Diskuse na téma Elektro kolo

01. 02. 2019 | Prosím o radu

Poradíte mi tu někdo prosím, kde koupit kvalitní elektrokolo, a hlavně jaké parametry u nich sledovat?

Petra Brustmanová 22.02.2024

Ahoj, prosím poradíte elektrokolo na kratší trasy do práce denně, je mi skoro 50, kvůli operaci nemůžu jezdit denně na klasickém kole. Děkuji

Tereza Petra Brustmanová 24.02.2024

Podívejte se na Cyctrac na els-moto, v Praze mají prodejnu a můžete si ho tam vyzkoušet. Mám ho rok a půl, kupovala jsem na cesty do práce a jsem s ním spokojená.

Eva 16.07.2020

Elektro kolo je super, kde jste koupily? My na www.fitham.cz . Jezdíte s koly jen po silnici nebo i v terénu?

Ema Eva 20.07.2020

Také bych ráda elektrokolo, máte tip kde objednat?

Zdeňka 10.07.2020

Syn mi koupil elektrokolo k narozeninám a dodnes mu děkuji, přesuny jsou pohodlnější a baterie je výkoná.

Martina 23.06.2020

Vím, že manžel se hodně koukal na výkon elektrokola a výdrž baterie.

Ella 29.11.2019

Doma se zrovna díváme a vybíráme střešní box. Docela by mě zajímaly vaše názory. Líbí se nám nabídka od neumann. Co myslíte, je to dobrá volba?

Milena 02.10.2019

Ahoj, prosím vás, jak řešíte převážení kol? Máte střešní nosič nebo nosič na tažným? Jaké jsou výhody a nevýhody těchto řešení?

Zdenka 05.09.2019

Ahoj, tak tak. Souhlas. My jsme trochu rozrostli a když jsme se po sto letech chystali na dovolenou, tak jsme zjistili, že se nevejdeme. Takže jsme se taky rozhodli pro box a ten neumann byl nejlepší volbou.

Libuška 04.07.2019

Ahoj, prosím vás, jak řešíte převážení kol? Máte střešní nosič nebo nosič na tažným? Jaké jsou výhody a nevýhody těchto řešení?

Gábina 03.06.2019

Máte tip na obchod kde bych našla vše od sportovní výživy, až po činky a posilovací stroje? Chci pořídit veškeré vybavení a moc ráda bych to objednala v jednom obchodě…

Terka Gábina 05.06.2019

Tak zkuste mrknout sem https://www.fitham.cz/ mají tu podle mě hodně velký výběr

Gábina Terka 07.06.2019

A vy osobně máte zkušenost?

Terka Gábina 21.06.2019

Ano já sem tu už objednávala a sem moc spokojená

Lubka 05.05.2019

Ahoj, prosím vás, jak řešíte převážení kol? Máte střešní nosič nebo nosič na tažným? Jaké jsou výhody a nevýhody těchto řešení?

Šárka 24.04.2019

Ahojky, s elektrokoly osobně zkušenost nemám, ale zajímá me zda máte někdo zkušenost s takovými těmi koly na cvičení? Hrozně ráda bych si nějaký rotoped koupila domů, nerada jezdím mezi lidmi nebo po silnici mezi autama vadí mi to… radši bych si jen tak kdy se mi zachce jezdila a hubla pěkně z pohodlí domova…

Tamara Šárka 27.04.2019

Šárko já rotoped doma mám a sem sním nadmíru spokojená!:)

Šárka Tamara 29.04.2019

Ahoj jaký konkrétně máte??

Tamara Šárka 01.05.2019

Mám z fitham.cz rotoped BH Fitness Carbon Bike Generator. Má vlastní generátor a dá se různě naprogramovat, neměnila bych!

Šárka Tamara 03.05.2019

Aha to zní moc dobře a jaké ty programy se tam dají např. Nastavit?

Erik 03.02.2019

Jestli budete vybírat elektro kolo, tak se podívejte na kola se středovým motorem Bosch, já jsem si koupil kolo s baterií 400 W a dojezdem +- 120 km na jedno dobití.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat