Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Revitanerv Strong

Niccol 17. 11. 2015

Dobrý den, nedávno mi v lékárně doporučoval lékárník Revitanerv Strong, že je to nějaká novinka a měl by ulevit i od bolesti zad, což bych dost potřebovala. Máte ho někdo vyzkoušený? Děkuji moc.

Neregistrovaná/ý - Áda

22.04.2016

Neregistrovaná/ý - Deni | 19.04.2016
tak to já upravím jídelníček zavčasu a třeba nás to doma mine.

jo tak to je dobrý, taky varianta, prevence je důležitá

Neregistrovaná/ý - Deni

19.04.2016

Neregistrovaná/ý - Áda | 19.04.2016
no u andropauzy by se měl upravitjídelníčit, zvýšit přísun zinku a selenu a pohyb.

tak to já upravím jídelníček zavčasu a třeba nás to doma mine.

Neregistrovaná/ý - Áda

19.04.2016

Maruna10 | 13.04.2016
no může to být dlouho, blbý, že u chlapů není nijaký signál, varování, že to tak bude.

no u andropauzy by se měl upravitjídelníčit, zvýšit přísun zinku a selenu a pohyb.

Neregistrovaná/ý - Naďa | 11.04.2016
Holky nevíte jak dlouho chlapa může držet ten přechod (andropauza), je to nějak ohraničené a pomáhá na to něco třeba jíst něčeho více, méně atd?

no může to být dlouho, blbý, že u chlapů není nijaký signál, varování, že to tak bude.

Neregistrovaná/ý - Naďa

11.04.2016

Maruna10 | 15.03.2016
Tak to je super, tak ať tento stav dlouho vydrží a je to lepší a lepší. Nezapomeň, měl by se andromen brát alespoň 3 měsíce.

Holky nevíte jak dlouho chlapa může držet ten přechod (andropauza), je to nějak ohraničené a pomáhá na to něco třeba jíst něčeho více, méně atd?

Neregistrovaná/ý - Soňa

22.03.2016

Maruna10 | 20.03.2016
tak se držte.

už aby se to zlepšilo, nebo to odeznělo:o)

Neregistrovaná/ý - Soňa | 18.03.2016
Díky Maru, jo jo vím, že se to musí brát min. 3 měsíce, každopádně díky za připomenutí.

tak se držte.

Neregistrovaná/ý - Soňa

18.03.2016

Maruna10 | 15.03.2016
Tak to je super, tak ať tento stav dlouho vydrží a je to lepší a lepší. Nezapomeň, měl by se andromen brát alespoň 3 měsíce.

Díky Maru, jo jo vím, že se to musí brát min. 3 měsíce, každopádně díky za připomenutí.

Neregistrovaná/ý - Soňa | 14.03.2016
tak holky musím se podělit o zkušenost, tak taťka bere andromen už 3 týdny a fakt říkal, že se mu ulevilo, že to opravdu docela výrazně umí potlačit ty příznaky. No ať je to jak chce je daleko méňě podrážděný a protivný, takže to asi fakt funguje.

Neregistrovaná/ý - Soňa

14.03.2016

Maruna10 | 23.02.2016
držím pěsti

tak holky musím se podělit o zkušenost, tak taťka bere andromen už 3 týdny a fakt říkal, že se mu ulevilo, že to opravdu docela výrazně umí potlačit ty příznaky. No ať je to jak chce je daleko méňě podrážděný a protivný, takže to asi fakt funguje.

