Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Finance - mateřská, přídavky atd.

Finance. Jak vyžít z mateřské, sociální dávky, alimenty, přivýdělek na mateřské, půjčky a hypotéky, kolik stojí dítě.

Celkem 18 diskusních témat seřadit dle:
6 příspěvků Práce z pohodlí domova presne typicke letadlo...
rmarci 15.09.2016
571 příspěvků přivýdělek nejen k MD Jak to je ve školce Dráček o letních prázdninách? Od kdy do kdy je školka otevená?
Kristýna 22.05.2019
0 příspěvků přivýdělek s kosmetikou
18 příspěvků Co budu dělat v důchodu na dôchodku budem spomínať o práci, kde som bola zamestnaná a tešiť sa z vyrobených rokov
marika 13.05.2011
50 příspěvků Přivýdělek nejen pro maminky MD ale i důchodce Já jako bezva přivýdělek mohu dát echo na www.formicagroup.cz, je to práce v příjemném prostředí a m...
Janka 26.07.2015
0 příspěvků rodičovský přispěvek
1 příspěvek rodičovský přispěvek máte nárok na příspěvek na bydlení, doplatek na bydlení a přídavky na dítě.Ale je to spousta papírov...
Alena 26.07.2015
0 příspěvků mateřská
24 příspěvků Revoluční příjem Podívejte se na nové stránky Revolučního příjmu,mají teď úplně jiné podmínky spolupráce a za 5 zareg...
lukina 02.08.2013
141 příspěvků Nejlepší přivýdělek na internetu v ČR na 100 % Dobrý den, koukala jsem, ze dotazníky nejsou v češtině.... Když to přijde na email musím si to pře...
Klímová 19.03.2019
0 příspěvků Přivýdělek na pc
0 příspěvků Vyzivne na 2 syna
1 příspěvek přídavky na dítě Dobry den. Mam dotaz. Jsem dlouhodobě nemocna a chci si zazadat o pridavek na dite na dceru. Musim d...
Katenka 26.03.2019
1 příspěvek práce na PC Také sháním brigádu.našla jsem více než dobré reference na http://www.formicagroup.cz/ má stímto cal...
Gabča 26.07.2015
0 příspěvků Jak jednoduše zjistit a vyřešit všechny zákonné povinnosti / životní situace?
0 příspěvků Příspěvek na bydlení
0 příspěvků Příspěvek na bydlení
6 příspěvků Podnikání Ahoj, já už podnikám několik let. Zrovna mám měsíční holčičku a stejně mi to nebrání v tom zvládat i...
dona 30.10.2018
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více

Registrovat