Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Pletení pleteníčko

Barboraa 17. 12. 2015

Ahojky holky, co nejcasteji pletete? Nejak mi uz dochazi inspirace, a z jake vlny nejcasteji?

Laugher

26.01.2017

Já nepletu vůbec, protože není čas

Neregistrovaná/ý - Karla

20.03.2016

Znacka to byla zitron, znas ji? Hledala jsem na netu nejakou opravdu kvalitni co neco vydrzi a nasla jsem tuto

Neregistrovaná/ý - Hanka

19.02.2016

Taky jsem jednu mela, jakou mas znacku?

Neregistrovaná/ý - Karla

26.01.2016

Ted jsem si z internetu objednala vlnu až z Německa a je uzasna! Mate zkusenost nekdo z koupi ze zahranici?

Neregistrovaná/ý - Lenka

25.01.2016

Ahoj tak já beru inspiraci na stránkách Drops Design/http://www.garnstudio.com/lang/cz/kategori_oversikt.php. K Vánocům jsem dělala známým 3 dlouhé vesty+klobouky,momentálně pletu dlouhou sukni.

Neregistrovaná/ý - Jana

20.01.2016

Inspiruji se hodne na netu, a příz jsem uz taky vyzkousela hodne ale nejvice mi se sedi z teto stranky zitron.cz

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Kapr zapečený s jogurtem

Kapr zapečený s jogurtem

7 hlasů
55min 575 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Hrášková polévka

17 hlasů
40min 360kJ 44 Kč

Rychlý hráškový krém.

Cizrna s rajčaty

14 hlasů
40min 622kJ 90 Kč

Cizrnu můžete podávat jako hlavní chod s rýží.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více