Recept na velmi chutnou přípravu chřestu. Pečený chřes...

Zapečená rajčata

11 hlasů
40min 749kJ 85 Kč

Recept na rychlou, lehkou večeři či oběd.

Poradny

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Musím doložit příjmy přítele bez trvalého bydliště?

Dobrý den,samotná změna bytu nemusí být problém, záleží samozřejmě na tom, jak se oproti původním... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více