Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma přivýdělek nejen k MD

šmoulinka 03. 04. 2010

Snad každý z nás kupuje čaje, kávu, prací prášky,krémy,sirupy apod.? Pokud ano, pak je to možnost pro Vás, jak si díky tomu přivydělat –skuste nakupovat toto zboží přímo z pohodlí domova po internetu, zapojte se do systému firmy Eldorádo a po nějaké době členstvý budete mít zboží zadarmo a také si přilepšíte k platu (či mateřské – hodí se jako přivýdělek nejen pro maminky na MD),je tam i zboží pro děti – čaje, kosmetiku, prací prostředky). Registrace zdarma,pište si nezávazně o více info uvydíte že budete mile překvapeni ( nejedná se o žádný prodej zboží!! ) emailem.....vackovape @seznam.cz :-):-)

Ahoj holky, jsem maminka tří děti a jsem na RD. SPolupracují s českou firmou a nakupuji u ní i výrobky do domácnosti - prací prášky, úklidové prostředky, kosmetiku pro děti atd. Je to pro mě lepší než chodit a hledat slevy, jezdit autem do obchodů i s dětmi a tahat se s těmi velikými balíky. Stačí pouze doporučit ostatním, to co vám se osvědčilo a můžete si přivydělat k mateřské nebo mít balíky zadarmo.POkud by jste měly zájem, napište, ráda vám se svším pomůžu. Pěkný den Katka

Neregistrovaná/ý - Oluše

04.08.2019

Neregistrovaná/ý - Katka | 24.06.2019
Katy to máte pravdu, ty soukromé školky jsou v tomto výhoda a nejen v tom. Mám s touto školkou zkušenost z minulého roku a ten přístup učitelek tam byl k nezaplacení

V soukromé Dráček mám tyto prázdniny syna a se školkou jsem také velice spokojená

Neregistrovaná/ý - Katka

24.06.2019

Neregistrovaná/ý - Katy | 26.05.2019
Syna vodím také do školky Dráček. Je v provozu od pondělka do pátku od 7 až do 18ti hodin... takže dlouho, je to super. Státní školky jsou tak max. do půl paté a to prostě já která končím v práci až o pěti absolutně nestíhám..takže sem šťastná za tuto bezva školku!!!

Katy to máte pravdu, ty soukromé školky jsou v tomto výhoda a nejen v tom. Mám s touto školkou zkušenost z minulého roku a ten přístup učitelek tam byl k nezaplacení

Neregistrovaná/ý - Katy

26.05.2019

Neregistrovaná/ý - Kristýna | 22.05.2019
Jak to je ve školce Dráček o letních prázdninách? Od kdy do kdy je školka otevená?

Syna vodím také do školky Dráček. Je v provozu od pondělka do pátku od 7 až do 18ti hodin... takže dlouho, je to super. Státní školky jsou tak max. do půl paté a to prostě já která končím v práci až o pěti absolutně nestíhám..takže sem šťastná za tuto bezva školku!!!

Neregistrovaná/ý - Kristýna

22.05.2019

Neregistrovaná/ý - Jiřina | 19.05.2019
Chodili sme pětkrát týdně na 6 hodin :)

Jak to je ve školce Dráček o letních prázdninách? Od kdy do kdy je školka otevená?

Neregistrovaná/ý - Jiřina

19.05.2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 16.05.2019
Jak často jste dávala sem malého?

Chodili sme pětkrát týdně na 6 hodin :)

Neregistrovaná/ý - Jana

16.05.2019

Neregistrovaná/ý - Jiřina | 13.05.2019
Sabino tady sem chodila se synem vloni, za mě bezvadná školka. Učitelky se tu k dětem chovaly moc hezky, taky se pořádalo spoustu akcí... já nemám co vytknout

Jak často jste dávala sem malého?

Neregistrovaná/ý - Jiřina

13.05.2019

Neregistrovaná/ý - Sabina | 02.05.2019
Našla sem si k rodičáku brigádu, ale ne na každý den v týdnu seženu hlídání, tak se dívám v Brně po soukromých školkách. Zaujala mě tahle, máte zkušenost ? https://www.dracek-skolka.cz/

Sabino tady sem chodila se synem vloni, za mě bezvadná školka. Učitelky se tu k dětem chovaly moc hezky, taky se pořádalo spoustu akcí... já nemám co vytknout

Neregistrovaná/ý - Sabina

02.05.2019

Našla sem si k rodičáku brigádu, ale ne na každý den v týdnu seženu hlídání, tak se dívám v Brně po soukromých školkách. Zaujala mě tahle, máte zkušenost ? https://www.dracek-skolka.cz/

dagmara

02.02.2019

Výdělek pro maminky na MD, studenty, důchodce, muže,ženy firma vyplácí každý týden, stačí ti PC a -1-2 hodinky času. Buťte páni svého času a vybudujte si stálý a trvalý příjem, je to tvrdá práce, ale stojí za to. Těším se na spolupráci.

