Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma přídavky na dítě

biolka 16. 03. 2014

Dobrý den, pobírám přídavky na dítě ve výši 700, jste studentka VŠ, posuzována jako jediná osoba, dosud bez příjmů. Chci si založit ŽL a podnikání mít jako vedlejší činnost vedle studia. Výše mých příjmů se bude posuzovat podle daňového přiznání (např. ztráta) nebo existuje nějaká pevná částka. Děkuji za odpověď Biolka

Katenka

26.03.2019

Dobry den. Mam dotaz. Jsem dlouhodobě nemocna a chci si zazadat o pridavek na dite na dceru. Musim dokladat razitko zamestnavatele, kdyz marodim jiz od lonskeho roku? Nestacilo by tam pouze zaskrtnout, ze jsem na neschopence? Dekuji za vas cas.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Hovězí dušené s paprikou

Hovězí dušené s paprikou

11 hlasů
2h a 45min 574 kJ 179 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Polévka s bílým zelím

18 hlasů
25min 223kJ 65 Kč

Recept na polévku, kterou připravíte během půl hodiny.

Dušené kuře na rajčatech

6 hlasů
60min 649kJ 125 Kč

Kuře dušené na rajčatech a koření.

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více