Neregistrovaná/ý - Soňa | 23.02.2016
holky děkuji za info, vyzkoušíme a snad to zabere

držím pěsti

Neregistrovaná/ý - Soňa

23.02.2016

holky děkuji za info, vyzkoušíme a snad to zabere

Neregistrovaná/ý - Sofie

22.02.2016

Maruna10 | 22.02.2016
jo jo mělo by se to skutečně brát minimálně 3 měsíce.

jo jo a myslím, že omezení není, je to doplněk stravy

Neregistrovaná/ý - Sofie | 21.02.2016
dvě tablety denně. Tablety je vhodné užít nejlépe ráno a večer a to nalačno a zapít dostatkem vody. Andromen působí dlouhodobě, účinky můžete očekávat po 2-3 týdnech. Přípravek užívejte minimálně však po dobu 3 měsíců.

jo jo mělo by se to skutečně brát minimálně 3 měsíce.

Neregistrovaná/ý - Sofie

21.02.2016

Neregistrovaná/ý - Soňa | 11.02.2016
holky díky za tip, pořád něco sháníme pro taťku na andropauzu a nic moc nezabírá, tak zkusím andromen. jaké je tam dávkování

dvě tablety denně. Tablety je vhodné užít nejlépe ráno a večer a to nalačno a zapít dostatkem vody. Andromen působí dlouhodobě, účinky můžete očekávat po 2-3 týdnech. Přípravek užívejte minimálně však po dobu 3 měsíců.

Neregistrovaná/ý - Sofie | 09.02.2016
Tak to je super, je fajn, mám pocit, že to zabírá docela rychle, ještě když se chlap začne více hýbat, fakt dobrý.

jo mám pocit, že to začlo fungovat asi po 14 dnech. Docela mne překvapilo to složení andromenu.extrakt z kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), který zvyšuje koncentraci testosteronu a dehydroepiandrosteronsulfátu v krvi, snižuje podrážděnost, vyčerpanost a pocit únavy , zlepšuje imunitu a, sexuální výkonnost.. Dále obsahuje korejský ženšen (Panax giseng), snižující vyčerpanost a pocit ztráty energie, zinek, který zvyšuje imunitu a snižuje ztrátu svalové hmoty, selen, který je důležitý pro tvorbu bílkovin a zvyšuje imunitu a vitamin E.

Neregistrovaná/ý - Soňa

11.02.2016

Neregistrovaná/ý - Sofie | 09.02.2016
Tak to je super, je fajn, mám pocit, že to zabírá docela rychle, ještě když se chlap začne více hýbat, fakt dobrý.

holky díky za tip, pořád něco sháníme pro taťku na andropauzu a nic moc nezabírá, tak zkusím andromen. jaké je tam dávkování

Neregistrovaná/ý - Sofie

09.02.2016

Maruna10 | 08.02.2016
No tak snad to klaplo, byla jsem o víkendu u našich a taťka se cítí lépe, tak tomu snad fakt tak je.Doufám, že andropauza nebude trvat několik let, jak jsem někde četla. Nevíte ten Andromen se může brát neomezeně dlouho?

Neregistrovaná/ý - Sofie | 08.02.2016
Tak snad bude fungovat tak skvěle jak mému taťkovi, držím pěsti.

No tak snad to klaplo, byla jsem o víkendu u našich a taťka se cítí lépe, tak tomu snad fakt tak je.Doufám, že andropauza nebude trvat několik let, jak jsem někde četla. Nevíte ten Andromen se může brát neomezeně dlouho?

Neregistrovaná/ý - Sofie

08.02.2016

Maruna10 | 06.02.2016
Tak já koupila ten Andromen, tak ještě je asi brzo na výsledky, tak uvidíme, jestli to zafunguje, tak jak má.

Tak snad bude fungovat tak skvěle jak mému taťkovi, držím pěsti.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Hovězí se sýrovou omáčkou

Hovězí se sýrovou omáčkou

6 hlasů
1h a 30min 772 kJ 280 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Masové kuličky s čubricou

8 hlasů
1h a 5min 934kJ 120 Kč

Recept balkánské kuchyně.

Hovězí kostky na víně a bylinkách

0 hlasů
4h a 35min 347kJ 400 Kč

Hovězí maso dušené v červeném víně s bylinkami, zeleninou...

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více