Neregistrovaná/ý - Monika

20.11.2018

Neregistrovaná/ý - Kamila | 18.11.2018
Myslím, si že bez prášků od bolesti to nevydržíte... nebo to jsou alespoň moje zkušenosti.

Holky dá se zařídit v lékárně, kde zaplatíte 4000 korun pumpička, která vám po operaci po dobu 3 dnů pumpuje analgetikum přímo rány a nemusíte tak brát prášky od bolesti. Lékárna to objedná a doručí přímo do nemocnice, kde vám bude zákrok vykonán.

Neregistrovaná/ý - Kamila

18.11.2018

Neregistrovaná/ý - Jana | 16.11.2018
Holky nebyl tu někdo na císaři? jak moc to bolí po porodu? zvládla bych to i bez prášků od bolesti?

Myslím, si že bez prášků od bolesti to nevydržíte... nebo to jsou alespoň moje zkušenosti.

Neregistrovaná/ý - Jana

16.11.2018

dagmara | 10.08.2018
Možnost přivýdělku s kosmetikou z bylinek, + další výhody, o info si pište.

Holky nebyl tu někdo na císaři? jak moc to bolí po porodu? zvládla bych to i bez prášků od bolesti?

dagmara

10.08.2018

Možnost přivýdělku s kosmetikou z bylinek, + další výhody, o info si pište.

Neregistrovaná/ý - zaneta

23.06.2018

Neregistrovaná/ý - Anna | 27.04.2011
Ahoj Klárko,velmi mě zaujal tvůj článek o domácí práci-mohla bys mi prosím poslat více informací na email Miklasova.Anni@seznam.cz ?? Předem děkuji.

dobry vecer mela bzch take zajem o blizsi informace smutna zaneta

Neregistrovaná/ý - Alča

21.02.2018

Příležitost k přivýdělku v oblasti kvalitních parfémů, kosmetiky a potravinových doplňků stravy. Pokud Vám voní parfémy světových značek, a nechcete utrácet za ně tisíce, napište mi zprávu. Kromě parfému nabízí dopňky ke zdraví, colostrum, Aloe vera, ale také i dekorativní kosmetiku. K ničemu Vás to nezavazuje, žádné poplatky, když píšu žádné tak opravdu žádné Vše záleží na Vás, nemusíte ani nic prodávat. Už jen pro své nákupy se vyplatí se registrovat, budete mít slevu 30%, a to na pořád, a to není vše..Budete produkty nadšená, tak jako já. Produkty jsou ve vysoké kvalitě a cenově dostupné každému. O to je to v začátku jednodušší. Časově nenáročná a finančně velmi zajímavá příležitost již od patnácti let. Konečně přivýdělek který má smysl. Více info..Alenca81@seznam.cz

Neregistrovaná/ý - Aneta

08.02.2018

Nabízím přivýdělek u firmy Essens, která se zabývá prodejem kvalitních a velice oblíbených parfémů, produktů s Aloe Vera, doplňků stravy apod. Kontaktujte mě v případě zájmu na email AnetaBliznakova@seznam.cz

Neregistrovaná/ý - Lucie Nováková

19.10.2017

Prosím ó více informací na e-mail kewin09@seznam.cz Děkuji NOVÁKOVÁ

Neregistrovaná/ý - VENDULA RAŠKOVÁ

04.04.2017

dOBRY DEN MELA BYCH ZAJEM O PRIVYDELEK PROSIM O INFO DEKUJI

Neregistrovaná/ý - radim

02.02.2017

Hledam dispecerku na privydelek k md, pouze s vlastnimy kontakty na firmy,vytezovani pouze jednoho auta po cr-sk.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Bramborový salát s hráškem

Bramborový salát s hráškem

9 hlasů
45min 482 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřová játra na víně

9 hlasů
45min 675kJ 95 Kč

Vepřová játra s vinnou omáčkou.

Polévka z hrášku

8 hlasů
30min 279kJ 85 Kč

Jemný hráškový krém se smetanou.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více